Koupit novy Logan MCV?

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 10. 2016 09:23

A to jsem nedal ani metlu...
Přílohy
dacia.PNG
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 20. 10. 2016 09:31

No jo, tak že si kokot a dáš ji s automatem, který píše že nechce, za to já nemůžu...

A na vysvětlenou...
Ano do konfigurátoru nedávám Al. kola, která se dají koupit později i za lepší cenu a v rozměru jaký bude chtít a ocelová kola se využijí na zimu a místo kamery sem dal pouze parkovací čidla, která se mi osobně osvědčila víc. A si na 275 tisících v pohodě bez metli... Jo měl sem tam i příplatek za mapy Evropy.

Ale jak říkám, si blb a dáváš auto s automatem.

:mrgreen:
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 20. 10. 2016 09:34

No jo, tak že si kokot a dáš ji s automatem, který píše že nechce, za to já nemůžu...

A na vysvětlenou...
Ano do konfigurátoru nedávám Al. kola, která se dají koupit později i za lepší cenu a v rozměru jaký bude chtít a ocelová kola se využijí na zimu a místo kamery sem dal pouze parkovací čidla, která se mi osobně osvědčila víc. A si na 275 tisících v pohodě bez metli... Jo měl sem tam i příplatek za mapy Evropy.


Tak hlavne, ze ty ostatni auta maji 16 hliny v cene, to jen tak mimochodem. Ten automat je nahovno a da jenom 10k dolu, takze na 300 jsi s metlou porad. Zase nekomu nadavej, troubo...
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 20. 10. 2016 09:37

Tak ty ostatní auta nejsou zase s metlou, to bys takto mohl pokračovat pořád.. A kdyby si do nich nakonfiguroval navigaci, tak se ani s jedním nedostaneš pod 400 (když to trochu přeženu). Netvrdím, že to tak má každý, ale pokud vybírám auto budgetově, tak nepřiplácím za barvu a kola, to mi přijde zbytečné. Příplatky za komfortní prvky které využíváš tam máš...

Jo a automat je za 15 tis. ne za 10... Je hezký, jak si to každý trošku pootočí ve svůj prospěch. ;-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod DaciaFan 20. 10. 2016 09:38

Otázkou je, jestli za 300 tisíc nevzít rovnou Lodgy. Pro rodinu výrazně lepší auto než MCV a 1.2TCe jede o hodně líp než tříválec nebo hyundatmosféra.
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kopista 20. 10. 2016 09:43

kopista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maincoonsback 20. 10. 2016 09:44

Tohle už mne taky napadlo, ale Logan mi přijde hezčí... Lodgy a Dokker jsou asi dobrá auta, ale bohužel moc krásy nepobraly. Ale je to taky varianta.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod DaciaFan 20. 10. 2016 09:46

Na krásu se nejezdí, v prvním postu píše že ho nebaví hrabat se v ojetinách a tříválec je motor ze sekačky -> 5 let záruka s Lodgy 1.2TCe.

Jinak i ta Hyundai je o raketu lepší auto než MCV, ale dokud do toho za stejnou cenu nebudou dávat něco jako 1.2 turbo, tak je to mrtvola.
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 20. 10. 2016 09:51

Musel by ustoupit trochu z výbavy a 5 let by měl i na Logana (co sem koukal). Já proti Lodgy nic nemám, kidně ať veme ten.
Jinak na ten 0,9 TCE v Loganu si nikdo nejak zasadne nestezoval.

Jak sme ted prolizal ty nabidky, tak treba Dokker v Artice jako auto kolem komina v 7 mistne verzi bych zaparkovany u baraku misto stavajici dodavky asi fakt snesl. Ale musel bych to prubnout, nevim jak to jezdi v realu, jen hodnotim podle papirovych udaju.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Noclaf 20. 10. 2016 09:54

Good point...Lodgy 1.2 TCe Exception 5 mist se vsim krome zadni kamera za stale uchazejich 350. Je pravda ze mozna vypadl z vyberu protoze zvenci vypada trochu divne. :-)
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaciaFan 20. 10. 2016 09:56

Nemám nic proti 0.9 tce, ale Logan v plnej palbě nedává smysl. U Lodgy a Dusteru je to něco jinýho, protože ve stejný kategorii za stejný peníze nic není.
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 20. 10. 2016 17:25

maincoonsback píše:Nechci se Vám do toho drbat, takže moje poslední reakce.


lol
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 20. 10. 2016 18:09

A už někdo zkoušel jak ta 0,9 jede do kopce, když někoho napadne naložit kufr a posadit tam 5 lidí? Ona v takové situaci jede dost katastroficky i 1,5 :D
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod tomy21 21. 10. 2016 19:59

Jean ViC píše:Opravdu je i30 tak dobrý vůz?

Ne ze bych byl nějakej hyundaista, ale i30 1,6 "diesel" v testu na 100 000km sesadila myho Focuse z prvního mista... Pobrobne viz AutoTip ca 38/2016...
tomy21
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 24. 10. 2016 10:11

O vikendu jsem si byl sednout v Lodgy.

+ vyhled
+ prostornost (kufr i k sezeni)
+ nevypada zas tak desne budgetove
+ sklopnost zadnich sedacek

- sedacka ridice se trochu vikla (pry standard (WTF?) )
- bocni vedeni je zvlast vzadu = 0
- f plny palbe jsme na 380kKc za 7mistnou variantu (pry se da trochu pracovat s cenou, ale to bych asi spalil na takovy ty picovinky jako tazny, koberecky, pricniky apod. "zadarmo")
- 5kvalt (a pry trochu vic nakratko nez u rencka)

Bohuzel se v podstate neda vyzkouset Lodgy s 1.2TCe (pry o to zakaznici nestoji) ani Exception vybava (neprodava se)
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků