On board kamera

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 2. 3. 2018 10:45

To snad umí i android ne? Inteligentní wifi přepínač v nastavení hlasitosti pro wifi.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 2. 3. 2018 10:46

to asi jo, já to z Androidu neznám proto ho raději nezmiňuju :)
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 2. 3. 2018 10:48

Asi určitě. V pohode. Já zase neznám ios, takže cajk, ne? Dohromady to dáme a funkce je stejná. Vyzkoušeno funguje. Mám v autě blackvue wifi.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 2. 3. 2018 10:52

Ale toto chápam ako zlé wifi pripojenie v zmysle, že má slabý wifi signál, ledva ho chytá. Ale iný prípad je, keď je wifi signál full, len samotná wifi nedisponuje pripojením na net. Lebo toto mám zapnuté a nešlo to.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 2. 3. 2018 11:03

no já to zkusím, ale dnes nemám sss s kamerou, takže zítra. Ale jezdím dle waze pořád a wifi v kameře zaplé, googlim si a normálně to funguje, tak nevím čím by mě to vypekloo :)
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 2. 3. 2018 11:06

Ako ja som to teraz len v kancli skúsil, vypojil som net z routru a wifi išla. Telefón sa nevedel pripojiť :(
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 2. 3. 2018 11:51

Moucha píše:v nastavení mobilních dat, teda aspoň žiju v tom, že to tak funguje, pošlu to Majkloj ať mě opraví a naplácá mi

Informace o Asistentovi Wi-Fi
V iOS 9 a novějším můžete pomocí Asistenta Wi-Fi automaticky přepínat připojení na mobilní data, když máte špatné Wi-Fi připojení.

Jak Asistent Wi-Fi funguje
Díky Asistentovi Wi-Fi můžete zůstat připojení k internetu, i když budete mít špatné Wi-Fi připojení. Například když při používání Safari budete mít špatné připojení k Wi-Fi a nepůjde načíst webovou stránku, aktivuje se Asistent Wi-Fi a automaticky přepne připojení na mobilní data, aby se stránka načetla. Asistenta Wi-Fi můžete používat s většinou aplikací včetně Safari, Apple Music, Mailu, Map a dalších.

Když je Asistent Wi-Fi aktivní, uvidíte na stavovém řádku zařízení ikonu mobilních dat.

Protože se při špatném Wi-Fi připojení bude zařízení k internetu připojovat přes mobilní data, můžete spotřebovávat víc mobilních dat. Pro většinu uživatelů by to ale proti předchozímu využití mělo představovat nárůst jen o malé procento. Pokud máte ohledně využívání dat otázky, přečtěte si, jak spravovat mobilní data, nebo kontaktujte podporu Apple.

Funguje to, jak píšeš, čumáčku. V práci máme občas vtipnou Wi-Fi, ale díky tomuhle jsem pořád na příjmu.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 3. 2018 00:10

Jsem jediný komu přestal z ničeho nic fungovat Registrator Viewer? Soubro se načte, ukáže rychlostní průběh, ale už neukáže mapu a ani nejde pustit video.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 3. 2018 00:15

Už sem to reklamoval.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 23. 3. 2018 20:38

co si mam koupit za kameru?
pozadavky:
obraz aby na tom sla precist RZ kdyz to do me nekdo najebe,jizda z 95% ve dne.zadny 4k veci nepotrebuju.
aby to bylo nenapadny aby slo treba natacet i na hranicich.
primerena cena.
aby to bylo do tri tydnu doma takze z ciny asi ne.neverim ze by to stihlo prijit.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 23. 3. 2018 20:41

Nenapadny je dost problem, takze asi Viofo A119s, ale vylozene nenapadny neni prakticky nic.

Za dobry prachy xiaomi YI nebo SJCACM SJDASH+ (ale obe vypadaji jako klasicka kamerka).
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 23. 3. 2018 20:43

tak nenapadnost az tak priorita neni.misto nenapadnosti teda by stacilo aby to slo snadno sundat pred hranicema.kouknu na ty jak pises.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 23. 3. 2018 20:44

Ja prave testuju SJDASH+ (cerstva novinka) a asi to vracet nebudu.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 23. 3. 2018 21:23

powerball píše:tak nenapadnost az tak priorita neni.misto nenapadnosti teda by stacilo aby to slo snadno sundat pred hranicema.kouknu na ty jak pises.

Magnet ma moja Navitel R1000

-- 23. 3. 2018 21:23 --

maXX_CZ píše:Ja prave testuju SJDASH+ (cerstva novinka) a asi to vracet nebudu.

Daj nejake hajlajty.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 3. 2018 21:39

Mini 0805 ci jeji derivaty
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků