Webasto

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Nekenieh 2. 1. 2018 23:10

I kdež. Spousta aut má výměník voda / olej, který je hodně výkonný. Takže když natočím nahřátý motor, tak během 30 sekund spadne teplota vody z 90°C někam k 50-60°C a pak jde zas pomalu nahoru. Takže samozřejmě nemáš olej horký, ale teplý, určitě teplejší než u letního startu.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod jurajec 3. 1. 2018 07:59

Kdyz vidim tu diskuzi - bude jednodussi investovat do spacaku, kukly a rukavic.
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod Nekenieh 3. 1. 2018 09:16

Tak ono večer pustit na půl hodinky topení a lehnout do tepla je příjemný. A hlavně to ráno, když je všechno mokrý, orosený, vlhký, to ta půlhodinka zatopení dělá zázraky. A baterka to zvládne bez problémů.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 1. 2018 09:29

drive jsem trpel poluci, dnes inkontinenci... mne nejake vlhko po ranu nevadi
anonymni

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 3. 1. 2018 09:51

Nekenieh píše:To co jsem ti dával do odkazu má v sobě myslím i funkci časovače. Takže buď na to budeš myslet abys to vypnul a nebo můžeš do ovládací SMS rovnou napsat čas jak dlouho to má běžet.
Akorát musíš udržovat funkční SIM kartu, což taky něco stojí.

Jako potřeboval bych jen něco co mi to přes sms, nebo aplikaci pošle povel jako DO na zapnutí a pak se to bude chovat podle nastavení v autě na maxíku.
Víc od toho nepotřebuji, ale vůbec netuším jak to třeba i připojit, aby pak montáž nestála balík.

U Supu 3,6 to jen topí v interiéru a motor nic.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 3. 1. 2018 14:24

goes píše:drive jsem trpel poluci, dnes inkontinenci... mne nejake vlhko po ranu nevadi

Inkontinence stolice..? :hm
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 1. 2018 14:30

:-S
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 17. 1. 2019 17:32

Dnes mi to netopilo, nejde stava do palivovy pumpy ale vetrak jede - muze to byt tim, ze je tepleji nebo se to *****? Když koukam na schema zalezi na tom, jaky se tem da spinac na venkovni teplotu a muze byt az na teploty pod nulou?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 20. 1. 2019 20:44

Tak ***** to je, byla voda v elektronice, po vycisteni a ususeni funguje. Blbe je, ze to je cele shnile a co jsem chtěl povolit, upadlo... No nejak to slepim cervenym silikonem, pomazu vazelinou a snad to chvili vydrzi, to uz pak bude konecna.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků