Vyvážit nebo dál jezdit?

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 1. 2016 14:53

To sem chtel slyset
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod risomas 13. 1. 2016 15:54

Ja som raz blbol v zime na parkovisku potom si siel dat kavu. Ked som sa vratil tak auto zacalo brutalne vybrovatvo vyzsich rychlostiach. Tak som musel zastavit a zhodit postupne vsetky 4 kolesa a vyklepat lad co tam zamrzol. Velka sranda.
C5 X7 Tourer 2.2
risomas
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 13. 1. 2016 17:24

evlo píše:
GrandeurV6 píše:Evlo je kokot, kup si někdy auto s 185/65R14 a vyváží ti to v pohodě kdejakej franta z hornídolní. Problém nastává s většíma pneu
To bych rekl, jsem na miate mel ...

a stejne klepe?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 1. 2016 17:31

risomas píše:Ja som raz blbol v zime na parkovisku potom si siel dat kavu. Ked som sa vratil tak auto zacalo brutalne vybrovatvo vyzsich rychlostiach. Tak som musel zastavit a zhodit postupne vsetky 4 kolesa a vyklepat lad co tam zamrzol. Velka sranda.

To nasere
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 13. 1. 2016 18:10

To je tím, že si dal kávu 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 1. 2016 18:13

To bych nedal
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 14. 1. 2016 16:54

GrandeurV6 píše:No snad ne :D u mě jak geo tak kola dělal jeden servis a nejspíš obojí ojebali, koukám že už k nim nikdy nezajdu ani pro žárovku či pojistku

Tak si nemáš nechat srát na hlavu a donutit je udělat to tak, aby to bylo ok, jinak jim nedat prachy. Ono je jednodušší psát, jak jsem byl ojebán. Třeba já, když se mi něco nezdá, zajedu zpátky, proberu to s nima a vždy jsem se nějak domluvil.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 14. 1. 2016 17:32

Když to udělají poprvé špatně, myslíš si že to podruhé bude lepší? V servisu nemá smysl reklamovat práci, to není jak reklamovat v Globusu že mi do housky místo kečupu dali tatarku, tam je to vidět, hádej se se servisem že to *****, a i kdyby to přiznali, asi to prostě neumí... Stálo to jen 700Kč oba úkony, tak je mi to jedno, ale u nás v poloměstě prostě pořádnej servis není
anonym

Odeslat příspěvekod evlo 14. 1. 2016 18:20

ja to vidim stejne :(
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 1. 2016 22:46

+1
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků