Autonomní řízení & umělá inteligence v autě - NOVINKY

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 17. 2. 2018 12:29

Bezpečnost přepravy lidí na silnicích v 21.století je nyní založena na tom, že vrcholem komunikace mezi automobily je blinkr, klakson a posunky či gestikulace řidičů, hlasité nadávání v druhém vozidle samozřejmě není slyšet.
Přijde vám to normální? Nebude zde "trochu" prostoru pro zlepšení? Třeba umělá inteligence a autonomní řízení by mohly pomoci. Jaké máte zkušenosti?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 2. 2018 12:34

Di do pice s umelou inteligenci. Jak neumis ridit tahni do receptare
anonymni

Odeslat příspěvekod DrumSession 17. 2. 2018 13:41

No překvapilo mě, že zrovna Ty (trochu expresivně) reaguješ po tom, co jsi sem přidal níže uvedené téma aneb "jak se čelně nenabourat a ani neskončit v příkopě".
Co byste robili...
viewtopic.php?f=828&t=1279398&st=0&sk=t&sd=a
Na silnici se totiž objevuje mnoho nezkušených a nevyježděných řidičů a další skupinkou jsou řidiči s velkým sebevědomím a přeceňujícím schopnosti své i vozidel (případně bez pudu sebezáchovy). Leckdo by ocenil alespoň zvukovou indikaci možného přímého nárazu.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondamaník 17. 2. 2018 14:05

goes píše:Di do pice s umelou inteligenci. Jak neumis ridit tahni do receptare

+1
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 17. 2. 2018 14:44

málokdy souhlasím s kozou, navíc ještě když je vulgární, ale vystihl přesně můj názor na věc.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 2. 2018 15:43

goes píše:Di do pice s umelou inteligenci. Jak neumis ridit tahni do receptare

:tleskani :tleskani :D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 17. 2. 2018 17:48

Je to jasný trend, zatím se to projevuje jako zlepšující se asistenti. Jakmile tu bude komerčně využitelný autonomní auto, tak nastane teprve revoluce.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 2. 2018 17:55

Toho já už se naštěstí nedožiju.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondamaník 17. 2. 2018 18:49

Jo jo, ty asistenti jsou skvělý. Než to blbě vyhodnotí situaci a cukne ti to autem přímo do středovýho ostrůvku. Fakt výborná zkušenost.
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 17. 2. 2018 18:52

Nikdo asi nenapsal skvělý, natož bezchybní nebo dokonalý. Ale zlepšující se. Mílovými kroky.

btw kde a s jakým autem se to stalo?
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hondamaník 17. 2. 2018 19:02

Škodiaq.
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 2. 2018 19:10

DrumSession píše:No překvapilo mě, že zrovna Ty (trochu expresivně) reaguješ po tom, co jsi sem přidal níže uvedené téma aneb "jak se čelně nenabourat a ani neskončit v příkopě".
Co byste robili...
viewtopic.php?f=828&t=1279398&st=0&sk=t&sd=a
Na silnici se totiž objevuje mnoho nezkušených a nevyježděných řidičů a další skupinkou jsou řidiči s velkým sebevědomím a přeceňujícím schopnosti své i vozidel (případně bez pudu sebezáchovy). Leckdo by ocenil alespoň zvukovou indikaci možného přímého nárazu.


A co si myslis ze by umela inteligence udelala. Mozna by vypocitala nejakou pravdepodobnost a pak by neco udelala.
anonymni

Odeslat příspěvekod kembuaa 17. 2. 2018 19:11

A kde nebo za jakých podmínek, ať si na to dáváme bacha. Já to mám v autě taky, měl jsem to i v předchozím a nesetkal jsem se s takovou chybou. Nejvíc se bojím, že ožralej silničář nakreslí čáry někam do svodidel a auto mi tam cukne, i když bych to samozřejmě měl zachytit, tak to leknutí nemusí být zrovna příjemný.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hondamaník 17. 2. 2018 19:12

Standardní podmínky, čistá dobrá silnice první třídy a středový ostrůvek na přechodu.
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 17. 2. 2018 19:17

Zvláštní. Mě nejvíc u koncernu zlobil systém nouzového brzdění. Několikrát zabrzdil úplně nesmyslně a tak intenzivně, že to mohlo být pro ty zamnou nebezpečný.
kembuaa
Štamgast

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků