automat, pyco, neradi, kdyz je studenej

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 4. 10. 2018 19:44

To meli asi nejaky ty puvodni deuce and half, nebo jak tomu rikaj, alespon myslim, zas nejak expert na to nejsem, ale myslim, ze tak resili problem, ze vetsina armady byli kluci pod 18 a proste ty razy, kdyz se meli rozjet se spojkou to nedavalo, nebo tak neco, kdo vi.

Rozhodne na youtube jsem to nenasel, tak jsem si to mozna vymyslel :)

-- 4. 10. 2018 20:49 --

Tak se divam, ze by to asi mohlo byt M211 a to ma automat, tak trapnost. Doufal jsem v nejake technologicky silene az perverzni reseni, jsem zklaman.

-- 4. 10. 2018 21:00 --

Ted jsem na sebe dost *****, protoze jsem presvedce, ze v nejakem cernobilem videu jsem videl usa armadni nakladak, co mel hydromenic a manual, asi ne no. Tak se omlouvam za lez a stydim se.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 4. 10. 2018 22:51

powerball píše:Vsak ma normalni auto.Ja bych takový chtěl, ale neni k sehnani.Jinak bych na to sral, je to stary auto.Tech par metru to vydržíš.

Chceš koupit? Jedno bych měl.
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 4. 10. 2018 23:25

Prihlaseny na cz značkách?
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 5. 10. 2018 01:22

Ne, ale jestli to při drandění po polních cestách někde na východě potřebuješ, tak si to klidně přihlásit můžeš. :D
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 5. 10. 2018 01:44

Prihlasit jako opravdu nebo jako to evlo prihlasuje uz rok a porad to nejde? :D
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 10. 2018 08:18

Tak je to vlastnost.

-- 5. 10. 2018 09:18 --

Evlo to ma prihlaseny rok.

-- 5. 10. 2018 09:18 --

Kdyz se ohnes, tak to jde.

-- 5. 10. 2018 09:21 --

Dneska jsem se snazil prijit na to jestli to radi i 3 a proste to radi tak neplynule, ze jsem na to nedokazal prijit :D, tak jsem si vzpomel, ze vlastne, aha, tu muzu dat limit 2, tak jsem dal ve 40 limit dva, otacky vyleteli nekam nesmysl a i me doslo, pyco, tak vys ze na 60 to toci 2500 v OD, tak na kolik to bude na trojku asi 40 2500 3 dava smysl, na dvojku by to bylo divne, ty jsi debil evlo, pouzij mozek ne. Tak jsem pak i sledoval kolik to toci na OD pri 40 a neco pod 2000. A kdyz jsem zkusil OD off, tak to pri necelych 40 bylo neco pres 2000, takze asi jo.

no a to byl jen zacatek dnesni motoristickych zazitku, doslo i na to, ze me dnes borec naboural, parada.

Ano, uricte existuji jine zadni diferencialy, treba nejaky samosvor s vic dalnicnim prevodem, nebudu to resit.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 5. 10. 2018 10:33

pb: Jak píše evlo - když přihlásit chceš a nekoukáš jestli dodržují postup tak přihlásíš snadno.

evlo: Já se jednou snažil přijít na to, co to tam řadí, ale marně, pak už mě to nebavilo sledovt. Na to že to je 30 let starej automat, tak to není zlý. Řadí si to něco, točí to nějaký otáčky, ale vůbec netuším jaký - tak má automat fungovat.

A aspoň si on pořádně rozbil auto a ty si odjel, jakože nic? :D
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 10. 2018 10:56

Tak to nebyla velka pecka, fabie asi jen predni naraznik znicenej, jinak ok, mel to taky pojizdne. Podle me ani na chladic to neslo u nej.

-- 5. 10. 2018 12:14 --

Ja bych chtel z te tve ty zaclonky no, to me prijde super, ale bude mega ojeba to predelavat do jine, tlacitko asi ok, ale podle me to bude mit i jiny strop.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 6. 10. 2018 14:25

Jo, tak to nevim. Vím jen, že tam jsou dvě a všechny ty kolejnice fungují.
A taky že PB hledá výmluvy vc, než ty. :D
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků