Jak se projevi nevyvazena kola?

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pera2008 13. 6. 2009 14:22

to preto ze boli extra odlahcene. :-)
Lancia Lybra SW
Pera2008
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 14. 6. 2009 18:59

Captain Slow píše:Jak presne se pri jizde projevi nevyvazene kolo? Vcera jsem jel autem po mesici stani a cca od 130-150 mi vibruje volant (tak, ze je to videt, ne jen citit) a vibrace se prenasi do celeho auta (zni to trochu jako kdyz nechate na dalnici otevrene okenko, ale min nahlas). Je to kolo, nebo to muze byt neco jineho? Ptam se protoze bych dneska potreboval ujet tak 200km a nemam cas to odvezt do pneuservisu....

Jinak pneu se prezouvaly pred 5ti tydny, tyden v pohode pri jakekoli rychlosti, mesic to stalo, potom se sundala kola kvuli kontrole podbehu a vcera jsem s tim poprve jel...

Po měsíci stání můžeš mít i placaté plošky na pneu v místech, kde byly v kontaktu se zemí, trvá pár kiláků, než se pneu srovnají 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod st242 20. 10. 2015 17:18

Já jsem si nechal přezout v Pneuservisu Vitešník ve Velkém Meziříčí při cestě z Prahy do Brna a na dálnici mi upadlo kolo. Dodnes jsem od nich nedostal ani korunu a škoda byla 45 000 Kč. Nedotahují kola při výměně pneumatik. Důrazně varuji před tímto pneuservisem. Při dotažení kola jenom dotáhnou pneumatickým klíčem dále nepoužijí momentový nebo jakýkoli klíč a pošlou zákazníka na silnici. Auto po 60 km klekne na silnici. Jsou to hovada. A to jsou drazí.
st242
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků