Koupit novy Logan MCV?

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 19. 10. 2016 17:38

Vidíš ji tam?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 19. 10. 2016 17:38

ee
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 19. 10. 2016 17:45

speleo píše:Druhá generace už je bohužel jen obyčejný nízký kombík. Polododávka první generace s kufrem jak kráva byla v mnoha ohledech naprosto bezkonkurenční, což teď bohužel odpadá.

Obrázek
Kufr to ma porad poradny.

Nebal bych se toho. Pokid ti bude stavit motor, neni co resit.

-- 19. 10. 2016 18:49 --

Ale koukni ještě na skladovky megana..

-- 19. 10. 2016 18:51 --

http://www.sauto.cz/osobni/detail/renau ... e/16755774
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 19. 10. 2016 18:42

Skladový megan předchozí generace nebude špatná volba, je to vejs než dacie a normální dobrý motor energy tce
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 19. 10. 2016 19:01

Jako ja nevim, ale kdyz uz se snazite radit, tak si aspon overte info. Ja si ten Logan hodil do konfiguratoru s vyplivlo to na mne cenu cca 275000 bez priplatku za barvu. Realne si myslim, ze se na stejnou cenu dostane i s metlou anebo jeste deset tisic dostane slevu, tedy za nejakych 265 tis ma auto s kufrem 550 l s navigaci, klimou s malym trubomotorem s 66 kw.

Chlapi za to neni ani Fabie se zakladnim motorem, pro takove auto fakt neni konkurence megane, hyundai za 330 tis a vic...!!!! To je rozdil ctvrtiny auta... mimoto vetsina tech aut co sem davate nejsou nova auta, predvadci logan mcv by mel taky jinou cenu, ale o tom zatim autor tematu neuvazuje, laka ho to nove auto.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 19. 10. 2016 19:03

Na Dacii nedostane slevu ani korunu.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 19. 10. 2016 19:04

Existuje dáčka na operák? Já bych to klidně bral takovýho dokkera
anonym

Odeslat příspěvekod Jean ViC 19. 10. 2016 19:04

1)Sleva na dacii není, resp. Minimální jako třeba koberečky jinak jedou dle ceníku kamo
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 19. 10. 2016 19:06

2) ačkoliv dacii mám docela rád tak bohužel dacie s trivalcem vs Renault s ctyrvalcem. Je velký rozdíl ať si myslis co chceš i pro běžného občana
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 19. 10. 2016 19:07

Noclaf píše:Prestava me bavit prohrabovat se ojetina a zacal jsem se poohlizet po novym rodinnym wagenu za rozumny peniz => Drakuluv povoz. :-)
Laka me novy Logan MCV 0,9 TCe 66kW (ne LPG a bez toho jejich epileptickyho automatu)- v nejvyssi vybave i s naklikanim vseho co jde je lehce pres 300, coz je krasny. Takze mam cuky ho vzit s nejakou akontaci, zbytek behem par let doplatit a mit novy auto i s havarijkem apod.

Nejaky nazor na to? Krome toho ze :
1) to je Dacia
2) ma to motor ze sekacky (si musim dat zkusebni jizdu abych vedel jestli to nebude na me az moc...)

Bude to na poskakovani po Praze, vozeni rodiny a obcas vyjezdy na dovolenou a lyzovani.

Nikdy, blbost. Raději kup od Krse nějaký cmax za 300k.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 19. 10. 2016 19:08

Dzelass , chce nové
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quasimoto 19. 10. 2016 19:08

Cim lacnejsie auto tym mensia moznost zlavy, u dacie by som sa nevidil zlave nad ramec cennika len vo forme povinnej vybavy a kobercekov.

Uz tu niekto daval i30 kombi za 289k.

A za 339k je i30 Czech Edition prakticky s kompletnou beznou vybavou (tempomat, parkovacky, radio cdmp3, bluetooth, klima).
https://www.hyundai.cz/files/download/m ... enik_p.pdf

Auto nie je zdaleka len o velkosti batozionoveho priestoru a dlzke, segmentaciu urcuje kopec veci ako motorizacia, technika, vybava atd.
Logan sa vacsinou zaraduje do segmentu Clio/Fabia, kedze z techniky Clia vychadza, niekedy sa radi na spodok kmpaktnej triedy (i30, Megane) na ktorych ale absolutne nema technikou. Kazdopadne porovnavat Logan s i40 je uplne mimo :)

Tu naozaj plati ze i30/megane/focus s rozumnou vybavou mozu stat menej ako Logan vo fullke ked sa zohladni pokles ceny. Porovnaj si ceny 5 rocnych aut.

Kupovat Logan za 300-320k proste nie je racionalne.
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 19. 10. 2016 19:11

maincoonsback píše:Jako ja nevim, ale kdyz uz se snazite radit, tak si aspon overte info. Ja si ten Logan hodil do konfiguratoru s vyplivlo to na mne cenu cca 275000 bez priplatku za barvu. Realne si myslim, ze se na stejnou cenu dostane i s metlou anebo jeste deset tisic dostane slevu, tedy za nejakych 265 tis ma auto s kufrem 550 l s navigaci, klimou s malym trubomotorem s 66 kw.

Chlapi za to neni ani Fabie se zakladnim motorem, pro takove auto fakt neni konkurence megane, hyundai za 330 tis a vic...!!!! To je rozdil ctvrtiny auta... mimoto vetsina tech aut co sem davate nejsou nova auta, predvadci logan mcv by mel taky jinou cenu, ale o tom zatim autor tematu neuvazuje, laka ho to nove auto.


Taky to tak vidim.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 19. 10. 2016 19:12

Jean ViC píše:Dzelass , chce nové

Nevadí. Tak aspoň Rapid... Ten Logan je parodie na auto z r. 2016 ve všech myslitelných ohledech.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 19. 10. 2016 19:25

Fakt? Je pravda že s dacii mám zkušenosti pár let staré
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků