Alarmy Magicar, doporučíte?

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod james11 1. 1. 2007 21:09

Chci si auto dovybavit alarmem, upoutaly mne alarmy se spoustou funkcí od f. Magicar, má to tu někdo? Doporučíte mi je?
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MKMAN 1. 1. 2007 22:08

ano, mám je ve dvou autech. ale nelepit nálepku od alarmu buď žádnou nebo jinou.


buď MC + GSM/GPS pager (4000 alarm, 7500 gps/gsm pager) a neboAthos rovnou s GSM komunikatorem v sobě. pager je hezká věc ale často nedošáhne a to je jeho slabinou.
tádydádydádyda
MKMAN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Vody 1. 1. 2007 22:09

Kamos ma fiatu seicento magicar i s dalkovym startovanim, ma to snad uplne vsechno, za ty penize podle me hoodne promakany zarizeni
MB W202 C200 100KW
Vody
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 2. 1. 2007 17:22

MKMAN píše:...ale nelepit nálepku od alarmu buď žádnou nebo jinou...
./quote]


a to proč?? :lol:
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MKMAN 2. 1. 2007 18:19

nevím, prostě to tak dělám ať nezná konkrétní slabinu.
tádydádydádyda
MKMAN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod TOM_1.8T 2. 1. 2007 21:10

O Magicaru 9300B uvažuju a mám na něj dobré reference. Pager sice není GSM, což mi nevadí, chci dálkový start, což umí. Cena s instalací se pohybuje kolem desítky.
TOM
TOM_1.8T
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MKMAN 2. 1. 2007 21:13

100 se vsadím, ženikdo netušíte k čemu ten dálkovej start je. V čr je to podle mě naprosto nepoužitelné pokud ovšem nechcete nechat auto s klíčema stát někde před domem.
tádydádydádyda
MKMAN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod TOM_1.8T 2. 1. 2007 21:20

No možná máš pravdu, ale pokud chceš zahřát auto, které stojí venku na mrazu, tak nastartuje bez klíče, ale alarm je aktivovaný a auto komplet zamklé. Takže po násilném vniknutí se aktivuje alarm a ten vypne zapalování a zablokuje immo. Jasně, že pokud natrefíš na někoho kdo je profík, tak máš smůlu, ale to nemusíš mít ani dálkový start. Takže bych to neřešil. BTW. v Praze bych na ulici neparkoval.
TOM
TOM_1.8T
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MKMAN 2. 1. 2007 21:39

TOM_1.8T píše:No možná máš pravdu, ale pokud chceš zahřát auto, které stojí venku na mrazu, tak nastartuje bez klíče, ale alarm je aktivovaný a auto komplet zamklé. Takže po násilném vniknutí se aktivuje alarm a ten vypne zapalování a zablokuje immo. Jasně, že pokud natrefíš na někoho kdo je profík, tak máš smůlu, ale to nemusíš mít ani dálkový start. Takže bych to neřešil. BTW. v Praze bych na ulici neparkoval.W/quote]


protože v jednom autě mám právě magiccar a druhý mam speciálně upravený tak ti prozradím kouzlo.

http://www.vltava2000.cz/etronic/GoodsD ... odsID=1011

toto je krabička za 300 kterou tam musíš mít která prostě obejde tovární imobilizér jinak to auto bez klíče nenastartuje.

2 nesmíš mít zamčenou zpátečku (má to senzor)

3 většinou si montér ulehčuje práci tak to auto z části je celou odbu pod elektrikou.


jako praktičtějsí věc na hory považuju možnost auto uzamčít nastartované (tak to dělám já) a na doma mám elektrickej předehřev.

pokud to někdo chce dělat na sídlišti je fakt otrlej protože jak to auto natočíš tak je JEN zamčený nikoliv zalarmovaný! a slouž to opravdu jen na pár minut
tádydádydádyda
MKMAN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod wolff 2. 1. 2007 22:05

No já myslím, že je to dobrá věc. Předpokládat, že ti během 5 minut někdo ukradne auto... To už je slušná paranoia... Ber tot ak, že to použiješ opravdu nějakých 5 minut než se vymoceš z baráku... Ty stačí na to, aby auto už nebylo úplně vytuhlé a případně ti to i z části odmrazí skla... A ty pak jen setřeš stěrači...
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vtec2 3. 1. 2007 11:04

měl jsem, nevím už model, ale modrý ovladač, černá anténa a barevný displ., bez dálkového startu, mohu jen doporučit, dosah pageru dostačuje a byl bez problémů, doporučuji doplnit o náklonová čidla
už dávno nejsem vtec ...
vtec2
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 3. 1. 2007 22:04

2MKMAN: do krabičky se dává čip imobilizéru, ne celý klíč pokud to není potřeba, toho bych se nebál :)
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MKMAN 3. 1. 2007 22:55

nejsem debil:

ten alarm mám (sice předchůdce ale i tak je to stejně funkce má identicke) a bud bude nechavat klicky v aute kdyz chce startovat NEBo tam da tu krabicku. cimz chci rici ze to bude mene bezpecne (protoze kdyz nekdo zbori magicar) tak uz staci aby otocil starterem (coz pry jde udelat hrubou silou) a jede pryc.
tádydádydádyda
MKMAN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod james11 5. 1. 2007 16:00

tak to seru celý Magicar
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 25. 5. 2017 20:53

Má někdo Magicar M881A Can bus?
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků