Zimní pneu 2016/17

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod TomZ 4. 2. 2017 20:53

V TP v sekci kola a pneu mam ".... R16 96V XL", ale max rychlost mam v TP 209. Neni mi jasny rychlostni index. V je do 240, ale nestacilo by koupit pneu s indexem H (210km/h)? Jde o zimni...
TomZ
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 4. 2. 2017 21:13

Zimní by stačilo, ale musíš mít někde viditelně umístěno omezení rychlosti. Ale to už se tady psalo, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomZ 4. 2. 2017 21:29

Uz jsem si to nasel:

2. V případě vybavení vozidla zimními pneumatikami, dle odstavce 13 s nižší kategorií rychlosti, než je nejvyšší konstrukční rychlost vozidla, musí být uvnitř vozidla a na vždy viditelném místě z pohledu řidiče upevněn výstražný štítek, který udává nejnižší hodnotu maximální rychlostní kapacitu pneumatik pro jízdu na sněhu. Údaj na nálepce stanovuje nejvyšší přípustnou rychlost vozidla s namontovanými zimními pneumatikami, která nesmí být při provozu vozidla překročena. Upozornění formou nálepky může být nahrazeno zařízením trvale nainstalovaným ve vozidle, například palubním počítačem.

Takze to neni problem, upozorneni lze v pripade potreby resit nastavenim PP.
TomZ
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 4. 2. 2017 22:28

Obrázek
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 4. 2. 2017 23:11

Mr. Murphy píše:chlapi jaké pneu pro moderní zadokolku s 200PS?

Ses jako rozšoupl jo???
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod opasino 5. 2. 2017 17:20

Tak, UG9 prověřeny během týdne na horách, musím říci, že dobrý.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 2. 2017 17:29

Súhlas.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 6. 2. 2017 00:19

UG9 cajk dost.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků