Přenosná navigace: Garmin vs. TomTom

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod audis 23. 5. 2013 18:54

quasimoto píše:Absolvoval som prvu cestu s Tom Tom - samotne navigovanie je ok ale:

- nepaci sa mi velmi grafika, to by som si ale vedel zvyknut
- velmi mi vadi ovladanie, ze sa neda mapa prstom len tak posuvat a oddialovat - pozriet sa napr kade vedie cesta. Je to mozne cez Menu - zobrazit trasu, ale aj tam je to velmi neprakticke

kdybyste si koupil Navon Igo Primo, tyto problémy nemáte. tak jde zoomovat ä posouvat rovnou z hlavní navigační obrazovky.

-- 23 kvě 2013 19:58 --

Ice man: odbornym zásahem do systémového souboru dotaz na vypínání lze vypnout. poradi každý z fóra enter shop. není to tajuplna věc. ja to teď z hlavy nedám, neb to nepotřebuju.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iceman_21 23. 5. 2013 19:20

robbert: diky moc koukam, ze udelal pokroky pujdu do nej
audis: no a to je ono jsem uzivatel, nechci se sr*t dva dny po forech abych vedel jakym zasahem to udelat, proste to chci mit v nastaveni a ne to nejak bastlit, klido si priplatim, ale chci mit komfort, prot garmin uz nechciiiii

jinak pratele jsem chtell dnes asi 5x ten krám rozšapat do země, kvůli tomu šmejdu jsme se musel dneska 5x otáčet páč nebyl schopný mi ukazat krizovatku kam mam jet, navic drzel opet hubu, nebo mi ukazal ze jsem na uplne jine silnici, fakt strasny a to bylo blbych cca 200km
Expert na granule 8-D na vaření :D a kosmetiku psí i lidskou :mrgreen:
Iceman_21
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 23. 5. 2013 19:29

Zkus iGO Primo a zapomeneš na Garmin, TomTom apod. "věhlasné" značky. Primo rozhodně dokonalé není, ale...
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 23. 5. 2013 19:29

Ice: NZ. Na prodejnach si to vyzkousej ale je mozne ze tam jsou jeste stare mapy, ktere tohle nemusi mit. Čísla popisna maji mit az ty novější mapy. Ja schválně kvuli tomu koupil lifetime updaty. Pak neni problem.
Stejne tak live sluzby. Cesta dneska z Prahy do Brna navigace z D1 ukazala cestu pres Osovou Bitysku Velke Mezirici a zpet az za tim prevracenym kamionem. Takze proc pak kupovat neco jineho?
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iceman_21 23. 5. 2013 19:36

jeste to vyzkousim v datartu a jdu do ni, garmin me fakt nas*al
Expert na granule 8-D na vaření :D a kosmetiku psí i lidskou :mrgreen:
Iceman_21
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 5. 2013 19:38

Kdyz tak pozadej o vyzkouseni po aktualizaci. A pak dej vědět, ok?
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iceman_21 23. 5. 2013 19:41

jasny urco ale jak tak koukam, tak to asi bude ok
ale nevim jak na me bude prodavac koukat, kdyz mu reknu at zaktualizuje mapy :D kazdopadne uvidim urco to bude lepsi nez cely garmin
Expert na granule 8-D na vaření :D a kosmetiku psí i lidskou :mrgreen:
Iceman_21
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 5. 2013 19:48

Ja jsem prave aktualizoval podruhé. Takze kdybys chtel jeste nejake adresy tak dej vedet zkusim vyzkoušet, ok? Pripadne nakup pres net ale tam nevim jak by to bylo s vracenim do 14 dnu protoze na update je treba registrace zarizeni k účtu.
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iceman_21 23. 5. 2013 19:51

to je prave problem jak se porusi klic tak to nejde vratit, ale takova svine nechci byt, taky mam eshop a plne chapu obchodniky, zitra napisu dve adresy na test, vymyslim nejake špeky :) dííík :)
Expert na granule 8-D na vaření :D a kosmetiku psí i lidskou :mrgreen:
Iceman_21
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 5. 2013 19:54

Jo a zoomovaní dvěmi prsty nejde :( Zkoušel jsem to, ale nejde mi to. Je tam tlačítko a pak + a -, vadí to?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 5. 2013 19:57

Tady s Robertem musím souhlasit ve všem
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 23. 5. 2013 20:34

Iceman_21 píše:to je prave problem jak se porusi klic tak to nejde vratit, ale takova svine nechci byt, taky mam eshop a plne chapu obchodniky, zitra napisu dve adresy na test, vymyslim nejake špeky :) dííík :)

Jsem s Primem připraven :-)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Iceman_21 23. 5. 2013 21:23

Potrebuji autozoooom jinak je to na pikacu, tomtom byl super, ale umrel dva mesice po zaruce cubka
Vagi ja zitra vymyslim pro me narocne zavozy a rad otestuji, nyni jsem spolecensky unaven :D a koukame s mladou na farmare ja teda usinam tak nevymyslim adresy, toz zitraaaaaa dneska me ta svine navi garmin pekne vytocila
Jo prodam garmin 1490T dozivotni aktualizace plus drzak origo v cene 800kc cena 2500kc

-- 23. 5. 2013 22:25 --

Jinak dekuji vsem za pomoc s testem to se jen tak nenajde
Iceman_21
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 23. 5. 2013 21:32

autozoomuje při navigování každá navigace.

-- 23 kvě 2013 22:35 --

Iceman_21 píše:to udelat, proste to chci mit v nastaveni a ne to nejak bastlit, klido si priplatim, ale chci mit komfort, prot garmin uz nechciiiii

Navon splnuje vše tvoje na 100 %, jen vyžaduje jeden odborný zásah na 10 minut. jiné navigace nesplnují ani ze 3/4 a ladit nejdou. Přebereš si to jistě sám.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 24. 5. 2013 05:26

Iceman_21 píše:no jeste pred rokem a pul mel tom tom zoufala cisla popisna, muze mi nekdo udelat test techto prd*lí :)

Libotenice 11
Hněvice 3
Chodouny 97
Lounky 18 (Litoměřice)
Oleško 11

pokud to nekdo zkusi a potvrdi jdu do nej :) dekuji


Garmin nuvi 3490 mi našel všechno v pohodě
(předinstalovaná mapa CN Europe NTU 2013.41 ALL + CN Europe NTU 2013.41 3D)
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků