Kde koupit exot motor v EU

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 10. 2018 17:10

Chtěl bych koupit motor, ale ta 3.3 se válí na každým rohu, já hledám 3.8 příčná zástavba, což je prostě jednorožec. Kde jinde jde najít motory v EU na prodej než allegro a ebay? Jasně, US, tam jich je plno, ale to s dopravou vyjde levněji koupit funkční Opirus 3.8 a vykuchat to z něj :D
anonymni

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 19. 10. 2018 18:56

A co tak koupit funkcni Opirus a hodit ten stavajici vrak ze skaly?
Nebo Lancii thesis :love:
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 10. 2018 19:01

Pyčo, Opirus, jsi viděl jak to vypadá? Teda Grandeur je taky děs, ale nevypadá to alespoň jak kopie merglu z 2003. Jakože jo, to auto je děsně úchylný a super, po FL to i suprově vypadá, ale nesmím to srivnávat s Lexusem a nebo Genečkem, zas jako koupit auto a řešit vše od začátku, nah. Ve středu se tuším objevil inzerát na Genesis 1st gen 3.8 s novým motorem, za 120, ještě ten den zamlvenej a ve čtvrtek byl pryč.
anonymni

Odeslat příspěvekod K86 19. 10. 2018 19:02

Kterej z tech dvou vraku ma motor 3,8? :hm
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 19. 10. 2018 19:06

Dyt je ten moula uplne bez fantazie.
Mohl koupit logo do volantu, dozadu na kapotu a mit S klase za kilo. Nikdo normalni by to nepoznal :)
Misto toho rok opravuje dvacetiletyho hundaje :))
Naposledy upravil maXX_CZ dne 19. 10. 2018 19:07, celkově upraveno 2
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 10. 2018 19:06

Opirus poFL? Azera se s tím taky prodávala, jen ne v EU, potom se dával do Veracruze, Santa Fe, Sorenta a možná ještě něčeho dalšího.

Jinak hlavní problém Opirusu je to, že nejde sehnat kousek, co by se mi líbil, tj. černa venku, světlý interiér, roletky vzadu, xenony (kvůli ostřikům, což je prostě must, bez toho bych auto nechtěl) a navigace, teda uchycení 2DINu by šlo zbastlit, ale přes ty roletky nejede vlak.
anonymni

Odeslat příspěvekod K86 19. 10. 2018 19:13

Vis co tomasi?
Jed do pelhrimova.....
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 10. 2018 19:38

A tam mají motor nebo Opirus nebo co?
anonymni

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 19. 10. 2018 19:56

K86 píše:Vis co tomasi?
Jed do pelhrimova.....

:D
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 20. 10. 2018 11:15

tos_ píše:A tam mají motor nebo Opirus nebo co?


celkom urcite :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 21. 10. 2018 11:12

Takovýho oseru s tím střepem už měl. Kdyby sis koupil něco normálního, ať už Mergla, Audi s V8, tak jsi měl klid. Díly na to jsou, automat to má, jízdně to bude taky jinde a rozhodně to tady umí oservisovat víc lidí, než ten Korejskej výtvor rádoby prémiovýho auta.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 21. 10. 2018 12:01

Nebo i30
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2018 13:44

Nissan350Z píše:Takovýho oseru s tím střepem už měl. Kdyby sis koupil něco normálního, ať už Mergla, Audi s V8, tak jsi měl klid. Díly na to jsou, automat to má, jízdně to bude taky jinde a rozhodně to tady umí oservisovat víc lidí, než ten Korejskej výtvor rádoby prémiovýho auta.

To je rada jak strč mi ho do řiti :oboze Ne, nebudu na ti ospovídat, už jsem na tom vedle ve vlákně odpověděl. A to je pořád dokola, furt přijde nějaká pyča a bude říkat že němco ruls, němco ruls. *****.

-- 21. 10. 2018 15:31 --

To sem teda překopíruji, i s původním barvitým vyjádřením, kdybych to měl přepisovat do něčeho slušnějšího, skončilo by to ještě hůř, protože bych se zas musel nas...
tos_ píše:
MV_cz píše:jestli teda nebylo lepší si koupit oktávku :D

*****, do píči, zasraná oktávka, *****, jebat, co s tím všichni mají, 100000x složitější než tohle, krom toho malý, pomalý, nevybavený a udrncaný, jen to kokoti mají na dílnách každý den, neřeknou si "eeeh to je korejec to bude ***** strašně složitá", to samý s Accentem, prý že ložisko zalisovaný do kotouče, haha ty jsi idiot, servisáku, ale tak tvoje věc, udělal jsem si to sám, nic jsem u toho nezkurvil a nemusel jsem nikomu za to platit.

tos_ píše:Fakt miluju tyhle rady, kup si oktávku/pasata. Jasně, koupím si to abych si pak mohl koupit permanentku do servisu. Co se tam ***** samo od sebe, NIC, jen napínák, taková malá jebka za $15 tam vydržela 245tkm, což je víc než dvojnásobek plánovaný životnosti, ale čůráci se tomu nikoho do toho nechtělo a já jsem do toho taky nešel, protože březen, vole, nebudu to dělat v zimě.

tos_ píše:Viz co jsem psal.

Seznam závad:
- usmažený přední brzdy - poddimenzovaný brzdy > vyřešeno většími kotouči a dvojpístkovými brzdami
- posilovač - zkurveno v servisu
- držák kapoty - zkurveno v servisu
- napínák řetězu - X servisů se vymlouvalo že nemaj čas nebo že éé korejec to bude strašně složitá kokotina
Obrázek
Může to být ještě víc primitivnější? Ok, může, SOHC.

tos_ píše:Dopíče!

Autorizák NIC! neřeší, naopak je to akorát starost navíc. Zkurví ti na tom autě kdo ví co a ještě jim za to zaplatíš stejně, co stojí celý auto. Výsledek je ten, že máš jedno auto, ale zkurvený.

Dobrej mechanik nebo neautorizák je oxymoron. Ti, kdo jsou dobří, jako fakt, nerostou na stromech a vlastně ani nezjistíš kteří to jsou. Zjistit to můžeš jedině tak, že ti to někdo doporučí - zná je, takže pro ně budeš jen "nějakej známej co to dá bez papíru", takže tě akorát budou ojebávat v tom smyslu, že budeš až jako úúúplně poslední *****, na kterou budou srát. To je to, kde jsem po po šesti měsících.

Umím si to oservisovat nepřipadalo v úvahu, byla zima a já, píčus, si naivně myslel, že když to někomu dám, že to za dva týdny, nanejvýš do měsíce, bude hotový. No, jenže se na to nešáhlo ani potom, co jsem po pár týdnech sraní (protože mám miatu, pyčo) to začal urgovat, strom. Tak jsem pak ***** se nechal ukecat někým, kdo "se strašně omlouvá ale tenhle týden se na to nestihne podívat, ať mu to dovezu až ten další, že by to tam akorát stálo". Hahaha! Předchozí odstavec.

Celý to padá a stojí na tom, že jsem naivní debil co "si myslel". Druhá věc je ta, že všichni servisáci jsou *****í a neschopní čůráci. Tím bych to uzavřel.

Znova jsem mu zkoušel volat, samozřejmě, že to nebral. Zkusím to ještě zítra ráno, pokud to neveme, co se dá dělat, buď se smířím s tím, že jsem přišel o jeden klíč a prostě to odtáhnu někam do *****, nebo zajdu na úřad a smířím se s tím, že jsem přišel o celý auto, já to už *****ám.
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 21. 10. 2018 16:00

Stejně neuvěřitelný jaký jsou okolo Hyndaie čůráci.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 21. 10. 2018 16:00

Stejně neuvěřitelný jaký jsou okolo Hyndaie čůráci.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků