Dacia Sandero

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod fahrman 10. 7. 2010 13:24

Tak jsem vybíral a vybíral a jelikož je otec umíněny a Dacia snížila ceny, které mi vyrazily karty z ruky, mám pocit, že je de facto vybráno. Otec si na podzim objedná Sandero Arctica a na jaře ho bude mít co by dup (čekací lhůta cca 4 měsíce ?! )

Otec chce auto zaplatit hotově, takže nevyužije Dacia Leasing, který nabízel slevu dalších 30.000,- a prodlouženou záruku na 5let/100.000km. Co je ve skutečných možnostech dealerů po stránce slevy, příp. výbavy navíc? Boční airbagy 4.500, rezerva 1.300 nebo metalíza za 9.000?

Jak je to v Sanderu s autorádii? Mají v základu alespoň repráky? Autorádio je předpokládám obyčejné DIN, takže dokoupit půjde kdykoliv jakékoliv?

Díky.
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 10. 7. 2010 14:07

Neni to pozink, bych se na to vydlabnul. Beztak si to chce nechat do smrti, tak mu to rozmluv
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 10. 7. 2010 14:11

Tak zas je to za ty prachy super auto... Jen kdyz se vybavi, stejne ponekud drahe. To se na to fakt ceka? To by me docela odradilo. Ja si predstavuju ze prijdu, vyberu a odjedu ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Šuby 10. 7. 2010 14:32

Spíš by šla výbava na víc než sleva, ale moc nečekej. Bude záležet naprodejci jak se postaví k tomu, že mu dáte peníze v hotovosti, ale gesto by udělat mohl. Ty auta jsou cenově tak dole, že sleva už možná snad ani neni. Čekací lhůty odpovídají, např na Dustera čekáš do listopadu.
Šuby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kibitz 10. 7. 2010 14:40

No nevim, kdyz se divam na tu vybavu, tak 215tis neni nejaka extra cena.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 10. 7. 2010 14:43

No prave, dokoupis par ptakovin a motor a cena je nezajimava...
I kdyz koukam, motor tam v nabidce neni :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 10. 7. 2010 14:50

Joooo, na dachny se čeká i dýl. To nejsou vochcaný ležáky, který nikdo nechce a tak od nich kupec má klíčky za půl hodiny v ruce. U spousty dachen jsem se setkal s tím, že v nich příprava na rádio byla včetně repráků. Konektory ISO včetně ant. konektoru (není problém koupit redukci na doutník). A bláboly o tom, že kataforéza je horší, než pozink jsou fakt dojemný. Takhle může kydat jen totální nevzdělanec, který si plete automobilku se zinkovnou. :oboze
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 10. 7. 2010 14:52

JardaB píše:No prave, dokoupis par ptakovin a motor a cena je nezajimava...
I kdyz koukam, motor tam v nabidce neni :-P


U Sandera je motor za příplatek? To má standardně nějaký šlapací mechanismus? :D
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Kibitz 10. 7. 2010 14:54

Ano, Favorit by ti o kataforeze mohl vypravet :D A vlastne i prahy na felde co sem menil kazdy rok :-P
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 10. 7. 2010 14:57

Kibitz píše:Ano, Favorit by ti o kataforeze mohl vypravet :D A vlastne i prahy na felde co sem menil kazdy rok :-P
Kdo má dacii, nemá škodu :D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrman 10. 7. 2010 15:07

Tak otec chce jen tu 1,4, která stojí v nejvyšší výbavě 205tis, ale i mě by ta čekací lhůta dost odradila ... znamená to, že nejsou skladovky a že se nedá licitovat tolik o ceně atp. ale co už, on je rozhodnutý a těch 205 vč. klimy není špatná nabídka. Jenže on bude nadšený a bude o tom všude mluvit i když mu dají v ceně třeba právě jen tu rezervu za 1300,-

Netušíte, jaké je u té nabídky Dacia Leasingu RPSN?
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 10. 7. 2010 15:08

Já bych se toho nepozinku zas tak nebál. Máme v rodině 11 starého Matize. Celý život stojí na ulici, jezdí za každého počasí. A teprve loni se začala objevovat rez na zadních blatnících. Takže i ta Dachna těch 10 let vydrží a pak už je to jedno. Na 15 let už si dneska nikdo auto nekupuje.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod p0etrik 10. 7. 2010 15:28

KOSŤA KOSTIČ píše:...A bláboly o tom, že kataforéza je horší, než pozink jsou fakt dojemný. Takhle může kydat jen totální nevzdělanec, který si plete automobilku se zinkovnou. :oboze

:lol: :mrgreen:
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Dix_ 10. 7. 2010 15:33

fahrman:Mám vyjetý leasing na Sandero,ale při 70% akontaci tam bylo 27,5%.

Obrázek
Naposledy upravil Dix_ dne 10. 7. 2010 15:37, celkově upraveno 1
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 10. 7. 2010 15:37

jandaxx píše:Já bych se toho nepozinku zas tak nebál. Máme v rodině 11 starého Matize. Celý život stojí na ulici, jezdí za každého počasí. A teprve loni se začala objevovat rez na zadních blatnících. Takže i ta Dachna těch 10 let vydrží a pak už je to jedno. Na 15 let už si dneska nikdo auto nekupuje.


Aby to vydrzelo tech 10 let normalniho jezdeni :-| /ne lesteni v garazi a najezdu 5tis za rok jak tu ma jisty user :D /
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků