Kde koupit exot motor v EU

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2018 18:17

Okok
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 21. 10. 2018 18:30

tos_ píše:Což je nicméně celých šest měsíců stále jeden a ten samý problém, napínák jednoho (z celkového počtu dvou řetězů, co zdechnul. Kdyby se to stalo s jakýmkoliv jiným autem, očividně bych to řešil úplně stejně - krom Toyoťáckýho motoru, existuje jeden servis v ČR, kam s nimi jezdí z celý evropy.

To byla jen slovní hříčka.
Ale asi sám cítíš, že cestu kterou jsi zvolil úplně řešením není. Dvě dlouhodobě nepojízdný auta, k tomu ***** za denní výdělek. Nejsi schopen něco řešit. Ale to je spousta lidí. Pro ně jsou tu operáky.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2018 18:32

Je to tak.
anonymni

Odeslat příspěvekod 970ka 21. 10. 2018 18:39

tos_ píše:Což je nicméně celých šest měsíců stále jeden a ten samý problém, napínák jednoho (z celkového počtu dvou řetězů, co zdechnul. Kdyby se to stalo s jakýmkoliv jiným autem, očividně bych to řešil úplně stejně - krom Toyoťáckýho motoru, existuje jeden servis v ČR, kam s nimi jezdí z celý evropy.


To je problém jeden napínák vyměnit ? To tam nikoho nemáš,šikovnýho,nebo nehledáš ?
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2018 19:04

Ptal jsem se lidí v okolí na doporučení, a většinou byla odpověď že to neznají, že do toho nepůjdou (a to jsem nabízel že mám komplet originál dokumentaci na ntb, kterej jim můžu půjčit, aťto nestřílí odněkud zneznáma nebo pokus-omyl) a nebo že jsou na kdo ví jak dlouho dopředu vytížení. Napínáky tam jsou teda dva, co řetěz to jeden, viz obrázek, fakt stačilo vyměnit jen to, řetěz mohl zůstat původní, když jsem sundával dekl hlavy tak vypadal jak novej, nebyl nijak napruženej (jak je ten správnej výraz pro to?) ani ojetej. Něco přes deset lidí/servisů jsem se asi ptal? Už nevím.

Nejlepší bylo když jsem se ptal autorizáků, psal jsem o odhad časové a finanční náročnosti výměně "rozvodů", ozvali se mi jen asi z 1/3 dotázaných a dva odpověděli, že to má řetěz, že se to měnit nemusí a že neví o tom, že by se to nějak kdy ***** :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 10. 2018 19:20

Tak určitě.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 21. 10. 2018 19:22

Vyměnit šponovák udělá kdejaká dílna,nevidím v tom problém,se dnes dělají jinačí složitější věci.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 10. 2018 19:23

Pierr3 píše:
garážmistr píše:Stejně neuvěřitelný jaký jsou okolo Hyndaie čůráci.

Připadne mi to cajk. Piloti vozů hjundaj ke svým strojům vesměs hezky pasují.

nelzes :(
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 10. 2018 19:24

Lže.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2018 19:31

970ka píše:Vyměnit šponovák udělá kdejaká dílna,nevidím v tom problém,se dnes dělají jinačí složitější věci.

Rád bych ti dal za pravdu, ale minimálně na jižní Moravě a Vysočině se nejen korejců, ale i japonců očividně bojí.
anonymni

Odeslat příspěvekod 970ka 21. 10. 2018 19:36

Je to zastaralej kýbl,jako každej jinej.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 21. 10. 2018 19:37

https://www.facebook.com/JapaneseCustoms/

tihle jsou dost sikovni, ale jsou z popradu :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 10. 2018 20:20

970ka píše:Je to zastaralej kýbl,jako každej jinej.

se tam musi vyhnout motor, je to tak na 10 hodin kdyz to delas v garazi, ofiko pustup je motor ven na 14h, realne kdyz to budes delat sam 20h bez zvedaku
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 22. 10. 2018 04:12

Aslynt: když jsi tak úžasně chytrej, máš tu dokumentaci a přesně víš jak to tam je a jak se to má dělat, tak si to oprav sám. Když si koupíš největší pičovinu co tě mohla napadnout a takových rybízků je v republice pár a proto je tady jenom pár i těch krumplů co hrajou pantomimu na prémiovku, tak se nediv ze se ti na to každej vysere, protože wehement má velké bebí, díly shánět kdoví kde a ještě jednat s kokůtkem kterej je problémovej na první pohled...... To se to dá jasně pochopit a obhájit ze je lepší se na ten krumpl ***** a radši vyměnit na nějaké tuctovce vejfuk, destičky nebo pár silentboku.
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 10. 2018 06:14

No a až to tu jednou těma garážkecama konečně opraví.... stejně to bude furt hjundaj :-( (sorry, ale musel jsem)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků