On board kamera

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod brasci 21. 11. 2017 07:15

Ked to spojis na hulvata bez strihu tak ano.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 11. 2017 08:13

Tak to je taky naprd. Z TrueCamu lezou videa nasekané přesně, takže když je v avidemuxu nahážu za sebe a dám save, mám hotovo. Takže to jde a cokoliv jiného není ideální. Jinak i tu kameru co vynechává 2 sekundy jsem měl :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 11. 2017 08:14

Uz ked striham je to jedno, tie 2s posuniem a hotovo.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 11. 2017 08:24

Není to jedno. Sraní navíc.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 21. 11. 2017 09:12

eddo píše:Nazdar chlapi, potrebujem radu.
Chcel som zapojiť kameru do poistkovej skrine cez adaptér
https://images-na.ssl-images-amazon.com ... L1000_.jpg
a menič z 12V na 5V.
Všetko šlo dobre, kamera sa zapla pri potočení kľúčom a vypla pri vypnutí kľúča. Avšak vypínala sa tiež pri zapnutí diaľkových svetiel alebo len prebliknutí diaľkovými.
Mám Octaviu I http://www.skoda-club.net/graphics/msgb ... uvacky.jpg
na diaľkové svetlá som ju nezapájal, neviem prečo na ne reagovala. Robila to vo všetkých pozíciách, ktoré som skúšal - čiže tie menšie na obrázku hore.
Vie mi s tým niekto pomôcť? Môže to byť tým, že majú diaľkové väčší odber?
Ten adaptér mám iba na menšie poistky, ktoré sú do 10A. Mám dokúpiť a skúsiť na väčšie na pozíciách 24-44?
Vďaka za pomoc


Proměř si, jak se mění výstupní napětí měniče při přepínání na dálkové. Jaký tam máš měnič a jak je zapojený?
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 21. 11. 2017 09:17

To zní jako kdyby byl ten měnič fakt vadnej
anonym

Odeslat příspěvekod glider 21. 11. 2017 09:21

Niekde mu tam preraza napatie...neco ako, ked mi blikala stropna LED pri smerovke dolava alebo doprava.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 21. 11. 2017 09:23

Nebo tam má nevhodný měnič a nebo tam nemá dané kondíky, takže mu při proudových špičkách padá napětí na výstupu a kamerka si to vyloží jako vypnutí napájení.

Například moje kamerka když zachytí byť krátkodobý výpadek napětí, tak se po chvíli vypne - reaguje jen na "sestupnou hranu".
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eddo 21. 11. 2017 21:04

Menič je najbežnejšia čína... To napätie premeriam, ale isto sa mení/znižuje. Zapojený je na červený kábel z adaptéra na obrázku vyššie a uzemnený na kostru. Poistky som dával podľa pozície, aké tam boli pôvodne.
Lenže ono to nebude v meniči. Pretože pri vysokom odbere napr. keď elektronicky sťahujem okná, prebliknú mi svetlá. Doteraz som to však neriešil a považoval len za "kozmetickú vadu". Otázka je, kde je chyba a čo s tým?

glider - čo to presne znamená a ako si to vyriešil?
eddo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonym 21. 11. 2017 21:09

Zkus jen tak ze srandy připojit USB do zapalovače a napájet to z toho, jestli se to změní nebo ne - pokud to bude "opraveno" je to fakt měničem
anonym

Odeslat příspěvekod glider 21. 11. 2017 21:36

eddo: nevyriesil som to nijak, stare auto, LEDke stacil maly prud a proste preblikavala pri smerovke

Daj si to do zapalovaca a mas pokoj...ajked riesenie s poistkovkou je elegantnejsie to je pravda.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 24. 11. 2017 13:26

Zkontroluj kostru, tyhle poklesy napětí může dělat velký přechodový odpor. U starších aut to propojení vyrezne a dělá to paseku.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 25. 11. 2017 03:17

To jsem zvědav na dr900s, asi konečně nová evlokamera se dlouho blackvue nenechalo zahambit teda
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 26. 11. 2017 13:16

Vybírám kamerku, favorit je aktuálně asi mijia za 52 usd https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_615460.html (EDIT: respektive dokonce za 38 usd jenom https://www.banggood.com/Original-Xiaom ... rehouse=CN ) nebo původní yi

70 minutes je sice za 36 https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_967 ... d=11831243 ale dle youtube videí mi přijde kvalita horší

co byste vybrali teď vy? tak 2 tisíce kč maximum, objednat z číny se nebojím
Naposledy upravil tomasvlasak dne 26. 11. 2017 13:18, celkově upraveno 1
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 11. 2017 13:18

Ta prvni je moc velka
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků