Emisní Unterwassermanni

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 30. 3. 2017 12:08

že by toto nebyla změna?

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/svedove-zmerili-10-cinklych-tdi-pred-a-po-oprave-tristni-vysledky-prekvapily-i-vw/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 30. 3. 2017 14:31

Nikdo přece nečekal, že jako mávnutím kouzelného proutku se sníží emise přehráním SW při zachování naprosto stejných provozních a dynamických parametrů. To není fyzikálně ani možné.
Změna měla být provedena dodatečným doplněním filtru s AdBlue + větší DPF, katalyzátor atd. + úprava samotného motoru, případně kompletní výměnou motoru za takový, který normy plní.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 30. 3. 2017 15:40

Tak určitě...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 30. 3. 2017 16:07

tombas píše:Nikdo přece nečekal, že jako mávnutím kouzelného proutku se sníží emise přehráním SW při zachování naprosto stejných provozních a dynamických parametrů. To není fyzikálně ani možné.
Změna měla být provedena dodatečným doplněním filtru s AdBlue + větší DPF, katalyzátor atd. + úprava samotného motoru, případně kompletní výměnou motoru za takový, který normy plní.

Jak nečekal? Výrobce to jasně deklaroval, že se žádné parametry nezmění...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2017 16:26

Ja se ted bojim do servisu ze mi to prehrajou :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 3. 2017 17:04

GeneHawkins píše:Tak určitě...

a jak by se to podle tebe mělo řešit?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2017 17:08

Nehomologovane auto by meli stahnout z trhu avratit penize
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 30. 3. 2017 17:10

a sesrotovat a vyrobit jiny.to je ten spravnej eko pristup.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2017 17:12

Nejde o eko pristup z meho pohledu. Nicmene kdyz uvedes na trh treba elektronicku z ciny kde udelas ce podvodem ze treba do zkusebny posles uplne jiny kus a prijde se na to musis zajistit stazeni vyrobku z trhu a vraceni penez. Neni duvod delat to nyni jinak. Vw dostalo homologaci jen diky podvodu.
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 30. 3. 2017 17:21

Ale VW je zlato německé ekonomiky, to nevíš?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 30. 3. 2017 17:25

Arnie J píše:
GeneHawkins píše:Tak určitě...

a jak by se to podle tebe mělo řešit?

Nijak. Není co řešit. Auta splňují.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 30. 3. 2017 17:26

goes píše:Nejde o eko pristup z meho pohledu. Nicmene kdyz uvedes na trh treba elektronicku z ciny kde udelas ce podvodem ze treba do zkusebny posles uplne jiny kus a prijde se na to musis zajistit stazeni vyrobku z trhu a vraceni penez. Neni duvod delat to nyni jinak. Vw dostalo homologaci jen diky podvodu.

to je pravda.ja narazel na to spousta majitelu tvrdi ze si to koupili protoze to melo bejt ekologicky auto a ted kdyz zjistili ze neni tak uz to nechtej a radsi nechaj auto, ktery by mohlo jeste 10 let jezdit sesrotovat a nechaj si vyrobit novy.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 30. 3. 2017 17:27

A co splňují?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2017 17:28

Nekupim si dizl kdyz chcu byt eko :)

-- 30. 3. 2017 18:28 --

GeneHawkins píše:
Arnie J píše:
GeneHawkins píše:Tak určitě...

a jak by se to podle tebe mělo řešit?

Nijak. Není co řešit. Auta splňují.


Napis do vw ze jim vyhrajes ty spory
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 30. 3. 2017 17:31

robbert píše:A co splňují?

Podmínky homologace.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků