Kryogenika

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod powerball 23. 8. 2016 22:04

pockej do zimy.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 23. 8. 2016 22:06

U nás žádný nejsou.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod ka-spel 23. 8. 2016 22:29

Tolik stupňu ti ten mržák nedá, ale lepší bude vzít si kotouče do polária, ale to vyjde dráž.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thompson111 23. 8. 2016 23:35

elzyx: To netvrdím, nicméně Most je opravdu na spodní cenové hladině z hlediska cen nemovitostí.Nebo se pletu?
Přece jen je určitě spousta lepších míst a nemusí to být virtuální Praha 1.
Thompson111
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 24. 8. 2016 05:37

Tak podstatnější je asi že Autodíly Cardo s.r.o a také i European cryogenic institute s.r.o. patří stejným vlastníkům z Mostu

O to legračněji pak působí tahle věta ( a nemyslím tím tu hrubku):
"...Vážený zákazníci, s radostí Vám oznamujeme zahájení spolupráce se společností European Cryogenic Institute, partnerem americké společnosti 300 Below...."
http://www.autodily-cardo.cz/clanky/kryogenika/
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 24. 8. 2016 05:58

sice tu jsou ceny nemovitostí na zlomku cen ve zbytku ČR, ale vzhledem k tomu, že autodily cardo se věnují autosportu a poblíž je autodrom ... asi by byl nesmysl sídlit třeba na Kladně
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 24. 8. 2016 06:09

Tak zrovna Autodíly Cardo mají úřední sídlo v Praze kde žádný autodrom není
a fakt se věnují autosportu ?

-- 24. 8. 2016 07:21 --

kryogenika.cz píše:...Kryogenně upravené kotouče dodáváme společnosti autodily-cardo.cz ve stovkách kusů sad měsíčně. Oni je dodávají převážně servisům (včetně autorizovaných servisů) již několik měsíců. Nedávno přišla daná společnost s nabídkou těchto kotoučů i koncovým uživatelům...

I tady je dobré připomenout že obě společnosti patří stejným majitelům. Tedy když pan Zikmund napíše "oni", myslí tím zároveň "my"

Neříkám že kryogenika nemůže nějak fungovat, ale takový přístup vyvolává dost pochyby
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 8. 2016 07:56

jestli to je tak jak píše Vana tak není dál co řešit
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kryogenika.cz 24. 8. 2016 08:30

Vážení uživatelé,
opravdu nerozumím, proč řešíte můj pracovní život.
Ve svém živote, mám už na to také věk, jsem založil a někdy i prodal několik společností. Někdy úspěšných a někdy neúspěšných.
Každá společnost je ale nezávislá a tak se vzájemně respektují a dle toho se chovají. Je třeba si uvědomit, že se jedná se o jiné týmy lidí a já jsem pouze jednatel daných společností. Když píši za ECI, tak je CarDo "oni". Když píši za CarDo, tak jsou ECI "oni".
Ohledně sídla společnosti.
Jsem rodilý mostečan a tak rád podporuji tento region.
Je snad špatné podporovat své okolí a dávat práci desítkám lidí v těžce sociálním regionu a tím mu alespoň trochu pomoci?
Je mi opravdu líto, že za vším vidíte jen nějaké podvody. Přijde mi zcela zbytečné řešit v tomto tématu dané věci a již se v tom nebudu angažovat.
Společnost European Cryogenic Institute Vám chtěla nabídnout ověření si kryogeniky zdarma. V případě technického dotazu Vám zde někdo z týmu společnosti European Cryogenic Institute rád odpoví.
Děkuji za pochopení.

S pozdravem
Kamil Zikmund
Naposledy upravil kryogenika.cz dne 24. 8. 2016 08:45, celkově upraveno 1
kryogenika.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 24. 8. 2016 08:37

Mit sidlo tam, kde clovek zije je imho normalni, to jen Thompson111 je kokot...
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 24. 8. 2016 08:40

+1 nevim co resi za picoviny.nemusi mit firma sidlo v praze aby byla uspesna.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 8. 2016 08:44

uznávám že soudit někoho podle toho, kde žije/kde má sídlo firmy, není úplně OK.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 24. 8. 2016 08:55

Vana666 píše:Tak zrovna Autodíly Cardo mají úřední sídlo v Praze kde žádný autodrom není
a fakt se věnují autosportu ?

nevím jak teď, ale jezdívali závody do vrchu a na okruhu. Většinou s BMW, ale viděl jsem nějaké Ferrari "v barvách CarDo".
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 24. 8. 2016 09:13

kryogenika.cz píše:Vážení uživatelé,
opravdu nerozumím, proč řešíte můj pracovní život.
Ve svém živote, mám už na to také věk, jsem založil a někdy i prodal několik společností. Někdy úspěšných a někdy neúspěšných.
Každá společnost je ale nezávislá a tak se vzájemně respektují a dle toho se chovají. Je třeba si uvědomit, že se jedná se o jiné týmy lidí a já jsem pouze jednatel daných společností. Když píši za ECI, tak je CarDo "oni". Když píši za CarDo, tak jsou ECI "oni".
Ohledně sídla společnosti.
Jsem rodilý mostečan a tak rád podporuji tento region.
Je snad špatné podporovat své okolí a dávat práci desítkám lidí v těžce sociálním regionu a tím mu alespoň trochu pomoci?
Je mi opravdu líto, že za vším vidíte jen nějaké podvody. Přijde mi zcela zbytečné řešit v tomto tématu dané věci a již se v tom nebudu angažovat.
Společnost European Cryogenic Institute Vám chtěla nabídnout ověření si kryogeniky zdarma. V případě technického dotazu Vám zde někdo z týmu společnosti European Cryogenic Institute rád odpoví.
Děkuji za pochopení.

S pozdravem
Kamil Zikmund


Tak to je tady takový folklór bych řekl.

NA druhou stranu tady na ty zázračný věci má mnoho lidí (vč. mne) vrozenou nedůvěru. Věci občas bývají poměrně jednoduché, ale třeba se časem ukáže, že to třeba není tak úplně pravda.

A mimoto... Vyzkoušet to může každý... O tom žádná.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod ka-spel 24. 8. 2016 09:27

Já jsem to sem dal, protože mě to zaujalo a u Cardo jsem už párkrát vzal díly a spokojenost. K nejrůznějším zázrakům jsem však taky nedůvěřivý, ale vyzkoušel bych.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků