Kdy budete prezouvat na zimni?

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod hopa26 23. 10. 2018 21:40

Vim ze rikal ze se to jmenuje Hunter ,cislo nevim.
Asi tedy neco takoveho
https://www.rajpneu.cz/aktuality/hunter ... ym-valcem/
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 23. 10. 2018 21:46

Něco blíž, nepojedu až do Šenova s 2 kolama
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 23. 10. 2018 21:46

to je dost penez za masinu na vyvazeni kol.za jak dlouho se to vrati a zacne to vydelavat? :hm
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2018 21:47

přezul bych, ale disky nejsou stále skladem :(
Objednáno 2 měsíce a začíná se ochlazovat ...
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 24. 10. 2018 05:34

hopa26 píše:Tak prezuto,pred 20 minutama dodelano.
Golf jsem sel kouknout ke dverim a pneu ma husteny na 2,4 baru ,sem docela koukal.
CRV 2,3 .

Co mne ale zaujalo,muj garaznik dela v servisu AD a rikal,ze maji koupenou novou vyvazovacku,chytrou masinu. Za 800tisic.
Co to umi,krome toho ze si to samo dofukuje kolo,tak pri vyvazeni to umi rict hazivost disku,hazivost gumy jak vyskovou ,tak stranovou a pokud to nejde vyvazit tak i udelat to,ze doporuci pozici na aute a dalsi kolo dovazi podle toho spatnyho aby to korigovalo trebas tahnuti volantu...
Netreba provazek potom.

Ten zaver zni docela desive, to vypada, ze je to masina mj. na ojebani zákazníka, kdy dostanes naprd vyvazena kola ale funguje to, protože se to nejak namontuje aby se to kompenzovalo??? Evloworld se asi stava realitou :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 24. 10. 2018 06:08

Polda: pracuje primo v Pardubicich.
PB: rikal mi ze pokud se to dela na tehle masine,nestandartni a slozite simulace,je to za vic penez nez obyc masina,to mi prijde logictejsi.
Muzou na ni z vice servisu posilat auta,je to zastoupeni nekolika znacek,nejen koncern ale delaji i kiu a fiaty.
Protoze fest vydelavaji ,je tam objednaci doba na servis treba 2 mesice ,mohou asi obcas neco koupit na dilnu kdyz nechtej vsechno dat jen tak Babisoj .
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 10. 2018 07:14

hopa26 píše:Tak prezuto,pred 20 minutama dodelano.
Golf jsem sel kouknout ke dverim a pneu ma husteny na 2,4 baru ,sem docela koukal.
CRV 2,3 .

Co mne ale zaujalo,muj garaznik dela v servisu AD a rikal,ze maji koupenou novou vyvazovacku,chytrou masinu. Za 800tisic.
Co to umi,krome toho ze si to samo dofukuje kolo,tak pri vyvazeni to umi rict hazivost disku,hazivost gumy jak vyskovou ,tak stranovou a pokud to nejde vyvazit tak i udelat to,ze doporuci pozici na aute a dalsi kolo dovazi podle toho spatnyho aby to korigovalo trebas tahnuti volantu...
Netreba provazek potom.

Potreba aby obsluha toho gspcka, ktere normalne stoji neco pres sto tisic, umela pouzivat mozek, nebo alespon dodrzala co jim to pise.

-- 24. 10. 2018 08:16 --

powerball píše:to je dost penez za masinu na vyvazeni kol.za jak dlouho se to vrati a zacne to vydelavat? :hm

zalezi no, pokud bys delal denne 8 aut tak za asi za 6 mesicu, kdyz beres, ze bys to delal draz + uspora na zavazicka. Bezne za tohle chtej servisy 2000. Ma to dost servisu, ale problem je ta obsluha, bohuzel. Znam jedineho cloveka v cr, ktere nejen, ze to ma k dispozici, ale zaoreven to i obsluhuje. myslim, ze vic nez ten jeden nebude.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 24. 10. 2018 09:44

Nevím jestli se to tu už řešilo, je nějaké povolená tolerance hodnoty ET oproti údaji předepsanému v TP, nebo to musí sedět na milimetr přesně ? Z pohledu STK samozřejmě
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 24. 10. 2018 10:03

O žádné povolené toleranci jsem nikdy neslyšel.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 24. 10. 2018 10:06

Mám místo ET 50 ET 37. Origo disky ze Supa na O2.
Naposledy upravil ka-spel dne 24. 10. 2018 10:20, celkově upraveno 2
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 10. 2018 10:09

taky tak, vždy to řeším přesně dle TP... jedno se mi stalo, že kamarád někde objednal ALU kola na fokála, pak asi po roce ježdění s tím valil na STK a tam ho vyrazili, páč ET vyražené na discích nesouhlasilo s údaji v TP.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 24. 10. 2018 10:46

Evlo,nevim zda je jen jeden clovek,to se mi nezda. Kazdopadne mi servisak rikal,ze ten frajer co to obsluhuje si pokud je problem musi s celym autem neskutecne vyhrat ,aby bylo tip top,tzn ze to trva docela dlouho.
Na druhou stranu,kdyz to pak pomuze a vysledek stoji za to,proc ne. Je treba super,ze ti dokazou i presne rict,co je v hajzlu,plast ,disk ,proste najit misto problemu.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 10. 2018 10:48

ano, je jen jeden clovek v republice co to umi a zaroven dela, nevim co je na tom divneho nebo sloziteho k pochopeni.

-- 24. 10. 2018 11:49 --

dokonce je treba v praze demo servis hunteru a je tam nekolik lidi co to delaj, ale neumi a jeden co to umi, ale ten to nedela, takova typicka situace

-- 24. 10. 2018 11:51 --

pokud by to nedokazalo obhajit, ze problem je stoprocentne v pneu, je to k nicemu, protoze pak pneu nevyreklamujes, ja to teda resim trochu jinak nez reklamacema :)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 24. 10. 2018 11:19

K nepochopeni je to,ze pokud koupim drahou masinu ,zaridim skoleni pro obsluhu aby ji umela ovladat.Zjistim si to predem,neni to jako kupovat rohlik.
Zaroven ,kdyz budu jako pracovnik podobnou vec obsluhovat ,budu mit sam zajem na tom ,abych byl dobrej.
Jak jsem pochopil,dle vcerejsiho rozhovoru u prezouvani ,presne tak to u nich v servisu funguje.

Opakuji slova cloveka ,kteremu nemam duvod neverit i s ohledem na jeho erudici,realnou ne internetovou pracovitost a hlavne mam osobni zkusenost s jeho postupy a peci,ktere diky jeho umu dostavaji ma auta.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 10. 2018 11:20

evlo no.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků