Dacia Lodgy

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 11. 3. 2019 13:31

Joo
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 11. 3. 2019 13:35

Arnie J píše:Jestli má objednaný kadjar a čeká na něj, tak to musí být 1.3, ne?

Ten jeho kus je už vyroben takže je to tutově 1.2TCE. Tam jde o to, že to bude kupovat jako proprděne tak aby dostal slevu. Normalně si to nakonfiguroval dle potřeb a renault to ma teď tušim od zaři nebo řijna v uživani. Tušim za to bude davat kolem 450tkč.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 11. 3. 2019 13:39

To bych řekl že delší dobu se nedali bez nové homolagace prodávat /vyrábět? / auta
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 11. 3. 2019 13:39

když se zeptá tak mu alespoň mohou fundovaně, přímo z vlastní zkušenosti, odpovědět jak moc je tem motor napiču, anebo néni,no, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod miromen4 11. 3. 2019 13:45

Jean ViC píše:To bych řekl že delší dobu se nedali bez nové homolagace prodávat /vyrábět? / auta


Tak ma to vyrobene na konci zaři a do 14 dnu ho bude mit. Už jsem s nim domluveny, že mi to musi ukazat.
Jinak puvodni cena 570tkč a ho to vyjde na 450tkč, přesnou vybavu nevim, tušim si tam nechal i navi, nevim na co, ale bude k tomu mit ještě kompet zimni obuti tzn disky včetně gum.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 3. 2019 13:45

Už je vidim....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 11. 3. 2019 14:10

miromen4 píše:Tak pořidi, když už tak měl raději vzit megana, takovouhle krabici, jo, že prej je to teď moderni a přitom je to kluk, ktery je o 2r mladši než ja, žije jen s babou a jeho trasy jsou poskoky po obchodech a město. Ten by se s autem dal jak 100km nevydal.

Tak to bude urcite z 1,2TCe nadseny :D
Jinde to ale asi nebude o moc lepsi.
Na takovy jezdeni si mel koupit neco jako captur/clio a ne takovou kravu :oboze
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 11. 3. 2019 14:33

Něco jineho by byla debata u piva než to, že se mi po delši době telefonicky ozve a z něj vypadne tohle a vlastrně už byla ruka v rukavě. No on suše s usměvem prohodil, že jsou ty krabice teď moderni, ale nějak nevim, když už uvažoval i o nekrabicoidnim autě tak pravě tež nějak nechapu proč raději nevzal megana. Uvidim co mi řekne až s nim budu osobně.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 21. 3. 2019 11:46

Tak jsem dnes par kilaku projel toho kadjara od kolegy. Sice jsem se postřehum nevěnoval naplno, ale tohle už neni auto, to je tak odtažite a gumove až to boli. Navic k zatočeni je potřeba velky uhel a několikrat jsem musel i ručkovat. Teď tam ma najeto něco přes 3500km tak nevim, ale ten motor neurazi, nenadchne. Každopadně už mi přijde na to auto slabši. Dvojka kadjara pocitově ještě slušne rozhybala, ale na trojku, už to bylo jen pozvolne zrychlovani. A docela se divim na to, že to je větši segment a nema to zakl. vybavu, že to mělo dojezd okna jen u řidiče.

RK.jpg
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 13. 11. 2022 22:09

Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 11. 2022 07:04

Najs, za odměnu by měl dostat Joggera místo toho
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 14. 11. 2022 08:42

Za takový výkon a utrpení spíš Ferrari..
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 14. 11. 2022 09:13

To by mu bylo k hovnu.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod m_tsch 14. 11. 2022 09:39

MV_cz píše:Najs, za odměnu by měl dostat Joggera místo toho

Proč nový auto? však Lodgy je ve čtvrtině životnosti.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 14. 11. 2022 15:51

No nevím, od 600 tisíc se mu to dost sype. :)

Ale jinak fajn auto. Nemyslím, že by Jogger byl lepší. Rozhodně nebude jezdit za 4 na 100.
impact
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků