Akcelerace - video blog

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 21. 8. 2017 08:08

_maty_ píše:Co me treba prekvapuje, tak fast food recenze v cechach ma borec kolem 30-50 tisic shlednuti a kanadsky borec ktereho odebiram ma plus minus stejne.. jako proti tomu kolik lidi to muze sledovat je to fest nepomer.. :hm

Jinak je to jdemezrat a kbdproductiontv

Tak oni tu žijou buď z reklamy nebo z donejtů, třeba Standa dostal nedávno od neznámýho dárce sto litrů v bitcoinech https://www.youtube.com/watch?v=9nvhiYrEIwg 8-D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 21. 8. 2017 12:28

goes píše:Jako k tem videim a nebudu resit nejake fusky apod. Napr. u Alfy.. v prvni casti na dalnici treba. Asi 10x po sobe se zopakuje info, ze na dalnici to funguje a takove veci se tam opakuji casteji. Proste je slozite mluvit z patra a souvisle apod. a tak se to obcas zamotava a zamotava a toci dokola a dokola. V casti, kde mela byt jakoze nejaka jizda, tak uprimne zadna nebyla. Proste pekne strihy, pekne zabery, ale obsahove se to auto nijak neotestovalo. Chapu, ze auto je pucene a nejde to jen tak, nicmene kazde auto by melo byt otestovano v tom smyslu jak ma fungovat a u te Alfy se nic nestalo. Jizda po dalnici, klidna jizda po okresce, dva rozjezdy v Ostrave na rovince a tim to skoncilo. Nicmene resume je, ze je lepsi jak M3/4 nicmene z toho videa by clovek rekl, ze je to takovy nic moc auto, protoze tam nebylo nic videt z toho, co by to auto melo umet.

Ted docela cucim na videa pri vyberu auta a cumim hodne na video blogery ala toto a proste maji to borci dal. Ukazou auto, pokecaji, srovnaji a i ve videu je videt co auto jakoze ma umet apod.

Nicmene posun tu je o tom zadna a mam za to, ez to casem prijde a je mi taky jasne, ze pucenym autem navic od bezneho cloveka ne od automobilky si clovek nelizne to zkouset nejak vice a drandit okresky bokem proste nejde.

Ale jinak fajn :)

no rétor to není, ale na šlapání na plyn to evidentně vliv nemá .... :)
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 8. 2017 20:26

Bmw m3 valve open fakt dost dobry zvuk, kam se hrabe fluence :))
Anonymni

Odeslat příspěvekod Dix_ 17. 9. 2017 14:19

Stealth01 je na Youtube zpět.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 9. 2017 17:03

_maty_ píše:Bmw m3 valve open fakt dost dobry zvuk, kam se hrabe fluence :))


Slabeeeee
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 17. 9. 2017 21:05

:))
Anonymni

Odeslat příspěvekod stealth01 19. 11. 2017 17:05

Nejrozsáhlejší test Audi SQ7 v několika dílech. Co se do vás vejde neboli "all you can eat" v první části zde:

Auto nemám
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod addiction 19. 11. 2017 17:29

Testy mas zajimavy, ale to obcasny "mlaskani" v mluvenym projevu je hrozny :-(
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth01 19. 11. 2017 18:32

Díky za upozornění. Není to ideální, chápu, ze některé věci můžou diváka iritovat. Problém je, ze už jsem si na sobě vyzkoušel v minulosti přiblížit mluvený projev co nejvíce ideálu, ale vždycky to dopadlo hrozně. Vlastně jsem pak nebyl schopen říct jedinou větu. Tak jsem se na to vykašlal a dělám to prostě tak, jak je mi to příjemné a jak je to pro mě přirozené.
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Dix_ 5. 12. 2017 11:55

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth01 25. 12. 2017 18:42

Test Audi RS3. Už bych fakt rád testoval i jiné značky. Snad se mi ozvou z Mercedesu a Volva. Jinak zvukový zážitek v prvních čtyřech minutách myslím stojí za to:

stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod stealth01 27. 12. 2017 08:20

Auto nemám
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 12. 2017 11:16

ciwe 61 minut test, slušný :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 12. 2017 11:42

by mne zajimalo, kolik lidi to dokouka? nahod statistiky z youtube... muj odhad bude blizky nule...
anonymni

Odeslat příspěvekod SerifJohn 27. 12. 2017 11:45

Co se vrhnout na testy vozu blizkym masam. Tedy i30kombi, i30hatchback, i30liftback, i30N first edition, second edition .... a tak ;)
SerifJohn
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků