Dacia Sandero

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vagi 16. 2. 2017 21:57

A dost, ráno do kolbenky :D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 2. 2017 22:03

Jak kdo....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 16. 2. 2017 22:14

Ten Lexus už je dost jetej, ale za 300k by šlo něco lepšího jak Dacie, ale když to chceš. Taky bych se chtěl ve čtvrtek ožrat, ale musím zítra do práce...
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 2. 2017 22:16

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 16. 2. 2017 22:30

Abre píše:Fabie ani ojetiny nejsou ve vyberu.
Chce vyssi posez, jizdni vlastnosti vyjma komfortu ji nezajimaji.
Navrhoval jsem treba Peugeot 2008, ale ten uz je pres limit.
Navic bude parkovat v arealu nemocnice (deni/nocni), kde se s tim soudruzi moc nese.ou, takze nic u ceho by ty tukance bolely. Proste levne, jednoduche, spolehlive jako ze skoro SUV.
Nic vhodnejsiho nez Sandero Stepway jsem nenasel.

Kup dáčku když ti vyhovuje. Ale vyšší posez tam fakt není. Je to prostě jenom taková trochu vyfešákovaná verze Sandera.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abre 16. 2. 2017 22:31

300k to nebude ani zdaleka.
V cenikovych cenach je 265+15metaliza = 280k pred slevou.
Moc dalsich smysluplnych priplatku tam nevidim. Tempomat ani loketku nevyuzije.
Kolik % z toho dokaze prodejce sundat?
Jen me jeste zarazi jedna vec. Maji tam servis na 5 let za 15tKc.
Jaky to ma servisni intervaly. Motorovej olej + filtr jednou rocne (15tkm)? Co vic je potreba behem prvnich 5ti let delat?
Jinak, kdyby to bylo na me, budu to snerovat na Fiestu, Ibizu ... proste maly hatchback, ale kriteria jsou dana.
Spravedlnost pro pecha!
Abre
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lovap 17. 2. 2017 07:56

Pierr3 píše:
Abre píše:Fabie ani ojetiny nejsou ve vyberu.
Chce vyssi posez, jizdni vlastnosti vyjma komfortu ji nezajimaji.
Navrhoval jsem treba Peugeot 2008, ale ten uz je pres limit.
Navic bude parkovat v arealu nemocnice (deni/nocni), kde se s tim soudruzi moc nese.ou, takze nic u ceho by ty tukance bolely. Proste levne, jednoduche, spolehlive jako ze skoro SUV.
Nic vhodnejsiho nez Sandero Stepway jsem nenasel.

Kup dáčku když ti vyhovuje. Ale vyšší posez tam fakt není. Je to prostě jenom taková trochu vyfešákovaná verze Sandera.

Sedadlo vyššie umiestnené je - resp. lepšie sa nasadá, pretože Stepway má vyššiu svetlosť podvozka. osobne vyskúšané a porovnával som s Loganom, ktorého mám.
Lovap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Abre 17. 2. 2017 08:43

Jsou dve veci. Vyssi svetlost a vzprimeny posed, ktere kdyz se sejdou, tak clovek nepotrebuje SUV aby se mu dobre nastupovalo a aby mel prehled na silnici. Takhle jsem mel treba Focus II a soused mel stejnou generaci C-Maxe, coz je MPV na podvozku Focuse, ale sedi se v nem vzprimeneji. Proti tomu v Golfu 6 se snizenym adaptivnim podvozkem a sportovnima sedackama, tam clovek v podstate lezel na silnici a ve 4 lidech jsem drel na najezdu k domu.
Doufam ze Sandero Stepway bude prave spis do MPV s vyssi svetlosti (zatim jsem v tom nesedel). Tim dostane jako ze SUV, ktere vlastne SUV neni a vsichni budou stastni.
Spravedlnost pro pecha!
Abre
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod metyn 17. 2. 2017 09:19

Abre píše:300k to nebude ani zdaleka.
V cenikovych cenach je 265+15metaliza = 280k pred slevou.
Moc dalsich smysluplnych priplatku tam nevidim. Tempomat ani loketku nevyuzije.
Kolik % z toho dokaze prodejce sundat?
Jen me jeste zarazi jedna vec. Maji tam servis na 5 let za 15tKc.
Jaky to ma servisni intervaly. Motorovej olej + filtr jednou rocne (15tkm)? Co vic je potreba behem prvnich 5ti let delat?
Jinak, kdyby to bylo na me, budu to snerovat na Fiestu, Ibizu ... proste maly hatchback, ale kriteria jsou dana.

u dacie je servis jak gde +- 2200 - 3000 kč, takže 5 let za 15 000 nemá význam platit, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 25. 3. 2017 09:16

Proc chce vyssi posez?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 26. 3. 2017 22:55

Asi aby mu od podlahy nebyla zima na pr DELL. Jinak já měl logana1 a Logana MCV1, teď mám Logana MCV2, Sandero Steepway a Duster1 a jen tak mimochodem úplně ve všech verzích bylo a je dost dobrý topení s výduchy na nohy i v druhé a popř. ve třetí řadě sedaček. A ve předu je těch průduchů na nohy hned několik.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abre 2. 4. 2017 08:48

Tak nehleda zadny sportak, proc by mela pri rizeni lezet na zemi s nohama natazenyma jak pilot F1?
Vyssi svetlou vysku potrebuje na prijezd k domu, ktery je kvuli destove vode zvednuty tak, ze jsem na nem s G6 snizenym o 1cm kvuli DCC drhnul. Sam uz nic podobneho taky vickrat nechci. Proto vyssi svetla vyska a vzprimenejsi posez. Pohodlne a prakticke.
Kosta: kdyz mas Stepway tak hod nejakou referenci prosim.
Spravedlnost pro pecha!
Abre
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 4. 2017 10:44

Já bych se toho nebál.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j3s 2. 4. 2017 12:04

Když chce auto za rozumný peníz na normální ježdění (nepotřebuje si honit ego), tak je Dačka jasná volba.
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 4. 2017 12:05

To rozhodně a to jako bezesrandy.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků