Postřehy a zkušenosti ze servisů v ČR - pište sem!

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K86 25. 5. 2017 11:18

:D

nechci malovat Kalouska na zed, ale je taky mozny, ze to proste jen nepsorali :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 25. 5. 2017 11:37

one-z píše:
addiction píše:Tobe taky nekdo neco zkurvil? 8-D :-(

jj. z poslední doby, fabia jen dovézt na stk - odřený volant v délce asi 5 cm, 1er repas třmenu - odřený volant, nezapojen sensor na desky, špatně odvzdušněno, orvaná zvedací místa a neskutečně přervané šrouby na kole, jumpy nefunkční venkovní teplotní čidlo - výměna za čidlo které ukazovalo furt 8°C i v mrazu - prý je ohřáté z dílny a zkurvení schránky před spolujezdcem (díl asi za 8?), fabia rozvody - auto páchlo v interiéru po cigárách snad tejden, nebo nepůsobí moc dobře, když pneuservisák nevěří, že má 1er vpředu 205 a vzadu 225, přičemž mi byl doporučen jako profík :D
U oleje třeba zbytečně přetažený výpušťák, filtr, přelitá náplň, nevráceny všechny šrouby do krytu, špatně nasazený kryt motoru, poškození interieru, exterieru, jako může toho být taky dost.

To ti neverim, to je jak co tu psal ten neschopny idiot evlo, kteremu ses za to posmival a vysmival.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 5. 2017 12:09

K86 píše:kacmacek asi dobry, auto umyte, vysate, utreny prach, vyhozeny odpad :D

nechcije z toho olej, xeny sviti jak maji, divne....

to zní jako pohádka :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 26. 5. 2017 14:29

Je konec týdne a auto zatím nikde, mám trochu strach aby to nedopadlo jak u silokoule
anonym

Odeslat příspěvekod rades27 10. 6. 2017 17:19

powerball píše:tak sem jako vecnej optimista sel do dalsiho servisu tady v beroune a normalne sem to tam v osm rano dal, potreboval sem vymenit gumy,predni desticky,tycku stabiku a vejfuk a po treti mi zavolali ze je to hotovy tak sem si pro to sel a vsechno naprosto v poradku 8-D jak je to mozny tohle? vubec mi to hlava nebere :hm


Můžu se zeptat který? Já už se tady (Beroun) spálil tolikrát ... Škoda mluvit.
Díky.
rades27
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod evlo 10. 6. 2017 20:43

Skoda, zes to nedal rovnou, ale chapu, garaz.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 10. 6. 2017 23:12

evlo píše:
one-z píše:
addiction píše:Tobe taky nekdo neco zkurvil? 8-D :-(

jj. z poslední doby, fabia jen dovézt na stk - odřený volant v délce asi 5 cm, 1er repas třmenu - odřený volant, nezapojen sensor na desky, špatně odvzdušněno, orvaná zvedací místa a neskutečně přervané šrouby na kole, jumpy nefunkční venkovní teplotní čidlo - výměna za čidlo které ukazovalo furt 8°C i v mrazu - prý je ohřáté z dílny a zkurvení schránky před spolujezdcem (díl asi za 8?), fabia rozvody - auto páchlo v interiéru po cigárách snad tejden, nebo nepůsobí moc dobře, když pneuservisák nevěří, že má 1er vpředu 205 a vzadu 225, přičemž mi byl doporučen jako profík :D
U oleje třeba zbytečně přetažený výpušťák, filtr, přelitá náplň, nevráceny všechny šrouby do krytu, špatně nasazený kryt motoru, poškození interieru, exterieru, jako může toho být taky dost.

To ti neverim, to je jak co tu psal ten neschopny idiot evlo, kteremu ses za to posmival a vysmival.

Kde? Video s gene neberu, to bylo ve skutečnosti jinak než na mě působilo.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 6. 2017 23:16

Jaký video?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 10. 6. 2017 23:18

Jak ti to ***** v hundaji při převozu.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 6. 2017 23:19

A?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 10. 6. 2017 23:20

Nic, jen bych chtěl vidět, kde jsem se posmíval a vysmíval.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 10. 6. 2017 23:21

Urazeny evlo.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 6. 2017 23:21

No nebudu to kvůli tobě dohledavat abych ti to dokázal, ale sam si tu jeden příklad napsal.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 10. 6. 2017 23:27

ok, takže nikde
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků