Akcelerace - video blog

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 12. 2017 15:37

Souhlas.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 27. 12. 2017 15:39

To je fakt.
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 27. 12. 2017 15:39

jak jinak taky
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 27. 12. 2017 15:44

Tak nekdo radej mensi plat. Manzelka hyena, alimenty velky - pak nema smysl mit vic, pac ti zas vic vezmou :D
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 27. 12. 2017 15:46

jaky si to doma udelas, takovy to mas. Tomas.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 27. 12. 2017 15:46

To je fakt. Tesat do kamene ;)
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod stealth01 27. 12. 2017 15:47

Tomas B píše:jsem na to chtel kouknout, ale hodinu nedam


To jsme na tom stejně. Já to taky nedám na hodinu, ale musel jsem, protože to mělo původně 2:15 :)

Kluci ja fakt nevím, jak to udělat pod hodinu. Vysvětlit klimatizaci, tlačítka, Hi-Fi, infotainment, probrat jízdu po městě, dálnici, kufr, motor, podvozek, jak svítí světla, udělat tomu nějaký kvalitní úvod a dodělat závěr. Je tam vždycky obsah, takže každý si muže vybrat.

Mám obavu, ze lepší to nebude. A to mě čeká v lednu A8 se vsema téma ficurama, to zas budu se slzou v oku zkracovat. Ja bych chtěl vždycky o tom autě říct úplně všechno, třeba jaký tvar mají háčky na šaty. :)

Ja třeba mám rad Autogefuhel (nebo jak se to jmenuje). Tam je to cca na hodinu a když jsem vybíral SQ7, tak jsem se naštval, ze to má prave jen hodinu.
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tomas B 27. 12. 2017 15:52

tak to si to jeste cutnul pekne :-))

jako chapu te, mne by stacilo 0-100, 0-200, 80-160, za kolik to jezdi, jestli to moc nedrnca, jak to zataci, jak se v tom citis a cajk...to je max 7,5min :-))
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 27. 12. 2017 15:54

Dynamika a drncani - to je fakt - nejdulezitejsi info. A jeste jestli moc nevrze interier. I kdyz to uz je hodne subjektivni a zalezi na kousku a na stavu zapujceneho vozu. Ja kdyz videl, ja lidi humtovali auta na te naplavce - Passat tam mel uvolneny dvere, Arteon vevnitr celej poslapanej a poskrabanej - a pak to pujcujou dal do testu. Audiny byly zamceny - holt vedeli :D
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 27. 12. 2017 16:01

No, na Legendach meli komplet vsechny AMG odemceny, to jsem docela koukal, ale u kazdyho byl "hlidac" :)

Hlavni je jizda, pac pulka youtube views je od lidi, co nemaji ani ridicak (i kdyz na tvym kanale mozna ne).
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth01 27. 12. 2017 16:01

Tomas B píše:tak to si to jeste cutnul pekne :-))

jako chapu te, mne by stacilo 0-100, 0-200, 80-160, za kolik to jezdi, jestli to moc nedrnca, jak to zataci, jak se v tom citis a cajk...to je max 7,5min :-))


To mi připomíná povzdech jednoho člověka z Audi, který chtěl dat R8 v testu na jejich sociální sítě. Bohužel to podle nej nakonec neslo, protože jsem tam jezdil nelegálnimi rychlostmi. :)
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod aikoN 27. 12. 2017 16:10

stealth01 píše:
Tomas B píše:jsem na to chtel kouknout, ale hodinu nedam


To jsme na tom stejně. Já to taky nedám na hodinu, ale musel jsem, protože to mělo původně 2:15 :)

Kluci ja fakt nevím, jak to udělat pod hodinu. Vysvětlit klimatizaci, tlačítka, Hi-Fi, infotainment, probrat jízdu po městě, dálnici, kufr, motor, podvozek, jak svítí světla, udělat tomu nějaký kvalitní úvod a dodělat závěr. Je tam vždycky obsah, takže každý si muže vybrat.

Mám obavu, ze lepší to nebude. A to mě čeká v lednu A8 se vsema téma ficurama, to zas budu se slzou v oku zkracovat. Ja bych chtěl vždycky o tom autě říct úplně všechno, třeba jaký tvar mají háčky na šaty. :)

Ja třeba mám rad Autogefuhel (nebo jak se to jmenuje). Tam je to cca na hodinu a když jsem vybíral SQ7, tak jsem se naštval, ze to má prave jen hodinu.


Já bych to naopak neořezával a udělal klidně to dvouhodinové video - v popisku máš na jednotlivé sekce odkazy, tak kdo si chce vybrat jen určité části, má možnost si to pohodlně proklikat. Možná bych na to v úvodu každého videa upozornil. Zase je škoda, to ořezávat jenom kvůli tomu, aby se to jako celek nejevilo být moc dlouhé.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 12. 2017 17:05

Tak tam dej kapitoly at muze clovek preskakovat
anonymni

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 27. 12. 2017 17:38

V popisu.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth01 27. 12. 2017 18:03

Dneska kolem Berouna s RS3 sedan. Mapa přetížení na cca 12 kilometrech okresek. ;-)

Obrázek
Auto nemám
stealth01
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků