ODBII diagnostika + možnost mazání chyb

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 5. 10. 2018 20:42

A proc ses takova pica a nenapovis? Taky by me to zajímalo.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 10. 2018 20:43

:mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 10. 2018 20:44

Tak proste garaz, nechci tu kazi prostredi a kulturu.

-- 5. 10. 2018 21:45 --

Vis co, kdyz bych nechtel machrovat *****, tak ani neraguji.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 5. 10. 2018 20:50

AslynT: jednoduchý - auto s ABS + ABG, oprava karoserie, abys mohl svařovat, odpojíš baterii, když jí máš odpojenou dlouho, tak ty dvě řj hodí chybu že nemají napájení a samo to nezmizí... když jsem odpojoval samotný pytel z volantu abych ho po opravě řízení přesadil, tak
jsem ho odpojit, přesadil volant, připojil a nic neprotestovalo... ale jakmile jsem odpojil baterku, tak chyba
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 5. 10. 2018 21:00

tvl co to mas za auto? Na odpojeni baterky jsou snad haklivy jen spickovy audiny a bawa...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 5. 10. 2018 21:14

a Felicie co jsem na ní opraoval kastli... původní majitel na ot upozorňoval už při prodeji (před 15 lety) že když se odpojí baterie, tak problém....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 10. 2018 21:26

To je pěkná kravina, po odpojení baterky žádná chyba.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 10. 2018 21:39

Lžeš.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 5. 10. 2018 22:09

Tak přijeď sem, odpoj na Feličitě Safe-line baterii na půl dne, a jestli ty kontrolky po nastartování zhasnou dostaneš proplacený náklady na benzín do accenta, pokud nezhasnou, zaplatíš a zajistíš vymazání chyb za účelem uvedení bezpečnostních prvků zpět do funkčního stavu....

Evidentně víš líp než já co se stane s autem který mi zrovna stojí na dvoře když mu odpojíš baterku i přesto že já už jí odpojoval a ty nikdy přinejmenším na tomhle konkrétním werku nebo alespoň shodné konfiguraci...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 10. 2018 22:10

Tak v tom případě je to *****, no. Jedničková naftová modla, grandeur, miata, u toho všeho můžu dát ruku do ohně za to, že i po minimálně dvou měsících odpojení baterky nikde nic.
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 5. 10. 2018 22:14

***** *****... V návodě jasně píšou že: "vozidlo lze odpojit od akumulátoru pouze na dobu nezbytně nutnou k její výměně nebo údržbě a v závorce nějaký minuty.

Tzn. jsem porušil kvůli svařování tenhle bod návodu a následkem vyběhly dvě chyby...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 10. 2018 08:23

co treba Ancel X5 - to vypada, jako kopie tech znackovych diagnostik a stoji to do 5000.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 10. 2018 11:37

pech. píše:***** *****... V návodě jasně píšou že: "vozidlo lze odpojit od akumulátoru pouze na dobu nezbytně nutnou k její výměně nebo údržbě a v závorce nějaký minuty.

Tzn. jsem porušil kvůli svařování tenhle bod návodu a následkem vyběhly dvě chyby...

Kdybys měl korejskou *****, tak se ti to nestane. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 6. 10. 2018 22:22

nemám... Mám český revoluční vůz ve vylepšeném provedení který nepbsahuje nic co by s diagnostikou komunikovalo a na obzoru se rýsuje japonec s pár francouzskými díly smontovaný v čechách polskými agenturními dělníky z dílů exotického původu, u kterého bych tuhle podporu uvítal a pak mi zbejvá péče o ostatní přetechnizované werky v bližší rodině, kde se tyhle vrtochy objevují... :-)

Na korejskou ***** jsem se ještě neodvážil (byť poslední dobou už to za ***** ani nepovažuju...), kdysi když š105 dohnívala jsem o jedné z nich docela i přemejšlel...
jenže pak jsem naboural a tak nám zase stačilo jedno auto... Pak jsem paninku 2x napustil, tak byla doma a zase nám stačilo jedno auto, teď už je v práci, auto potřebuje a tak musí bejt do sněhu ten kolíňák doma, protože ve sněhu se na motorce jezdí blbě....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 10. 2018 22:27

V pořádku.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků