Plachteni v podani VW - jak to funguje?

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 9. 2014 12:09

Je to *****
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 21. 9. 2014 12:11

bokem
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 21. 9. 2014 12:12

Jo.

GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 9. 2014 12:13

Jak jednoduche, nur 3 kabel :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 21. 9. 2014 12:19

:D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 9. 2014 12:27

A o co lepsi by to bylo, kdyby to clovek nemusel resit a nemel tu chujovinu vbec
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 21. 9. 2014 12:43

tím myslíš auto ? :-)
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 9. 2014 12:44

Néééééééééééééé, startstop
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 21. 9. 2014 12:47

tycoon píše:goes:
Tolik to autmobilku nestojí, ta platí úplně jiné ceny za díly, než když si je chceš koupit ty.


Ale goese jo. Já s nim souhlasim.

-- 21. 9. 2014 13:49 --

GeneHawkins píše:Jo.



Audi má takhle blbě umístěný vypínání star-stopu? omg
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 9. 2014 14:12

ano takto, nastesti to je po ruce, ale musis to pokazde vypnout a nejde to vypnout pres diagnostiku

-- 21. 9. 2014 14:13 --

tycoon píše:goes:
Tolik to autmobilku nestojí, ta platí úplně jiné ceny za díly, než když si je chceš koupit ty. Tipnul bych na 5 tisíc Kč. Autmobilka na tom ale vydělá víc, protože se ji sníží normované emise CO2, za které ji hrozí pokuta.


jenze ja jako zakaznik neplatim to, za co to koupi automobilka, ale to, za kolik to automobilka proda mi. A ono rict dnes "sak to nekupuj, kup jine" tak proste to nejde. Dnes kupit auto bez SaS v podstate neni mozne a bude hure.
anonymni

Odeslat příspěvekod tycoon 21. 9. 2014 17:55

D1.8T, goes:
Tak samozřejmě, že ve výsledku to vychází nesmyslně, když chce autmobilka za díly takové nekřesťanské prachy. Ten speciální druhý akumulátor je podle mě úplně nejhorší - pokud má nějaké specifické rozměry, tak jej druhovýroba nikdy nenabídne.
Já bych start-stop taky nechtěl a to jsem šetřílek ... taky někdy vypínám motor (železniční přejezd atd.). V těchto mám rád, když o tom rozhoduju já a ne auto.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 9. 2014 18:06

Chces-nechces za chvili proste budes mit smulu a v aute to proste mit budes, jelikoz i kdyz bys kupoval ojetiny, tak proste pomalu na trhu neni auto co nema SaS ve standardu, tudiz za par let to budou mit i novejsi ojetiny. Pak k tomu daji plachteni, pak to ci ono a pak tamto apod. a to vse pro blaho obcanu EU, kteri potrebuji Brusel, aby vlastne zjistili co chteji a co je pro ne nejlepsi.

Kdyby to aspon realne k necemu bylo, treba jako povinne ABS ci airbag, ale vynalozit energii v cene treba 20tis. aby clovek usetril energii v cene 20tis. v lepsim pripade, je proste kravina.
anonymni

Odeslat příspěvekod tycoon 21. 9. 2014 18:11

Za pár let má přijít nová metodika měření spotřeby a emisí ... ta snad už použití start-stopu nebude zvýhodňovat a ten by pak mohl skončit v propadlišti dějin.
BTW Já jsem zvyklý zapínat světla nebo odjišťovat ruční brzdu, takže zmáčknutí jednoho tlačítka před startem pro mě není zase tak velká práce.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 9. 2014 18:36

Mam obavu, ze zadna revoluce v mereni se konat nebude.

Jinak ja taky startuji, rucku vypinam rucneapod. nicmene tu nejde o to tlacitko, ale jednak ne vzdy si vzpomenes a jednak mas tam neco proti sve vuli, co nikdy nepouzijes a je k nicemu
anonymni

Odeslat příspěvekod mtb_ 21. 9. 2014 18:41

Ja som si tému plachtenie prečítal A hneď skúsil aplikovať. A po dvoch vyradeniach mi hneď skočila spotreba dole o deci.
Fúha. To je zázrak. Skoro ako perpetu ...
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků