Volvo XC60 - zkušenosti

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dusan 2. 3. 2011 20:07

No vetsi bezpecnost Volva je uz desetileti takova pekna marketingova pohadka. V zadnem ze standardizovanych testu sice Volva nepropadnou, ale ani nejsou o nic lepsi nez lepsi cast konkurence.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 2. 3. 2011 20:49

jooo testy, velká to modla. Hele radši budu sedět ve čtyřhvězdičkovém Volvu než v pětihvězdičkovém Renaultu. Standardizované testy nejsou schopny obsáhnout všechny typy reálných nehod.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 2. 3. 2011 20:52

Vsechno ostatni krome standardizovanych testu jsou pouze marketingova prohlaseni vyrobcu (cti lzi). :mrgreen:
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 2. 3. 2011 21:16

pár desítek nehod jsem už viděl a můžu říct, že hvězdičky moc nepomáhají.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 2. 3. 2011 21:23

Tak takhle se to uz vubec neda rici. Jako porovnavat standardizovane testy merene pomoci figurin za presne definovanych podminek s tim co jsem kde videl na silnici je opravdu nesmysl. Faktem je, ze treba takove Volvo S60 predvedlo ctyri hvezdicky v EuroNCAP v dobe kdy Laguna II za polovinu jich uz zvladla pet a i prostym porovnanim zateze na figurinach je zrejme ze "posadka" S60 proste dopadla hure.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honzabig 7. 10. 2013 14:28

Můžu se zeptat na názor ohledně případné montáže LPG do T6?

Do budoucna bych zřejmě tuto variantu XC60 mohl mít za velmi dobrou cenu (rodinnou). Jedná se o první model 09/2010 , nájezd by byl cca 60tis km, po 68 důchodci, jen aut.servis. Jezdím s tím občas už teď, ale je to pro mě trochu zbytečně žravé.

Tak jen okrajově zjišťuji variantu LPG, jestli to k tomuto šílenému motoru vůbec jde (jestli to stojí za případné potíže) :hm .
Obecně LPG nezavrhuju, na lpg jsem měl auta 2 a neměl jsem problémy.
Díky za názory.
Honzabig
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků