jaký antiradar

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 14. 11. 2016 13:12

Děláte si někdo Updaty na G1 na Win 10?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 14. 11. 2016 13:16

Ne, ale když mi G1 prodáš stejně jak pneu tak to klíďo vyzkouším za tebe :-P
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 14. 11. 2016 13:20

vidíš, to mě připomíná, chceš ty Nokiany? Budou do konce týdne...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 14. 11. 2016 22:38

Dělám up G1S na Win10 úplně v pohodě
paty07
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod burty s krenem 9. 12. 2016 16:11

mi ted dosel spam na nejaky antiradar. nebudu jmenovat. nikdy jsem to neslysel. koukal jsem na pasma, ktery by to melo pobrat a jsou vesmes stejne, jako treba ty klasiky jako genovo apod.
akorat nestoji sedm nebo deset dle specifikace, ale litr a pul

kde je zakopany pes anebo to vubec nebude fungovat?
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 9. 12. 2016 16:50

Bude to fungovat spolehlivě jako detektor benzinek. A to chceš?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 9. 12. 2016 17:56

muzes to rozvest?
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 9. 12. 2016 18:30

Můžu.

Nejsem sice hyper super odborník, ale co jsem pochopil, tak ten problém je v použité elektronice. Ty levnější kousky mají navíc i pásma, která jsou v ČR používána třeba v infotabulích atd... Navíc se po čase rozlaďují. V ČR je specifické měřící pásmo, které většina těchto radarů nemá. Nevím, co to je za značku, když tak pošli SZ s odkazem a informacemi. Já pár detektorů už zkoušel a ty levné potažmo zahraniční upozorňují v podstatě pořád a na všechno. jinými slovy falešných poplachů je tolik, že rovnou můžeš jezdit v limitu.

Stačí to tak?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 12. 2016 20:56

Myslím že snad jo, a jaký nejlevnější funguje klidně bez GPS, tu mám v navigaci v autě. Ono stejně proti laseru ***** není noo
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 9. 12. 2016 21:54

Řekl bych že asi nejlevnější funkční bude toto:
http://www.antiradary.cz/prenosny-antir ... o/d-70401/
Nemá to GPS, což je škoda, protože databáze je v rámci ČR pravidelně aktualizována.
Vadí bazar? Pokud ne tak bych koukl u podobnych prodejců i do sekce bazar.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 9. 12. 2016 21:57

Chceš i proti laseru? Tam je to od cca 10k. Jako parkovací čidla či otevírání brány a garáže...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 10. 12. 2016 12:38

Od 10k? Já bych asi přidal...
Genevo ruls, akorát se teď dívám tak se jich nedávno docela dost objevilo na bazoši a aukru, to je nějaká novinka od někoho že vyměňujou?
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 10. 12. 2016 13:00

Ano. Přišla nová verze Genevo one S. Takže asi proto. A v čem je S jiné? Mělo by být citlivější a mít méně poplachu. Nicméně je o cca 4 k dražší. A pak ještě speciální Black edice.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 12. 5. 2017 18:08

Tak co vybrat? Od pevný sady upouštim, kvůli používání ve 2 autech (musel bych teda buď koupit 2 pevný sady = neskutečná darda, nebo pevnou sadu + přenosnej), tak to elegantně vyřešim přenosnym.

Co nejmíň falejšnejch poplachů (aby to pípalo u každý benzínky nechci, to by letěl z vokna hned), aby to chytalo úsekovky, stacionáry atd., Passaty, Octy, Superby jezděj 50/50? Čili některý zachytim, některý ne? Cena nevim, za kolik se dá koupit něco rozumnýho?

Asi nejlepší v poměru cena/výkon je Genevo One? Koukal jsem, že je několik typů, jakej zvolit? :)
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 12. 5. 2017 18:41

A máš pokovený sklo? Jestli jo tak smůla s přenosným
anonym

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků