Flek na dveřích

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kembuaa 22. 2. 2018 00:16

JardaB píše:Ja uz jsem prozrel a nova ani novejsi auta uz kupovat nebudu, jsou to stejny ***** jak stara...

Před nedávnem jsi zase tvrdil opak. Copak se ti po záruce *****? :)
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 2. 2018 06:16

Nic zasadniho, ale zjistil jsem, ze proste rozdil v uzitne hodnote extremne neodpovida rozdilu v cene...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 2. 2018 10:41

to je bohužel pravda
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 22. 2. 2018 10:49

Kdyz ty proprdeny sesle. Spousta telesnych tekutin nekoho jineho - mozne spermaticke skvrny, sliny a posevni hlen. No radeji prihodim na nove :hm
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 22. 2. 2018 17:00

To mi pripomíná ten starý vtip, jak přijde dědeček na vyšetření na polikliniku a sestra u okýnka mu říká: Tak teď půjdete do prvního patra, tam vám vezmou vzorek krve, pak půjdete do druhého patra, tam dáte vzorek moče a nakonec do třetího patra, tam dáte vzorek stolice. Děda na to: Sestři, mně uz vůbec neslouží nohy, nemohl bych vám tady dole nechat podvlíkačky, tam to máte všechno naráz.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 2. 2018 17:09

SerifJohn píše:Kdyz ty proprdeny sesle. Spousta telesnych tekutin nekoho jineho - mozne spermaticke skvrny, sliny a posevni hlen. No radeji prihodim na nove :hm

Tak kazdej nedela v aute takovy prasarny jako ty :mrgreen:
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 22. 2. 2018 17:14

Kazdej ne, ale vis ***** co ten od koho to kupujes :-))
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 22. 2. 2018 18:05

Presne tak. A bud si jistej, ze kazdej se nekdy poskrabe v pr....li a otre to do sesle. :mrgreen:
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 2. 2018 18:27

To by me nenapadlo, ale mam jednoduche reseni - sicny ve vepri. A jako bonus mi to neseberou musulmani, proste reseni dva v jednom 8-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 2. 2018 21:33

Už s tím dej pokoj.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 22. 2. 2018 21:33

Presne.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 22. 2. 2018 21:53

JardaB píše:Nic zasadniho, ale zjistil jsem, ze proste rozdil v uzitne hodnote extremne neodpovida rozdilu v cene...

To bys musel rozvést. Jasně, obojí tě odveze a snad i doveze. Pokud je to hlavní kritérium, tak jasně, ojetina vyhraje na plné čáře.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 2. 2018 21:59

U mě ne.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 2. 2018 08:56

kembuaa píše:
JardaB píše:Nic zasadniho, ale zjistil jsem, ze proste rozdil v uzitne hodnote extremne neodpovida rozdilu v cene...

To bys musel rozvést. Jasně, obojí tě odveze a snad i doveze. Pokud je to hlavní kritérium, tak jasně, ojetina vyhraje na plné čáře.

Asi zjistil, jaký je u opla pokles ceny :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 24. 2. 2018 09:57

To ani nevim, nepředpokládám, ze bych to chtěl v dohledne době prodávat, to asi zustane v rodine dokud to nebude vrak. Ale proste když si mam vybrat nove auto, tak si nemuzu moc vyskakovat, protože 2 mice za to co by se mi libilo nedam a nejakou pleckou za 300 bych si nepolepsil a sralo by me v tom jezdit. Ale kdyz kouknu na 8-10 let stary kary, tak uz si muzu vybrat i pekne nabuseny kousek, v kterem bude radost jezdit.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků