Michelin CrossClimate

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jelass 5. 9. 2016 19:12

Já zatím můžu poreferovat jen léto ( 10km na sněhu nepočítám) a jsou prostě měkčí, než klasické letní. Ale jinak ok, jsem zvedavej na výdrž. 205/55 16 a foukám je na 2.4atm

-- 5. 9. 2016 20:14 --

Možná nepatrně vyšší spotřeba. Ca. 2dcl...
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 5. 9. 2016 19:21

Už budou prý i větší rozměry, ne? Čekám na 235/55 17
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 5. 9. 2016 19:30

Dost atyp, trochu pochybujem.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 5. 9. 2016 19:30

Proč atyp? Pro SUV klasika
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cirk 5. 9. 2016 20:37

Cirk
Nováček

Odeslat příspěvekod Hustoles 5. 9. 2016 20:41

brasci píše:Hustoles to uz nejaku dobu husti.

Veru tak. Hustil jsem od loňského léta do letošního června (teďuž hustí jeden příbuzný) a nemůžu na CC říct křivého slova, příjemně překvapily, na sněhu nezklamaly, málo se sjížděly 8-) Jak už jsem psal dříve, odhaduju letní jízdní vlastnosti CC na cca 90% značkových letních pneu, zimní na cca 75% značkových zimáků. Jediný problém spatřuji v tom, že je lze od 4mm vzorku už dojet jen v létě...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 5. 9. 2016 20:49


To je dost blbě, ne? Ale 30 dnů je říjen, počítám to dobře, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 14. 10. 2016 12:41

Tak vraj bola v paríži predstavená vynovená verzia +. Uvedenie na trh 1Q 2017 v rozmeroch 15 až 18 palcov.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 21. 10. 2016 18:25

robbert píše:Už budou prý i větší rozměry, ne? Čekám na 235/55 17
...
Proč atyp? Pro SUV klasika


A co tohle: http://www.pneunet.cz/pneu/26856/yokoha ... 9-h-letni/? Také mě již nebaví to neustálé shánění pneuservisů a přezouvání, a jelikož se pohybuji hlavně po Praze, kde je sníh 2x do roka, tak jsem se rozhodl vyzkoušet univerzální pneu. Po delším studování aktuální nabídky a čtení různých zahraničních fór má volba padla na Yokohamu, kterou majitelé dost chválí. A pozor, není to letní guma, byť část eshopů ji má takto označenou, je na ní normálně uvedeno M+S.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 22. 10. 2016 13:23

Tak to už by šly i tyhle:

http://www.pneunet.cz/pneu/180574/conti ... 9-v-letni/

Nebo tyhle:
http://www.pneunet.cz/pneu/11328/contin ... 9-v-letni/

Ne?
Ale já chci něco, co i pojede v brecce...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 22. 10. 2016 20:51

Tak právě ty Yokohamy hodně chválí na mokru a břečce:

https://market.yandex.ru/product/795111 ... track=tabs
http://www.blackcircles.com/tyres/brand ... r-suv-g055

Myslím, že na Prahu to postačí. Pojezdím a uvidím.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 22. 10. 2016 20:59

No já to mám i mimo město. Tak proto ty Continentaly. Ale treba se objeví i ty CC, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 7. 2017 09:07

Hele, kdo máte CC, jsou spíš měkčí nebo tvrdší než běžné pneu? Jde mi o to, aby auto moc nedrncalo.

edit: tak už to čtu, Jelass píše, že jsou měkčí ... to mi vyhovuje :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 7. 7. 2017 12:58

svagor ich ma na japoncovi a pochvaluje si, ze si tiche a v zime na snehu celkom dobre drzali, ze bol milo prekvapeny

-- 7. 7. 2017 13:59 --

arnie: daj si tam poriadny profil, nieco ako 225/65 a nemusis riesit ci je guma tvrda :D
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 7. 2017 13:12

SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků