H7 Led - homologovaná

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 1. 2019 14:35

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 2. 1. 2019 14:42

Taky jsem teď potkal nějakého, co si tam dal LEDky a nikoho "neoslňuje". Tak jsem ho "neoslnil" bixenony, ale asi se mu to nezdálo a rozhodl se mě oslnit, tak dal taky dálkové. Divné bylo, že se vůbec nezměnila intenzita jeho "neoslňujícího" světla, jen barva.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 1. 2019 14:46

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 2. 1. 2019 14:56

a7gkiller píše:nezlobím se na tebe, kdo ví, jak to máš v životě těžký...nadávat ti, by bylo moc jednoduchý

-- 2. 1. 2019 13:46 --

OTA21 píše:
a7gkiller píše:H7 LED 8000K 72W 8000lm
Octavia 2 facelift, jen výměna běžné H7 za tuto čínu do origo světlometu

http://imgworld.cz/bkqOYbfJ5M.jpg


72W?

LEON měl jedno přední KOMPLET světlo 35W, a to byly potkávací, dálkový i denní svícení.

Nová doba, asi.


máš pravdu, jedna LED má 36W. Čínani to počítají jako komplet. I těch 8000 lumenů je myšleno jako 4000 každá LEDka


Nadávat mi můžeš až tě nebudu oslňovat dálkovejma xenonama
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a7gkiller 2. 1. 2019 15:05

aikoN píše:Taky jsem teď potkal nějakého, co si tam dal LEDky a nikoho "neoslňuje". Tak jsem ho "neoslnil" bixenony, ale asi se mu to nezdálo a rozhodl se mě oslnit, tak dal taky dálkové. Divné bylo, že se vůbec nezměnila intenzita jeho "neoslňujícího" světla, jen barva.


ale prosím tě, to už je starej příběh...

A úplně nejlepší jsou ti, co mají svoje homologovaný žárovky nastavený tak, že každá svítí do jiné strany a do jiné výšky. Já bejt polda, tak všechny takový odstraním z provozu.
a7gkiller
Nováček

Odeslat příspěvekod Pierr3 2. 1. 2019 15:13

a7gkiller píše:A úplně nejlepší jsou ti, co mají svoje homologovaný žárovky nastavený tak, že každá svítí do jiné strany a do jiné výšky. Já bejt polda, tak všechny takový odstraním z provozu.


A víš, že máš vlastně pravdu? Dobastlované HIDy, LEDy a pod. nejsou na správné seřízení tolik citlivé, oslňují totiž tak jako tak. :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 1. 2019 15:46

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a7gkiller 2. 1. 2019 18:48

Pierr3 píše:
a7gkiller píše:A úplně nejlepší jsou ti, co mají svoje homologovaný žárovky nastavený tak, že každá svítí do jiné strany a do jiné výšky. Já bejt polda, tak všechny takový odstraním z provozu.


A víš, že máš vlastně pravdu? Dobastlované HIDy, LEDy a pod. nejsou na správné seřízení tolik citlivé, oslňují totiž tak jako tak. :D


takhle laicky jsem taky všechny poučoval, než jsem si to zkusil.

Všichni teoretici mě poučovali, právě jako vy teď :)
a7gkiller
Nováček

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 1. 2019 18:50

Dnes rano jelo za mnou auto s nejakymi High End LED světlomety s takovym ovalem okolo a oslňovalo to jak prase i zezadu jak to najelo na nejakej hrbol nebo nejak sikmo, IMHO proste tyhle technologie fungujou napicu v neideálních podminkach, zakazat nejlepe.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 2. 1. 2019 18:56

Jo, taky mě někdy serou i ty originální a homologované LED světla, které údajně neoslňují. Říkám si, zase nějaká HIDařská/LED tuzing ***** a ona je to normální sériová Audina/BMW/Mercedes. A kdo mi hodlá tvrdit, že to je jenom iluze, že to ten "mejtrix" kolem mě vykousne a jenom mi připadá, že mi to svítí do ksichtu, tak proč mám asi pak v očích vypálené body... Největší přeborník v tomhle je A7 minulé generace.

Fakt nechápu, jak tohle mohlo projít homologací.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 1. 2019 18:58

+1. Ale co bych za to dal, kdyby mi to za tmy takhle svítilo..... :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 1. 2019 19:00

No to mi povídej :D Aspon se uklidnim, když uz jsem linej prepinat a zapnu automatiku u mych blbych xenonu - ono to funguje taky napicu ale je to homologovany tak co... A vypozoroval jsem, ze to dobře reaguje na slusne svitici auta, kdo ma svetla nahovno, ma smulu a vypaleny bulvy 8-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 2. 1. 2019 19:07

bych skoro řekl že ta LED jednotka se při první příležitosti přehřeje a bud přestane fungovat, nebo se nejdřív uškvaří a pak to vezme i kus světlometu kolem. Nicméně chápu že bylo nutkání si to vyzkoušet a ještě na 8000K což je spektrum které je už mimo optimální viditelnost pro lidské oko, nicméně je to cool a při dešti holt budeš jezdit pomaleji no.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 2. 1. 2019 19:09

Tak normální žárovka má nějakejch 55W, takže by to mělo být v pohodě, nicméně jedním dechem dodávám, že ta výměna je *****.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 1. 2019 19:10

V pořádku. Odpouštím ti.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků