Seat Leon 2013

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 14. 7. 2012 09:35

No za mě jednoznačně vice dravosti a sportovna srši pravě z Leona...

teargi28_4cc1588b5712e.jpg


sele11_500085bad38a1.jpg
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kpt.Melasa 14. 7. 2012 09:41

miromen4 píše:No abych pravdu řekl tak ty "pixl" interiery vypadaji v realu lepe než ten z Gulietty ktery sice neni špatny ale jak už piši v realu mě tak nenadchnul. Navic volant a přistroje na mě určitě lepe pusoby z Leona. Sedadla v Guliettě vzhledově take nic moc a Seat měl sesle vždy vzhledově povedene.

Tady jde o to, že to auto má oslovovat určitou skupinu zákazníků, která má být IMO úplně jíná, než jsou vlastníci konzervativních VW výtvorů. Pokud se to bude líbít vlastníkům konzervativních VW výtvorů, kteří si ale stejně radši koupí praktičtějšího Golfa nebo Octu, ale ne těm ostatním, tak to je trochu problém :-)

Prostě já tam cítím ten klasický VW rukopis, který mi nesedí, nehledě na to, jestli to bude lépe udělané než ta Gulietta. Chyba v pojení, nikoli provedení.

Ale bavíme se samozřejmě o interiéru, exteriér asi problém nebude. Jen nesmí udělat moc ostrý Golf, aby na Leon něco zbylo :-)
Kpt.Melasa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromen4 14. 7. 2012 09:47

Tak je pravda že nastupujici modely VW groupe se hlavně v nižši středni třidě zda se budou meně odlišovat než stavajici starši generace což je škoda. Ale vypadaji dobře a maji šmrnc. Uvidime jak budou vypadat OIII a Golf.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 14. 7. 2012 09:48

Me se to libi a hodne..
Anonymni

Odeslat příspěvekod skype 14. 7. 2012 10:50

miromen4 píše:Jak to že nechrapeš ? :D
Cuprou bych taky nepohrdnul. Vypada to že Leon bude fešak a snad se bude prodavat min. tak jako Ibiza.

Já bohužel už nespal :-))
skype

Odeslat příspěvekod gewehr 14. 7. 2012 10:55

zvonku vcelku ujde, proste taky leon, ale ten interier im nejak nevyiel, hlavne ta stredova konzola je jak z dizajnerskeho ucilista, velke hranate radio, potom sporak a podtym velka cista plocha... sa tam imho biju jednotlive geometricke tvary - trojuholniky, kruhy, obdlzniky, lichobezniky

Obrázek
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skype 14. 7. 2012 10:57

Mi se to líbí, připomíná mi to lehce Saab.
skype

Odeslat příspěvekod miromen4 14. 7. 2012 11:22

Taky se mi to libi jako celek ale volant a přistroje dominuji. A naštěsti se Seat zdržuje vydechu ala korejci nebo střilen jako v připadě A3 nebo u noveho meďaku A.

-- 14 črc 2012 12:30 --

skype píše:
miromen4 píše:Jak to že nechrapeš ? :D
Cuprou bych taky nepohrdnul. Vypada to že Leon bude fešak a snad se bude prodavat min. tak jako Ibiza.

Já bohužel už nespal :-))


Ty už jsi jak ti duchodci kteři chodi pozdě spad a brzy vstavaji. :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza42 14. 7. 2012 14:59

m4lcolm píše:Interiér a budíky rozhodně mezigeneračně lepší, u exteriéru si nejsem jistý. Nechám to uležet, abych si ujasnil, jestli je to krok vpřed nebo naopak pokračování iberského zoufalství. Zatím se kloním spíš k tomu druhému, přijde mi to vezmeme univerzální tvarosloví č. 3, tady přidáme agresívní linku, tady taky, nestačí, tak ještě tam a tady, nějaký diody do světel a máme hustokáru :hm

Přímo zepředu dobrý, ale tyhle dva záběry mi přijdou jak přehlídka designového zoufalství:

Obrázek
Obrázek


Ty zlomy na bocích nikdy takhle v reálu neuvidíš. Je to zoufalý produkt nějakého 3D fotostudia.
Jinak, obešlo by se to bez nich, to ano.
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod hombre_71 14. 7. 2012 16:08

Zlatý Ceed. Tohle nemá nic čím by jej mohlo ohrozit.
hombre_71
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 14. 7. 2012 16:26

:D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skype 14. 7. 2012 16:57

miromen4 píše:
skype píše:
miromen4 píše:Jak to že nechrapeš ? :D
Cuprou bych taky nepohrdnul. Vypada to že Leon bude fešak a snad se bude prodavat min. tak jako Ibiza.

Já bohužel už nespal :-))


Ty už jsi jak ti duchodci kteři chodi pozdě spad a brzy vstavaji. :D

Mám se urazit? :D
skype

Odeslat příspěvekod miromen4 14. 7. 2012 17:10

Proč ? Ja už se na duchod docela těšim. Brat 30 tyšic ? :D nemit žadne starosti jen dobelhat o čaganu do knajpy na par orošenych. :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza42 14. 7. 2012 18:49

Mně se to líbí. Akorát když dělal ten boční zlom tak u toho kejchnul a jsou z toho zlomy dva. já bych je zjemnil a spojil dohromady.

Interier už je trochu horší. Klasický široký VW středový panel pro beznohé. Doufám že to nepokazili spínačkou a dali ji zase tradičně proti kolenu, aby byl výsledek dokonalý.
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod gewehr 14. 7. 2012 19:47

Obrázek[/quote]

Obrázek

neviem preco, ale mne osobne sa zda, ze ti kluci nemecki zvladli ten interier lepsie ako spanieli
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků