Ruská auta

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod j3s 19. 1. 2018 16:47

Fakt? První jaderná elektrárna byla do sítě připojena v r. 1954 v Obninsku. Nějak to na mapě USA nemohu najít. Neporadil by jsi mi, v kterém státě USA ten Obninsk leží?
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 1. 2018 17:09

Rusáci zkurvený. Do morku kosti je nenávidim.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 19. 1. 2018 17:44

1. Rosenbergovi špionili již o 10 let dřív jak na atomovku. Bez toho by nějakej Obninsk hned tak nebyl
2. Nic nám nedarovali, kam šla ruda z jáchymovských dolů například?
3. Kdo nám zabil Jana Masaryka?
4. Kdo tu nastolil režim který měl na svědomí tisíce mrtvých ve vězeních, na hranicích se západem, v pracovních táborech à la gulag?

Všechno rusáci.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zelvotron 19. 1. 2018 17:54

A kdo nás těm rusákům nechal po válce napospas, he?

Tak s tim běžte do hajzlu, tohle je téma o ruských plečkách a ne vo dementních plačkách :-P
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j3s 19. 1. 2018 17:55

MELLO píše:Rusáci zkurvený. Do morku kosti je nenávidim.

To je pochopitelné.
Frustrace západu (USA, Francie,Německo, Británie ...) pramení z toho, že každý z nich oproti všem předpokladům dostal nakonec od negramotných mužiků na *****.
Jo uznávám. To naštve.
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod yndezit 19. 1. 2018 18:01

zelvotron píše:A kdo nás těm rusákům nechal po válce napospas?

No, dnes už se ví, že proti rusákům se musí ostatní bránit společně, tenkrát se to nevědělo, my ve 48. jsme byli budíček pro civilizované země.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 19. 1. 2018 18:02

Jo jo uz od meho ranneho mladi mi rvali soudruzky ucitelky do hlavy, ze zapad je prohnili a do 10 let zkrachuje. vladu prevezme lid a komunismus zavladne po celem svete.

j3s jdi s tou agitaci doprdele
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j3s 19. 1. 2018 18:08

Agitací bych to nenazýval. Jen uvádím na pravou míru výkřiky chlapců, co sice rychle píší, ale pomalu myslí.
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod mrazik 19. 1. 2018 18:32

Ty si z histore vybiras co se ti hodi a cokoli by ublizilo maticce Rus, o tom taktne pomlcis.
Takze jeste jednou, jdi s tou agitaci doprdele.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 1. 2018 18:37

+1
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 19. 1. 2018 18:39

Tvl tady jsou nektery prispevky od mistnich rusofilu horsi jak diskuze na aeronetu :D
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j3s 19. 1. 2018 19:34

Asi to špatně chápete. Já vás pouze upozorňuji na vaše zřejmě chybná tvrzení.

Například zde si můžete najít (současnou) podrobnou analýzu těžby čs. uranu včetně námi účtovaných a světových cen.
https://kuhv.vscht.cz/files/uzel/001704 ... redirected
Nejspíš by vás to překvapilo. Ale pochybuji, že někdo z vás čte něco odborného.

Na Indezita je zbytečné reagovat. Ten kdo ví, jak to bylo se smrtí Jana Masaryka, se staví na úroveň těch, kteří vědí, kdo nám tu shazoval z letadel Mandelinku bramborovou.

30 let jsem poslouchal, že za vše co se nepovedlo (včetně nedostatku hajzlpapíru) mohou imperialističtí vrazi z "volstrítu".
Dnes se denně dozvídám, že za vše může Putin a Severokorejci.

Je to stejně trapné, jak za těch komunistů.
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod yndezit 19. 1. 2018 20:51

Ten uran jsem zmiňoval jako odpověď na tu kravinu co jsi psal, že nám něco dali rusáci zadarmo. Nikdy, vždycky to bylo za něco, a celkově jsme na tom byli nakonec hůř.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j3s 19. 1. 2018 21:07

Povšimni si, že se jedná o ironickou citaci (proto ty uvozovky) z příspěvku nad mým.
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod ka-spel 20. 1. 2018 17:12

j3s tak v destabilizaci řady evropských států prsty má. Podpora separatistických a proruských stran v Evropě je známá. Mimo placených trolů bohužel v tom dost pomáhají i užiteční idioti. Osobně jsem si dělal průzkum na fb a vazba těch nejznámějších trolů přímo na Rusko je viditelná. A v případě vazby zdejších domobranců (často s minulostí v ozbrojených složkách) na příslušníky speciálních jednotek a zelených mužíčků z Krymu a Donbasu je to o to zatážející. :pozor
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků