Seat Leon 2013

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Heini 13. 7. 2012 22:00

Tak oprava - je to mooooc pěkný :tleskani
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 13. 7. 2012 22:02

Ja som sa zamiloval, toto je podarenejsie ako nova A3. Som zvedavy ale na Golfa.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 13. 7. 2012 22:16

Interiér a budíky rozhodně mezigeneračně lepší, u exteriéru si nejsem jistý. Nechám to uležet, abych si ujasnil, jestli je to krok vpřed nebo naopak pokračování iberského zoufalství. Zatím se kloním spíš k tomu druhému, přijde mi to vezmeme univerzální tvarosloví č. 3, tady přidáme agresívní linku, tady taky, nestačí, tak ještě tam a tady, nějaký diody do světel a máme hustokáru :hm

Přímo zepředu dobrý, ale tyhle dva záběry mi přijdou jak přehlídka designového zoufalství:

Obrázek
Obrázek
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Major Kure 13. 7. 2012 22:29

Majitele Hurvinku by se k cemukoliv estetickemu nemeli vyjadrovat :)
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 13. 7. 2012 22:30

To by byla pravda, kdyby ten majitel někdy někde tvrdil, že hurvínek je krásnej ;-)
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod skype 13. 7. 2012 22:43

Interier hodně povedenej, exterier by se dal překousnout.
skype

Odeslat příspěvekod George_Couser 14. 7. 2012 00:22

Pár postřehů:

- evoluce, bohužel, sám jsem čekal že nový leon bude větší skok
- na displeji KISS FM - asi "fotili" v ČR ;-] :D
- Volant je rebrandovaný ze Škodovky (ano, toto je opravdu designový návrh někdy z 2009 vzniklý v ŠA)
- tvar rádia - přesný obdélník, aneb narveme tam neorigo Panasonica za čtvrtinovou cenu :-P
- panel klima apod bude v OIII a spol. ;-]
- kam půjde FR a Cupra? OIII bude mít jako A3 1.8TSI 132 kW a RS bude mít 162 kW, u Cupry bych čekal tak 221 kW...
- teploměr a palivoměr jsou sice zase v budících, ale stejně zůstalo digi zobrazování ;-)
George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 14. 7. 2012 02:35

brasci píše:Ja som sa zamiloval, toto je podarenejsie ako nova A3. Som zvedavy ale na Golfa.


Souhlas.Ne že bych se zamiloval ale novy Leon vypada opravdu paradně a mdla A3 se muže jit bodnout. Jen na tom zadku mi něco nesedi tak uvidime v realu takže zatim 1-. Interier tak ten nema chybu a za ten davam čistou 1. Každopadně se Seat pochlapil. :tleskani
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skype 14. 7. 2012 02:39

Taková Cupra by mi vůbec nevadila :))
skype

Odeslat příspěvekod miromen4 14. 7. 2012 02:55

Jak to že nechrapeš ? :D
Cuprou bych taky nepohrdnul. Vypada to že Leon bude fešak a snad se bude prodavat min. tak jako Ibiza.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomcat999 14. 7. 2012 06:39

z venku by to šlo(ač zadek má hezčí stávající leon), vnitřek teda hnus, ale proč to musí bejt nafouklá ibiza, to nechápu :hm

-- 14. 7. 2012 07:46 --

a když sme u prodejů, prodávat se to nebude, aspoň ne v cz. I kdyby byl sebehezčí a sebelepší. Čech si radši koupí rapida, případně octu. :-)
Ford Mondeo MKIV 2.0TDCI
Ford Focus II FL 2.0TDCI
tomcat999
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stein 14. 7. 2012 07:29

Super, za mě 10 bodů z 10ti :tleskani Interiér je konečně jaký má být a ten "lambo" design Seatu moc sluší.

George_Couser píše:Pár postřehů:

- evoluce, bohužel, sám jsem čekal že nový leon bude větší skok
- na displeji KISS FM - asi "fotili" v ČR ;-] :D
- Volant je rebrandovaný ze Škodovky (ano, toto je opravdu designový návrh někdy z 2009 vzniklý v ŠA)
- tvar rádia - přesný obdélník, aneb narveme tam neorigo Panasonica za čtvrtinovou cenu :-P
- panel klima apod bude v OIII a spol. ;-]
- kam půjde FR a Cupra? OIII bude mít jako A3 1.8TSI 132 kW a RS bude mít 162 kW, u Cupry bych čekal tak 221 kW...
- teploměr a palivoměr jsou sice zase v budících, ale stejně zůstalo digi zobrazování ;-)


Maxidot display je snad z Audi A6: FOTO vs FOTO :tleskani :tleskani :tleskani
Stein
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kpt.Melasa 14. 7. 2012 09:06

Interiér končícího Leonu sice nebyl nějaká extrakvalita, ale byl takový sportovně střižený a příjemně stísněný, ale hlavně se k tomu autu hodil.

U toho nového to je univerzální interiér z VW pixly navíc s nějakým aftermarket rádiem. Když už mají těch značek tolik, tak to mohli aspoň jednou udělat trochu zajímavě. Jak má tohle konkurovat Guliettě, to teda nechápu.

Obrázek
Kpt.Melasa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromen4 14. 7. 2012 09:13

No abych pravdu řekl tak ty "pixl" interiery vypadaji v realu lepe než ten z Gulietty ktery sice neni špatny ale jak už piši v realu mě tak nenadchnul. Navic volant a přistroje na mě určitě lepe pusoby z Leona. Sedadla v Guliettě vzhledově take nic moc a Seat měl sesle vždy vzhledově povedene.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel14 14. 7. 2012 09:16

A to je právě ten problém, že piech si nemohl koupit alfu, tak jí chtěl udělat ze seatu a bohužel vw stále tlačí seata do této slepé uličky :(
pavel14
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků