Detailing - koutek lesticu - rady, tipy.

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 30. 3. 2017 07:52

zatím jdu do tohodle, než si nastuduju něco o voscích.. pak si to navoskuju i sám..

https://www.detailingpro.cz/p/carpro-ech2o

Anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 30. 3. 2017 07:52

Si dam, jakej a jak se to dělá.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 30. 3. 2017 07:54

Když už pojedeš na wapku, tak to tam vem rovnou ručně, ne? :) O tomhle jsem taky kdysi přemýšlel a koupit nějakej pořádnej zahradni rozprašovač, ale jako před garáží zafouká a tuna prachu na autě je hned.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 30. 3. 2017 08:05

MV_cz píše:nech si tam dát nějakej keramickej vosk, pak to budeš jen oplachovat na wapce a cajk, akorát nevím, jestli na úplně nový auto se může hned nějakej vosk dávat


On nemá úplně nové auto a pokud se nepletu, tak keramika je použitelná po cca půl roce vytvrdnutí laku, ne?
Na druhou stranu podle mě je lepší to nechat či si to 2x za rok navoskovat než dávat keramiku...



Maty: Tak používej dešťovou vodu,
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 30. 3. 2017 08:21

Tak ono když to nemeješ nějakým hrozným saponátem co mají na wapce nebo na myčce, tak vosk vydrží víc.
Dostal jsem od ježury před pár lety sadu pikaču i s aplikací na auto, tak jsem to tam nechal někdy v 11/2015 dát, meju to jen jejich šampónem a dobrý, furt to ještě funguje. Většinu bordelu stále opláchnu jen holou vodou.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 30. 3. 2017 08:58

Největší mazec je stejně CarPro Immortal - samoregenerující nástřik. Veškeré drobné škrábance se samy zacelí a dokonale zmizí.
https://www.youtube.com/watch?v=xZmdXSj3cM4
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 31. 3. 2017 12:56

koukám tady se to moc nechytí.. jsem dnes koupil nějaký utěrky z mikrovlákna v hornbachu.. koncentrát už taky mám. tak o víkendu by to mohlo vyjít..
Anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 31. 3. 2017 13:08

Bude online reportáž?

Fotky, videa atd?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 31. 3. 2017 13:17

bude bude.. přemýšlím i nad online přenosem na facebooku :hm















:D
Anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 31. 3. 2017 13:17

že bych si konečně založil FB?
:hm
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 31. 3. 2017 13:18

můžeš, po výběru auta do 400 tisíc hledám nové PR příležitosti :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod speleo 31. 3. 2017 13:22

FB už dávno neni in, to musíš něco jinýho. Asi Instagram? Nevim co teď letí :))
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 31. 3. 2017 13:25

robbert píše:že bych si konečně založil FB?
:hm


toho bohdá u mě nebude
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 31. 3. 2017 13:32

tak yt umi live stream...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 31. 3. 2017 13:34

no dokonce jsem doma našel letitý Canon A560 a dnes jsem koupil 4 nový baterky a kupodivu foťák stále fotí, takže zkusím udělat o víkendu pár fotek umytého autí bez deformace mobilem.. z foťáku by měla být reálnější fotka.. :hm
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků