Jaké kvalitní letní pneu 225/45/R17 na OII kombi

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod CapsLock 12. 5. 2017 17:24

Podle mého je ten hejt na čínské gumy z velké části lobby zavedených gumárenských značek. Se jim nelíbí, že někdo prodává pneu za poloviční ceny.
CapsLock
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 12. 5. 2017 18:07

Ani bych se nedivil, vidím to třeba ve svítilnách nebo sluchátkach a onboard kamerách :) , z Číny když se dobře vybere tak super cajk za méně peněz než v eu
Ovšem šmejdy hrozí taky
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 12. 5. 2017 18:10

CapsLock píše:Podle mého je ten hejt na čínské gumy z velké části lobby zavedených gumárenských značek. Se jim nelíbí, že někdo prodává pneu za poloviční ceny.

No ved potom napis.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 12. 5. 2017 18:12

Slawall zkoušel membaty i ve vánici :)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 12. 5. 2017 20:16

Jean ViC píše:ja pristi rok cinu zkusim /pokud nikdo si z garaze na cinskejch nenamele hubu do te doby a neprizna to :D /
mam na dve sezony micheliny letni za cca 13tis kc sada
i kdyby cina membat nebo nexen za cenu 4-6tis kc sada vydrzela jen jednu sezonu, vyjde to levneji :D
pokud se stim zrakvim tak je to uspora k nezaplaceni :D
ale to bude az za rok

Nexeny jsem teď kupoval na tribita na předek, chtěl jsem zkusit TOMKET, ale asi se s cenou *****, Nexeny byly za 750 Kč kus a řek bych normální guma, zapadá mezi gumy co na něm byly...
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 12. 5. 2017 20:24

A co tam bylo?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 12. 5. 2017 20:36

Nic extra tam nebylo: MES a nějaký Kleber, na 1,9 jsem měl chvíli brilantis a ty byly asi nejhorší co do trakce, co do okamžité reakce a čitelnost byly s náskokem nejlepší MES..
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 12. 5. 2017 21:37

MES na vodě byli hodně záludné ve městě , grip na vodě malej, jediné co umelo statečně tak aquaplaning
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 12. 5. 2017 21:58

jo vodu odváděli MES dobře i se 4 mm, jinak nejslabší na vodě asi ty barumky. Ono 185/60 s nějakými 900 kg na přední nápravě moc na závody není. Ještě vlastně jednu věc MES měly supr, sjížděly se rovnoměrně, což souvisí i s tou reakcí, u ostatních mám smetené kraje.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CapsLock 12. 5. 2017 22:08

Ještě všeobecně k čínským výrobkům.
Telefony, které máme všichni v kapse, jsou made in china. Monitory, na které teď čumíme, taktéž. Polovina dílů, které máme v autech, je made in china. Když se rozhlédnete kolem sebe, všeobecně, na spoustě věcí je made in china.
Číňani létají do vesmíru....... atd..atd

Neobhajuji svoji koupi gum, jenom konstatuju, že čínu nelze brát za jakýsi etalon nespolehlivosti..
CapsLock
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 12. 5. 2017 22:38

Zajimava obhajoba. Jinak ja teď pořizoval 2 founy a ani jeden neni made in čina, u monitoru si nejsem 100% jist, ale ten taky tušim neni čina a u auta mam spiš pocit, že je tam pulka věci made in czech. Ale jo, dnes je kolem nas sama čina i když vyvoj a technologie nejsou zrovna činske.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 12. 5. 2017 23:15

Hele myslíš že Xiaomi je čínský výrobek? :)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CapsLock 12. 5. 2017 23:20

Tak je to Taiwan, no... nebo Wietnam.. Ale ukaž mi spotřební elektroniku vyrobenou v Evropě....... To neexistuje.
Ale to je OT, tady není vlákno o elektronice, ale o gumách.

Já netvrdím, že jsem koupil super pneu, to ne. Koupil jsem ale normální pneu za poloviční peníze, to je celý..
CapsLock
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 12. 5. 2017 23:28

Já sem s Xiaomi spokojen :)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 12. 5. 2017 23:29

Cina vie vyrobit kvalitne veci, zalezi aka je poziadavka ze. Takze hadzat vsetku cinu do jedneho vreca asi nee.

Serte na to a radsej sem Caps pis skusenosti :))
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků