H7 Led - homologovaná

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonym 11. 10. 2017 10:54

Tohle je přímo originální LED projektor co se montuje do japonských aut, co tím chtěl tedy básník říct?
anonym

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2017 11:08

2 ******
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 11. 10. 2017 17:51

clany píše:Tohle je přímo originální LED projektor co se montuje do japonských aut, co tím chtěl tedy básník říct?

Že legálně to na svoje auto použít nemůže.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonym 11. 10. 2017 18:02

Pominu-li legislativu a dvoutisícovou hranici, v praxi by s tím oslňoval protijedoucí řidiče méně než s běžným halogenem, protože zkurvený ece cutoff - za předpokladu, že ví k čemu je to kolečko. btw viděls na sviťlíp tu calibru? To je teprv prasárna, narvat xenon za nečirý sklo :-)
anonym

Odeslat příspěvekod kembuaa 11. 10. 2017 18:05

Já neříkám, že to nemůže dobře fungovat. Ale legislativně je to o průser a určitě bych to nikomu nedoporučoval bez zdůraznění tohoto, kor, když se vlastně ptal na žárovky, jestli jsou legislativně ok, tak to asi řeší...

Neviděl a raději ani vidět nechci, jsem měl o nich trochu lepší mínění...
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2017 18:15

Víte jak se baví hluchej s blbým?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 11. 10. 2017 18:26

Kdyby došlo na lámání chleba a prokazování, je OEM LED projektor menší průser než noname žárovka narvaná do halogenovýho, ale to už je moc teoretizování. Takhle akorát dáš vědět jo, jde to, ale za ty prachy a ***** se ten člověk na to vysere a tím pádem nemusí leislativu vůbec řešit :-)) Kdo ví jestli to není sám zlíňák

-- 11. 10. 2017 19:43 --

Pražáci si jen za instalaci vemou tak 15-20, plus materiál a samo projektory :D Já nad tím uvažoval ale nakovec jsem si objednal bixenon projektor, takže do elektriky nebudu muset vůbec hrabat, uvidím za pár let jaká bude nabídka
anonym

Odeslat příspěvekod Chris159 20. 4. 2018 10:51

call them immediately Registering your email address will certainly https://parentpaylogin.com A plastic card will be issued to you to make cash settlements.
Chris159
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 20. 4. 2018 10:55

Fak jů
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 4. 2018 10:59

bye
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a7gkiller 1. 1. 2019 17:36

všude kolem těch LED žárovek je zbytečná histerie. Včera jsem je dal do Octavky a nikoho to neoslňuje, byl jsem na seřízení, svítí to slušně. Barva je mnohem příjemnější, než ty žluté žárovky, co jsou origo, vidím s tím pocitově lépe.
Vzal jsem barvu 8000K, což je už spíše modrobílá, než bílá, ale vypadá to dobře. K nerozeznání od xenonu.
Nečekám od toho žádnou extra výdrž, jsou to žárovky za 300Kč. Čína. Je to spíš jen barevná změna světla pro moje oči.
a7gkiller
Nováček

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 1. 2019 17:46

No tak to musí být super, hlavně na mokru :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 1. 2019 18:15

a7gkiller píše:všude kolem těch LED žárovek je zbytečná histerie. Včera jsem je dal do Octavky a nikoho to neoslňuje, byl jsem na seřízení, svítí to slušně. Barva je mnohem příjemnější, než ty žluté žárovky, co jsou origo, vidím s tím pocitově lépe.
Vzal jsem barvu 8000K, což je už spíše modrobílá, než bílá, ale vypadá to dobře. K nerozeznání od xenonu.
Nečekám od toho žádnou extra výdrž, jsou to žárovky za 300Kč. Čína. Je to spíš jen barevná změna světla pro moje oči.

Mohl bych tě poprosit o jednu věc?
Najeď autem před rovnou zeď, cca10 metrů od ni nebo víc a vyfoť kresbu, kterou ta světla udělají. Díky.
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 1. 1. 2019 18:21

Arnie J píše:No tak to musí být super, hlavně na mokru :D

No dal je tam teprve včera, pak byl silvestr, prší až dneska, uvidíme :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 1. 1. 2019 18:25

Ja bych ho poprosil o jinou věc, kundu *****
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků