jaký antiradar

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 12. 2017 12:02

Ne možno, ale zcela určitě.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 19. 12. 2017 12:53

glider píše:TO nejak neriesim ci sa moze nemoze mat prenosny detektor.

A laseruje sa prevazne v obci a tam chodim do tych 70 aj to len obcas, takze to je pohoda.

Fizli su rovnako lenivi aj u nas, takze sedia v aute a cakaju kym automat odfoti - detektor uplne vpohode.

Dodrzovat?!
NIDKY



Tak pak přemýšlej spíš o tom druhém problému. Aby sis nekoupil přenosku za cca 500euro a za rok si nekoupil auto s vyhřívaným/pokoveným sklem. Ale chápu, to je takový bychaření co kdyby a tak.

Každopádně odpověď na tvou otázku je Genovo
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 12. 2017 13:49

vyhřívané sklo á la koncern (folie) je taky problém?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 19. 12. 2017 13:53

m.a.x.i.m.u.s píše:
MELLO píše:už je mi jedno, jestli někde budu o 10 min. nebo o hodinu dřív. O tom život není.

O tom glider style jízda není :pozor Jde o zábavu 8-)


jes jes 8-)
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 12. 2017 13:58

Taky mě to kdysi bavilo.....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 19. 12. 2017 13:59

Arnie J píše:vyhřívané sklo á la koncern (folie) je taky problém?


Ano. Neblokujete to sice ve 100% vlny, ale tím se stávají detekce spíše náhodné a nedá se na to spolehnout. Čístě teoreticky lze použít oblast kolem zpětného zrcátka, kde bývá sklo průchodné třeba kvůli GPS signálu pro telefony na sklech a tak podobně. Ale taky to není ono. Zkrátka už je to na pevnou zástavbu s čidlama někde vepředu
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 3. 1. 2018 10:51

Já mám vyhřívané sklo a problém s detekcí nemám.
Máš ty problémy otestované?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 10. 3. 2018 19:54

Anorex píše:
Arnie J píše:vyhřívané sklo á la koncern (folie) je taky problém?


Ano. Neblokujete to sice ve 100% vlny, ale tím se stávají detekce spíše náhodné a nedá se na to spolehnout. Čístě teoreticky lze použít oblast kolem zpětného zrcátka, kde bývá sklo průchodné třeba kvůli GPS signálu pro telefony na sklech a tak podobně. Ale taky to není ono. Zkrátka už je to na pevnou zástavbu s čidlama někde vepředu


Tohle nějak nepobírám .... :hm

Buďto to neblokuje a pak je to v pohodě nebo to to blokuje a pak to v pohodě není. V čem není "díra" v pokovení ono?

Jinak koncern s čelním sklem vyhřívaným fólii problém celkem je, to sklo je prakticky nepropustné a detektor skoro nefunguje. Jedinou možností je umístění detektoru do nepokoveného "okénka" vedle zpětného zrcátka, ale vejde se tam jenom Genevo One, jenom v horizontální poloze a jeho montáž/demontáž je dost problematická.

Samozřejmě, že je to mnohem lepší a spolehlivější než nemít žádný detektor, ale z druhé strany to zase není tak uživatelsky příjemné jako vestavěný systém. Pokud někdo již detektor má a chce ho v takovém voze používat, tak to není až tak špatné řešení, ale kupovat nový Genevo One M pro takové použití není nejlepší nápad.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 11. 3. 2018 16:53

Súhlas.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 29. 5. 2018 10:58

Nechystají se letos nějaký novinky? Přece jen, Genevo one S už bude točit 4 rok...
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 2. 6. 2018 10:05

Nevím o ničem a stále platí, že nejlepším přenosným detektorem pro ČR i zahraničí je Genevo One M, pro použití převážně v ČR je nejlepším Genevo One S - Black Edition, kvalitní střední třídou pro běžné použití je Genevo One S a základním modelem je Genevo One. Součástí balení Genevo One S a S Black Edition je vertikální držák a roční aktualizace zdarma, u Genevo One M je zdarma vertikální držák a doživotní aktualizace.

Stále platí sleva 15% ze standardních koncových cen pro "garážníky", kromě příslušenství, u kterého je sleva 10% a akčních nebo bazarových nabídek, kde je sleva dle individuální domluvy.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 4. 6. 2018 15:58

Jsem se po roce rozhoupal :D

Jinak můžu doporučit nákup přes místního člena AntiradaryBel. Skvělá domluva i ochota.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 4. 6. 2018 16:05

Cgt. Jak to chodí?
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 4. 6. 2018 16:11

U nás ve městě už nejčastějí měří laserem a to jak MP, tak PČR..
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 6. 2018 16:12

Hustoles píše:Cgt. Jak to chodí?

chodí to dobře, ale neseje to
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků