Akcelerace - video blog

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 8. 2017 22:15

to lečo jsem tak plácnul, bo jsem myslel, že tě to odradí :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 18. 8. 2017 23:40

Serte na vek hulibrci a radeji reste ty silene ponozky!
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth01 19. 8. 2017 05:43

Černá bota - černá ponožka... Přemýšlím co je špatně? :)))
Mě to strašně pobavilo, je to jako pěst na oko, ale ty křiklavě růžové jsem brát nechtěl :)

Jinak díky za přání, už mi fakt není dvacet, i když... Jakmile jdete pro auto, tak ty šediny působí tak nějak seriózněji. :)
Auto nemám
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod brasci 19. 8. 2017 05:46

Hmmm ja som tipoval tiez troooosku viac :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 19. 8. 2017 05:50

Co je spatne na tech ponozkach? Jedna vec, ke kratasum vzdy pod kotniky, ja to v lete jinak ani nenosim, a asi bych si nevzal ponozky nad kotniky.. byt teda ta kombinace cerna cerna je jeste na hrane.. aspon, ze to nejsou sandale, ktere treba ja ani nemam.. celej rok chodim v uzavrenych botach s ponozkama akorat v lete pod kotniky, v zime nad..
Anonymni

Odeslat příspěvekod stealth01 19. 8. 2017 06:18

_maty_ píše:Co je spatne na tech ponozkach? Jedna vec, ke kratasum vzdy pod kotniky, ja to v lete jinak ani nenosim, a asi bych si nevzal ponozky nad kotniky.. byt teda ta kombinace cerna cerna je jeste na hrane.. aspon, ze to nejsou sandale, ktere treba ja ani nemam.. celej rok chodim v uzavrenych botach s ponozkama akorat v lete pod kotniky, v zime nad..


Aha. Tak to jo. Já jsem řešil spíše to auto, než sebeprezentaci, ale asi to dává smysl. Musím k nějakému módnímu poradci doplnit si základní vzdělání :)
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2017 06:38

Jako k tem videim a nebudu resit nejake fusky apod. Napr. u Alfy.. v prvni casti na dalnici treba. Asi 10x po sobe se zopakuje info, ze na dalnici to funguje a takove veci se tam opakuji casteji. Proste je slozite mluvit z patra a souvisle apod. a tak se to obcas zamotava a zamotava a toci dokola a dokola. V casti, kde mela byt jakoze nejaka jizda, tak uprimne zadna nebyla. Proste pekne strihy, pekne zabery, ale obsahove se to auto nijak neotestovalo. Chapu, ze auto je pucene a nejde to jen tak, nicmene kazde auto by melo byt otestovano v tom smyslu jak ma fungovat a u te Alfy se nic nestalo. Jizda po dalnici, klidna jizda po okresce, dva rozjezdy v Ostrave na rovince a tim to skoncilo. Nicmene resume je, ze je lepsi jak M3/4 nicmene z toho videa by clovek rekl, ze je to takovy nic moc auto, protoze tam nebylo nic videt z toho, co by to auto melo umet.

Ted docela cucim na videa pri vyberu auta a cumim hodne na video blogery ala toto a proste maji to borci dal. Ukazou auto, pokecaji, srovnaji a i ve videu je videt co auto jakoze ma umet apod.

Nicmene posun tu je o tom zadna a mam za to, ez to casem prijde a je mi taky jasne, ze pucenym autem navic od bezneho cloveka ne od automobilky si clovek nelizne to zkouset nejak vice a drandit okresky bokem proste nejde.

Ale jinak fajn :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 19. 8. 2017 07:59

Jj kaslat ponozky, to je to nejmensi, ale zas neni jednoduche mluvit takhle bez pripravy a rovnou pri tom ridit, jako fakt zas klobouk dolu pred autosalonakama hlavne pepa, tam proste neslysis dvakrat stejnou hlasku apod... ale tak zadnej ucenej z nebe nespadl.. videl jsem jen alfu a kousek bmw kvuli ponozkam, musim kuknout pri chvili i dalsi videa.. btw od kolika shlednuti to uz neco sype?
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2017 08:01

Neco sype = tisice shlednuti = jednotky korun
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 19. 8. 2017 08:03

Prave jak furt davaj ze si vydelavaj youtuberi, a pak koukam a maj treba 40 tisic shlednuti.. tim se da uz uzivit?
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2017 08:04

Zalezi jak mas narocny zivot. Uzivi se u nas par z nich a to ne prijmy ze shlednuti
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 19. 8. 2017 08:06

Co me treba prekvapuje, tak fast food recenze v cechach ma borec kolem 30-50 tisic shlednuti a kanadsky borec ktereho odebiram ma plus minus stejne.. jako proti tomu kolik lidi to muze sledovat je to fest nepomer.. :hm

Jinak je to jdemezrat a kbdproductiontv
Anonymni

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 19. 8. 2017 08:08

Prekvapive dobre, vzhledem k tomu jak to ZATIM cele funguje. Jde o to, ze zmacknout subscribe te nic nestoji, ale cekam ze jim casem revenues dost zkrouhnou.
Pokud ale nemas aspon par desitek tisic subscriberu, zivit (natoz dobre) se tim neda.

jdemezrat: kolem 1k usd mesicne (presny cisla nikdo nezna, pokud je autor sam nezverejni).
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 19. 8. 2017 08:12

Pritom jdemezrat, nevim jak ted, nekoukam ani jedno, ale ten kanadan to mel o tri levely dal, jdemezrat kamera na stul, dve ruce, rozbaluju, komentuju, zeru, zaverecne hodnoceni.. kbd sedi v aute, dojede objedna, zkontroluje obsah, zere, hodnoti.. ma to pribeh a je to super..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 8. 2017 08:22

Tak Kanada má jen 3x tolik obyvatel co ČR :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků