Oprava autolaku

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod epo_ 1. 9. 2017 22:43

si to daj prelestit niekomu kto to robi v okoli a mas to uza par supov vyriesene
tie rady ako novy lak a vymena kapoty no lol
epo_
Nováček

Odeslat příspěvekod PetasTic 3. 9. 2017 16:10

A jak je to s přepisem Technicaku? Nekde jsem cetl ze pokud jejina barva na aute nez je v TP do urcitych % tak se TP resit nemusi. Jak to tedy je?
PetasTic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aikoN 3. 9. 2017 16:42

maincoonsback píše:Proč proboha takovou věc řešit na staré ojetině nejspíš za pár peněz (to auto bude asi starší 20 let), kde je to bez tak jedno. Chápu, že je člověk perfekcionista, ale pak si nemá koupovat ojetinu. Tohle je diagnoza..., na druhou stranu... dobře, chápu, že to vadí (bože, ale když si to auto kupoval nálepku si viděl, ne?)


Jen pro formu, Golf IV se vyráběl od roku 1997 do 2003, tudíž pravděpodobně o auto starší 20 let nepůjde.

Jinak, pro dotyčného nejspíš opravdu cenná rada, že si nemá kupovat ojetinu, když je perfekcionista. Stačí jít do salonu a koupit si funglovku, jak jednoduché. Divné, že ho to asi do teď nenapadlo.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal.Merc 27. 9. 2017 15:12

Četla jsem, že je dobrý tomu předejít tím že se udělá keramická ochrana. 4etla jsem článek http://www.united-c.cz/keramicka-ochran ... tak-dobra/ a ted nad tím přemýšlím :-)
Michal.Merc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 28. 9. 2017 15:24

Mně se po aplikaci začal loupat lak na celým autě a vyrazil se mi ekzém na šourku :-(
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 9. 2017 15:24

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 28. 9. 2017 15:53

S www.united-c.cz len najhorsie skusenosti.
Zla aplikacia, poskodeny lak, musel som dat celolak a spolocost sa k tomu postavila velmi zle.

Neodporucam www.united-c.cz
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BlackDetail 16. 6. 2018 09:57

čus

tady je videonávod z mé vlastní tvorby :

https://www.youtube.com/watch?v=8UceHaoANac
BlackDetail
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glider 16. 6. 2018 10:24

Fake.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků