Seat Ateca

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hustoles 10. 1. 2017 15:55

goes píše:to je vazne super. No co se dovime. Ze to jede primerne. Ze to je tak nejak komfortni v dane tride. Ze vevnitr je tak nejak mista jak v dane tride. Ze dvere pri zavreni maji bezny zvuk. No a pak dle toho, jake ma clovek preference to doporucis, nebo ne.

Vy jste vážně hlava, pane vachmajstr! 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aloha 16. 1. 2017 12:42

Tak 440km cesta na hory spotřeba 9,5l plně naložený a s rakví na střeše a bez nějakého courání. Při takovémto zatížení s tím už nad 100 motor moc nehejbe, ale jinak na to auto v pohodě stačí, jen by asi byl lepší automat, protože je potřeba celkem řadit. Auto je to pěkný fakt se povedlo.
exVW Golf 7 1,4TSi
exŠkoda Octavia 1,8TSi
Aloha
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Major Kure 16. 1. 2017 13:50

Super, jdu do toho.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 16. 1. 2017 15:10

Taku spotrebu sme mali aj Smaxom naftovym ked sa slo na hory po dialnici cca 140
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NemesiSK 16. 1. 2017 15:47

za 9,5L?
To uz potom radsej zobrat 1.8 TSI resp. 2.0 TSI.
NemesiSK
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 1. 2017 16:46

Aloha píše:Tak 440km cesta na hory spotřeba 9,5l plně naložený a s rakví na střeše a bez nějakého courání. Při takovémto zatížení s tím už nad 100 motor moc nehejbe, ale jinak na to auto v pohodě stačí, jen by asi byl lepší automat, protože je potřeba celkem řadit. Auto je to pěkný fakt se povedlo.


tak to je fakt hodnoceni, co tu chybelo.
anonymni

Odeslat příspěvekod Aloha 16. 1. 2017 17:58

goes píše:
Aloha píše:Tak 440km cesta na hory spotřeba 9,5l plně naložený a s rakví na střeše a bez nějakého courání. Při takovémto zatížení s tím už nad 100 motor moc nehejbe, ale jinak na to auto v pohodě stačí, jen by asi byl lepší automat, protože je potřeba celkem řadit. Auto je to pěkný fakt se povedlo.


tak to je fakt hodnoceni, co tu chybelo.


To bylo hustý, teď jsi mi to nandal, fakt borec :tleskani
exVW Golf 7 1,4TSi
exŠkoda Octavia 1,8TSi
Aloha
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod antracit 23. 1. 2017 17:51

Uvažuju o Atece, nevíte někdo, zda fakt nejde dát do prostřední výbavy vyhřívané čelní sklo? I když nezávislé topení za 22.500 Kč je teda taky dost zajímavá věc a to tam jde.

Uvažuju o 1.0 TSI 85 kW - 11s stovka je super, můj Golf má mít 11,9s a stačí mi bohatě a výbava Style mi vyhovuje víc, 18ky kola co jsou v Xcellence fakt nechci ani zadarmo. :D
Volkswagen Konzern spambot - laufend
VW E-golf MR2016
antracit
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 23. 1. 2017 18:05

K tomu litru nejde.Je to stejné jak u octávky.Jinak do prostřední výbavy jde objednat.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 1. 2017 18:20

Do Atecy 1.0TSi? Tvl, tak to hodně štěstí :D
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 23. 1. 2017 18:24

já bych gatě před brodem nestahoval, nemosí to byt zas tak špatný motor, lesti je dobře zpřevodovaný a nebude celoročně táhat vůz tak proč ne, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod antracit 23. 1. 2017 18:35

Dix_ píše:K tomu litru nejde.Je to stejné jak u octávky.Jinak do prostřední výbavy jde objednat.


Aha! Moc díky Dixi, to mě nenapadlo, že to je kvůli motoru. No asi se ho nedočkám v žádným autě. :D A dneska ráno bych ho zrovna tak bral... stejně jako vyhřívanej volant, kterej Ateca taky nemá :))

-- 23. 1. 2017 19:37 --

speleo píše:Do Atecy 1.0TSi? Tvl, tak to hodně štěstí :D


Jako já nevím jak tobě, ale mně teda 115 koní, 200 Nm, stovka za 11s a 183 km/h stačí bohatě, jezdím 90% okresky a sám. ;-) I HTP 51 kW ve Fabii mi stačilo.
Volkswagen Konzern spambot - laufend
VW E-golf MR2016
antracit
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 1. 2017 18:40

a nechceš se trochu zmáčknout? kdyby už jen kvůli tomu vyhřívanému sklu a volantu
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antracit 23. 1. 2017 18:46

Dělám teď různý konfigurace a možná jo, on to zase není takový rozdíl, ale je to těžký, přidávat jde do nekonečna.

Ještě zkouším Tiguan vs Ateca jak to vychází.

Ale vše je kolem +- 600t Kč ceníkovka, Golf byl za 420t Kč, takže už teď jsem skoro 200t Kč plus.
Volkswagen Konzern spambot - laufend
VW E-golf MR2016
antracit
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aloha 23. 1. 2017 20:06

Jdi do té 1,4, jezdí se s tím příjemně a nad 100 už ten motor s tím autem není žádný trhač. Akorát se s tím asi nedý jít moc pod 8l. Já měl zpáteční jízdu za 8,5l a moc níž už to nešlo, když jsem se s tím šel jen tak projet bez zátěže.

Co tam chceš za výbavu?
exVW Golf 7 1,4TSi
exŠkoda Octavia 1,8TSi
Aloha
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků