Žárovky OSRAM Night Breaker

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 11. 10. 2018 14:24

ja chapu co myslis taky jsem to oznacil cervene, to myslis ne?
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod tos_ 11. 10. 2018 14:28

Vidíš, na tebe jsem zapomněl :-( Přesně to mám na mysli, je to tam kvůli, jak říkáš, oslnění, jde o to, že na dálkový režim tam mají hodně světla v té oblasti, což by způsobilo, že s clonkou bez výřezu by to nesplnilo potřebné parametry pro homologaci a blablabla, prostě klasický ojeb.
tos_
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 11. 10. 2018 14:32

Nicmene ty nutne homologace pro provoz v CR nejsou "E"ckove, ani nemusis mit svetla jakkoliv homologovane aby byli legalni a cut off taky neni nutny evropsky
evlo
Guru

Odeslat příspěvekod Jean ViC 11. 10. 2018 14:40

tos_ píše:Vidíš, na tebe jsem zapomněl :-( Přesně to mám na mysli, je to tam kvůli, jak říkáš, oslnění, jde o to, že na dálkový režim tam mají hodně světla v té oblasti, což by způsobilo, že s clonkou bez výřezu by to nesplnilo potřebné parametry pro homologaci a blablabla, prostě klasický ojeb.

noo ale tu "tmu" mam na parabolach na cliu taky a jeste jak to mam na ***** serizene tak tma vychazi mi na silnici kde bych rad videl
a jinak sviti mi to doprava jako hovado a zbytecne kdyz chci svetlo pred sebe...
noo zajedu do servisu a reknu jim "seridit svetla prosim" a uvidime co z toho bude...
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 11. 10. 2018 14:43

tos_ píše:Stejně se nechápeme, já mám na mysli ten výřez směrem dolu před tím, než to letí nahoru :-))

Chápeme :D
Ono se to na Mondeu dalo manuálně nastavit, tak aby se ta horní čára dala dolů a bylo to v rovině, tak jsem to udělal a pak přizvedl.
Teď jsem to jen přizvedl a když se s někým míjím v zatáčce, tak mě občas problikne, protože ho ten horní výřez oslní, ale jakmile se dostane z výřezu, tak je to cajk.

-- 11. 10. 2018 14:44 --

Jean ViC píše:
tos_ píše:Vidíš, na tebe jsem zapomněl :-( Přesně to mám na mysli, je to tam kvůli, jak říkáš, oslnění, jde o to, že na dálkový režim tam mají hodně světla v té oblasti, což by způsobilo, že s clonkou bez výřezu by to nesplnilo potřebné parametry pro homologaci a blablabla, prostě klasický ojeb.

noo ale tu "tmu" mam na parabolach na cliu taky a jeste jak to mam na ***** serizene tak tma vychazi mi na silnici kde bych rad videl
a jinak sviti mi to doprava jako hovado a zbytecne kdyz chci svetlo pred sebe...
noo zajedu do servisu a reknu jim "seridit svetla prosim" a uvidime co z toho bude...

Jj, zkusit nechat seřídit a pak třeba trochu přizvednout.
A třeba žárovku nemáš křivě nasazenou?
m.a.x.i.m.u.s
Inventář

Odeslat příspěvekod tos_ 11. 10. 2018 14:47

Ne, nechápeme:
maximosaurus.png
maximosaurus.png (4.84 ) Zobrazeno 457 krát

Já myslím to tučné a červené. Už jsi to pochopil?
Jean ViC píše:

To jsou klasické paraboly a ECE cutoff, no, s tím nejde nic, bohužel, udělat.
tos_
Štamgast

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 11. 10. 2018 15:09

Aha, tak to vůbec nevím že tam mám...
m.a.x.i.m.u.s
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 11. 10. 2018 15:12

no jde s tim udelat - koupit jine auto
evlo
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2018 15:16

:D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Vagi 11. 10. 2018 15:34

MELLO píše:FI s heligonama

Nejvíc oslňující jebka.
2.2i 16V - Mobil 1 FS x1 5W-50
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Jean ViC 11. 10. 2018 15:46

evlo píše:no jde s tim udelat - koupit jine auto

udelam... ale celkove si pohorsim, no co... :D
kazde auto si nelze nechat vecne...

-- 11. 10. 2018 15:48 --

i to cervene mam na parabolach a je to jeste trochu vice vyrizle, ale kdyz mi to dobre seridi tak to asi vadit nebude...
a dobre seridit to jde, mel jsem to bohuzel jen chvili dobre serizene, protoze servis na to vzdycky hrabe a jen nekdo to umi ...
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2018 17:46

Už ste to vyřešili?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 10. 2018 17:52

já furt nevím co nahodit :hm hlavně teda jakou W5W parkovačku, aby to trošku ladilo... zatím vyhrávaj Osram NB
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Vagi 11. 10. 2018 17:54

Taky hodlám měnit...vedle xenů jsou ty žlutý W5W jak pěst na oko.
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2018 17:54

Tvoje starosti bych chtěl mít aspoň tak hodinu před smrtí....
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor