TEST 4x4 Tiguan-vs-CRV-vs-TUCSON

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 1. 2019 20:16

Nevím zda to tu neproběhlo, ale přijde mi to velice zajimavě udělané, tak jsem tomu udělal vlákno.
Tucson hodně překvapil. Já na tyhle auta moc nejsem, neřeším, takže možná i proto.

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 1. 2019 20:18

Tusón je hodně dobrej, ale CX-5 je lepší a nebo pak hybridní Toyota, ale Lexus je nejky.
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 12. 1. 2019 20:18

Bodejt.Rasto Chvala je podle me nejlepsi motoristickej novinar v cesko-slovenskym rybnicku.Koukam na vsechny jeho videa.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 12. 1. 2019 20:23

Uz me ty jeho "emoce" a nadseni a prelevani "pozitku a zazitku" atd. zacinaji lizt popravde dost na nervy, casto nerekne o aute behem 10 minut nic kloudnyho. Ale tohle jsem nevidel, hodina, to uz je trochu uchylnost...
Ma jediny stesti, ze vetsina konkurence (a ty navic moc neni) se zapomnela technicky i strihove v roce 2015.
Co mu nelze uprit je dobrej skript a vyborny vybery exterieru.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 1. 2019 20:25

Je pravda ze tam toho realne moc nerekne. Dost to prodluzuje a je to lopata. Sle tak pro bezne lidi asi okej
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 1. 2019 20:25

Tohle je cajk a něco holt přeskočíš.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod powerball 12. 1. 2019 20:26

tak ho bavi ridit no.co rikaj treba v top gearu o autech? nic.vetsinou neco jako wow this is incredibly fast...
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 1. 2019 20:26

maXX_CZ píše:Uz me ty jeho "emoce" a nadseni a prelevani "pozitku a zazitku" atd. zacinaji lizt popravde dost na nervy, casto nerekne o aute behem 10 minut nic kloudnyho. Ale tohle jsem nevidel, hodina, to uz je trochu uchylnost...
Ma jediny stesti, ze vetsina konkurence (a ty navic moc neni) se zapomnela technicky i strihove v roce 2015.
Co mu nelze uprit je dobrej skript a vyborny vybery exterieru.

+1
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 1. 2019 20:27

Obecne tam chybi negativa a strizlivy pohled.
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 12. 1. 2019 20:28

MELLO píše:
maXX_CZ píše:Uz me ty jeho "emoce" a nadseni a prelevani "pozitku a zazitku" atd. zacinaji lizt popravde dost na nervy, casto nerekne o aute behem 10 minut nic kloudnyho. Ale tohle jsem nevidel, hodina, to uz je trochu uchylnost...
Ma jediny stesti, ze vetsina konkurence (a ty navic moc neni) se zapomnela technicky i strihove v roce 2015.
Co mu nelze uprit je dobrej skript a vyborny vybery exterieru.

+1

Tiez mam obcas ten pocit.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 1. 2019 20:28

JO to asi ano....tady jsou čísla a hodně čísel. Za mne zajímavej test...
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 12. 1. 2019 20:34

Připojil bych se k poznámce, že chybí negativa, už je to poplatný automobilkám, kritika se nenosí. Lopata bych řekl, že nebude. Přeci jen dojel Monte Carlo, což je meta nedostižná pro každýho z nás jak tu jsme.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 1. 2019 20:38

Tak tady je to o rozdílech v chovaní aut, takže je to myslím v pohodě.

A krásná příroda, sněhu....super. ( až cca v půlce )
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod powerball 12. 1. 2019 20:39

garážmistr píše:Připojil bych se k poznámce, že chybí negativa, už je to poplatný automobilkám, kritika se nenosí. Lopata bych řekl, že nebude. Přeci jen dojel Monte Carlo, což je meta nedostižná pro každýho z nás jak tu jsme.

s tim se da souhlasti, ale porad lepsi nez jeho cesky kolegove z garaz tv.ty se jakoby snazej hrat, ale vubec jim to nejde.Rasto se mi zda takovej prirozenej.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 1. 2019 20:42

maXX_CZ píše:Uz me ty jeho "emoce" a nadseni a prelevani "pozitku a zazitku" atd. zacinaji lizt popravde dost na nervy, casto nerekne o aute behem 10 minut nic kloudnyho.

to jo :D za mě Koubek vede
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků