Sloupový zvedák

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 10. 2018 20:11

Kupoval si někdo do garáže zvedák? Co za výrobce je šmejd a tak, jestli jednomotorovej nebo dvoumotorovej, potřebuji něco do 3.5m výšky max, i tak budu muset bourat dřevěnou půdu v garáži.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 10. 2018 20:12

Naporadim, ale abych byl rychlejší, než evlo.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 10. 2018 20:14

ok, bych bral 4 sloup, protoze bych neveril, ze nejak cr firma nainstaluje dvousloup tak aby me to nezabilo, 4 sloup s prizdvihem mam vplanu az budu mit dum s garazi.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 10. 2018 20:15

Jenže ty dům nikdy mít nebudeš, natož garáž. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 10. 2018 20:16

gratuluji
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 10. 2018 20:19

Tak dům je půlka cesty ke garáži, blbý je, že domy, co jsou už postavené, nepočítají s tím, že by člověk měl víc, než jednu fábii, takže i na výšku je to katastrofa. Nebo tam garáž není vůbec, ale ani tam není možnost ji přistavět, leda kus domu zbourat, to je fakt lepší koupit pozemek a postavit dům od nuly včetně trojgaráže, jedno místo s dírou, jedno se zvedákem a jedno jen tak. Když se k tomu připočte zastávka, tak by to už mohlo být dostatečné pro rodinné potřeby parkování.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 12. 10. 2018 20:19

ja bych to dal klidne ven, garaz nevidim jako limitujici u zvedaku
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 10. 2018 20:19

To bude krasna stavba se zvedakem na 3,5 metru. To bych chtel mit u baraku
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 12. 10. 2018 20:20

stejne si nic nekoupis slany tak co tady spekulujes.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 10. 2018 20:20

me to treba goesy neva, priority, ale ja tak nejak pocitam se zvedkam spis venku a vetsinove vyuzity na parkovani aut nadsebou

-- 12. 10. 2018 21:21 --

powerball píše:stejne si nic nekoupis slany tak co tady spekulujes.

tak docela me prekvapilo, ze ma fakt garaz a nelze o tom :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 10. 2018 20:21

Jasně že koupím, už mě to sere s Hyundaiem, prý do konce příštího týdne zavolejte, to budu vědět co s tím bude, jak jsme to tam vezli minulé úterý, dneska volám a nedostal se prý k tomu. Nějaký rozměry už mám, už si i dělám seznam co nakoupit za nářadí, ještě nějak vyházet bordel z garáže a můžu se dát do toho.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 12. 10. 2018 20:22

Docela jsem se na to dival a je nejaky cesky vyrobce, takovych bendpak kopii, akorat to dela v bile, ne modre, takze toho bych se nebal a do 60k ctyrsloup s prizdvyhem, jen narozdil od bendpak nemaj moznost to mit na koleckach, coz ale asi malokdo chce mit venku a jezdit s celym zvedakem, v CR asi nikdo.

-- 12. 10. 2018 21:22 --

co ted o vikendu, udelame geometrii provazem na delice teda? :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 10. 2018 20:24

goes píše:To bude krasna stavba se zvedakem na 3,5 metru. To bych chtel mit u baraku

Hele pokud to zakomponuješ přímo do toho baráku, tj pokud to nebude jen placka, ale bude to mít třeba patro, dvě, což vím, že je dneska out, ale já, pokud mám odběhnout do realitního koutku, podle mě jsou dvě patra plus přízemí rozumné minimum (přízemí obyvák+garáž+kuchyň, uprostřed pokoje, vrch proto, aby nebyly pokoje přímo pod střechou, takže nějaká knihovna a dílna a sklad, nebo tak něco), takže to tak moc ani narušovat nemusí.
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 12. 10. 2018 20:24

tak si vykopej diru a nemusis nic kupovat
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 10. 2018 20:26

Garáže mám dokonce dvě! :D

Tak já chci zvedák dovnitř a napevno, nic přenosnýho, podlaha je beton, tam by to snad držet mohlo. Já bych to raději udělal těma ukazovátkama, ale zjistil jsem, že je na to potřeba asi nějaký fakt hodně silný, to, co jsem sehnal v ČR je za dne k ničemu :-(

-- 12. 10. 2018 21:26 --

powerball píše:tak si vykopej diru a nemusis nic kupovat

Díra je mi k ničemu, motor i s převodovkou musí jít z auta ven spodem, vrchem je nevytáhnu. FWD life!
anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků