Oprava čelního skla

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 8. 2018 15:47

No však ano...

A víš o někom, komu pojišťovna na běžném autě vyměnila sklo za 16000 a nebo někoho, kdo si při výměně skla zaplatil 16000 za takovou kvalitu?

Všechno je to právě do těch 5 - 7 tis. a ty skla jsou fakt po 3 letech zralé na výměnu...

Já mám teď prostě na sklo pojistnou částku na 17000 a tradá..., nebudu nic řešit jiného než originál.

:mrgreen:
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 17. 8. 2018 15:51

Mě dala pojišťovna za sklo necelých třicet tisíc. A co má být?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 17. 8. 2018 15:52

No to mi pravě řikal, že neni pojišťovna jako pojišťovna a s některyma už se i z toho duvodu rozloučil. K tomu mi pravě řekl ať zustanu u ČSOB, že ta a ještě par dalšich jsou v pohodě, nic nekomplikuji a vše jde rychle a hladce. Duvod uvaděl ten, že nejde jen o to aby měl kšeft, ale aby si tim "kvalitnim" sklem nekazil pověst.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 8. 2018 18:37

robbert píše:Mě dala pojišťovna za sklo necelých třicet tisíc. A co má být?

Ty seš takovej Goes v menším vydání.

Všude byl, všechno viděl a co neviděl, na to se vypta. K tomu musíš mít všechno extra a dokonce ani vlakem jezdit nepotřebuješ...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 8. 2018 18:49

Mně dala pojišťovna taky 13 tisíc. Pojištěno to bylo na max. 15, takže cajk.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 17. 8. 2018 19:36

maincoonsback píše:
robbert píše:Mě dala pojišťovna za sklo necelých třicet tisíc. A co má být?

Ty seš takovej Goes v menším vydání.

Všude byl, všechno viděl a co neviděl, na to se vypta. K tomu musíš mít všechno extra a dokonce ani vlakem jezdit nepotřebuješ...

A ty musíš jako kikot reagovat na všechno, že? Vím, co zaplatila pojišťovna u mého auta, ale chápu, že když se ti něco nehodí začneš urážet. Tak si to užívej a nezapomeň na ubrousek.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 8. 2018 20:01

Nebuť cíťa...

Napsali ti to už druzí...

Taky si platím pojistku u které mi to pojišťovna zacáluje..., ale na druhou stranu oba víme, že to není standard, že ve většině případů těch skel na pojišťovnu je to to nejlevnější sklo a víc ani rana...

To, že se tady potřeboval pochlubit je věc jiná... a všichni to pochopili..., ale to byl právě takový Goes styl.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 17. 8. 2018 21:06

Aha, takže když, se zeptáš, kdo to má a já odpovím jsem cita? A chlubim se tim. Ale jediný kdo se tady chlubí jsi ty. Ale já tomu nerozumím.
Jo a považuji za normální se zeptat, když něco nevím. Nikdo neví všechno, má to je garáž, ne?
PS už jsem to psal. Mám pojištění u Allianz na průměrnou cenu 14 k. Takže mě to opravdu nezruinuje v té pojistce. Není to o výši pojistky, je to o druhu pojištění.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 8. 2018 22:23

Rozumím jen posledním dvěma vetam,.který mi dávají smysl a nic proti nim. Ten zacatek je, jako bys byl zhulený, nerozumím tomu a ani snad nechci.

Cele me sdělení je o tom, že Alianz je obvykle drahé pojištění /byt dobre/ s dost často nadstandardním přístupem.

A pokud za Fordy platíš 14 tis.. ročně, pak pro ně není.problem zaplatit 30 tis. Sklo.

Troufám si ale říct, že se nejedná o standardní částku za sklo a dokonce bych si i myslel, že po druhé už by se při takové ceně cukali. Ale do té pojistky nevidím, takže nehodnotim.

Já mam připojištění skla za nějakých 1200 Kč za rok /tuším/ na částku 17000 bez ztrát bonusů ...,, Což je max. cena. Co.mi dají a je shodná s cenou originálního skla včera. příslušenství.

Myslím že je to takový běžný standard.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 18. 8. 2018 07:28

A víš co? Seru na tebe. Máš pravdu mám nejdražší možnou pojistku u nejdražší pojišťovny, která plní j ním poprvé a pak mě zastřelí.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 18. 8. 2018 08:22

Tak to děláš dobře...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod podikk 18. 8. 2018 12:02

Jean ViC píše:
PeTr7650 píše:vyhozený peníze

penize pojistovny... kdyz to zalepi na dvorku pred barakem tak me to nestoji ani cas ani benzin jezdit na vymenu skla a pak cekat


Koupil jsem auto a chlapek, co mi to prodaval tvrdil, ze to sklo mi na pojistku nikdo nevymeni. Nechal si ho opravit na pojstku, na skle vlevo, kde to neni moc videt vyryli N. Nebadal jsem po tom, jestli je to pravda, ale riskovat opravu za penize pojistovny s tim, ze uz mi nikdy vymenu pojistovna neuhradi by se mi nechtelo
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 8. 2018 12:12

maincoonsback píše:Na mazdě sem nechal prasklé sklo lepit a dobrý...
Na Peugeotu mám ťukanec z dálnice od šroubu, nechal sem to zablentat, je to sice vidět trochu, ale drží to a zatím dobrý.

Co bych si rozhodně nikdy nenechal měnit sklo za neoriginální... Všechny neorigo skla přední co sem viděl, byly narozídl od originálních skel za půl roku a někdy i dřív doškrábané od stěračů tak, že to do pár let bylo až nebezpečné s tím jezdit... U originálních skle nikdy nebyl problém....

Takový ty skla z autokelly za pár korun, to musí být vyloženě slídy.

Jako na bočních sklech je to asi jedno, tam by mne to netrápilo co tam bude, ale na přední jedině ORIGINÁL.
ja mam pinkleton sklo na mazde, co jsem koupil normalne, ne pres autosklo, k tomu origo tesneni z japonska, protzoe proste nikde jinde neslo koupit a a neskrabe se to nijak zvlast, sklo me privezl nakladak s napisem pinkleton, nedivim se, vyrabi to v CR, neverim jsem ani trochu, ze dodaj co jsem chtel - zeleny tint, zelenejsi prouzek a drzak na zrcatko, a dodali to presnetak. Coz takhle melo jen par NA.


mozna se to jmenujetrochu jinak nez pinkleton



ale co teda superdivne, tak to tesneni z mazdy bylo v mazdasacku, origo kod atd. Na na jdou primo z jp mazdy obednavat dily, ale prislo to v krabicce HONDA geunine parts :D

-- 18. 8. 2018 13:16 --

jinak teda fakt ta podpora mazdy primo od mazdy je mazec, ze takhle jde koupit dil z jp, posta rychlejsi nez po CR a za par penez.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 8. 2018 16:45

Pilkington?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 18. 8. 2018 17:02

Pravděpodobně..
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků