LED světla pro denní svícení

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Good 18. 4. 2007 22:48

mě mlhovky nic nestojí, ty jsi za tu blbost dal přes 5% ceny auta ;)
Good

Odeslat příspěvekod Bond007 18. 4. 2007 22:48

5% z nuly je porad nula :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 18. 4. 2007 22:51

Bond007 píše:5% z nuly je porad nula :D
že jo Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 18. 4. 2007 22:52

Přední mlhovky jsou také blbost. :lol: Lepší je noční vidění,infra kamera atd. :hm :hm
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 19. 4. 2007 16:43

jak už t uněkdo tušim napsal, když spočítám kolik mě bude stát investice do DL (včetně práce, času atd..) a kolik když to nechám, nevidim jedinej důvod proč si je montovat ... a to ani u starejch aut ...
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *Victor* 19. 4. 2007 16:59

Každý tuzing něco stojí. :wink:
*Victor*
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrman 20. 4. 2007 10:50

ten jeden jediny duvod byl muj duvod porizeni DL ... drahe zarovky v hlavnich svetlometech se zvysenou svitivosti a snizenou zivotnosti :)
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 20. 4. 2007 10:52

SPDS jsou tuzing? :lol: :lol: :lol: A blbé diody na podvozku,zbytečná křídla,falešné kapličky,a jiné blbosti jsou co?, Tuning?
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 20. 4. 2007 12:06

Já věděl, že se to zvrhne, kašlu na SPDS, jdu koupit dopředu červené žárovky, dám si zelené brzdovky, pod auto LED neony, fialové blinkry.....když pokutu, tak ať mi ji dají pořádnou. :)
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod 0xf 20. 4. 2007 12:29

Dr. 120L píše:připomeňte mi, v čem je problém svítit klasickejma potkávacíma .... :) jestli v zapínání pak si udělaejte spínač ? ve spotřebě? klima má větší a tu nikdo nezakazuje ... v opotřebení žárovek? Já stejně svítil ve dne i když to nebylo povinné protože jsem lépe vidět ... /quote]


treba nekterym autum se bohuzel prehrivaj paraboly... protoze nikdo nepocital stim ze stim nekdo bude svitit ved ne pri jizde 5km/h v kolone
0xf
Štamgast

Odeslat příspěvekod OS 20. 4. 2007 12:31

0xf píše:
Dr. 120L píše:připomeňte mi, v čem je problém svítit klasickejma potkávacíma .... :) jestli v zapínání pak si udělaejte spínač ? ve spotřebě? klima má větší a tu nikdo nezakazuje ... v opotřebení žárovek? Já stejně svítil ve dne i když to nebylo povinné protože jsem lépe vidět ... /quote]

treba nekterym autum se bohuzel prehrivaj paraboly... protoze nikdo nepocital stim ze stim nekdo bude svitit ved ne pri jizde 5km/h v kolone


Zbytečné vysvětlování, oni mají svou pravdu, když už jedny světla mají, tak proč dávat další, že? :)
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod 0xf 20. 4. 2007 12:34

os: njn ale az si bude muset koupit nove paraboly jednu za 3 a vice treba tak uz mu to tak jedno nebude ;-)
0xf
Štamgast

Odeslat příspěvekod OS 20. 4. 2007 13:30

0xf: Mě to nevysvětluj, já měnil alternátor, sice už měl asi 12 let, ale denní svícení ho dodělalo.
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Dong 20. 4. 2007 14:03

OS píše:0xf: Mě to nevysvětluj, já měnil alternátor, sice už měl asi 12 let, ale denní svícení ho dodělalo. /quote]


Nj, ale mymu alternatoru sou 3 mesice a nehodlam ho mit do 12...tak se mi dalsi svetla moc nevyplati :-) :twisted:
...i kdyz do DS bych nesel spis z toho duvodu ze neco stoji a fakt nevim kam bych je dal, aby to nevypadalo hrozne (krome vymeny mlhovek)
Dong
Dong
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Matth 5. 11. 2007 19:17

Mate nekdo zkusenosti s temito svetly? http://www.dobry-obchod.cz/produkt/deta ... omologace/
Matth
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků