Volvo S40/V50 T5

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod eltoroloco 3. 8. 2009 14:23

elzyx: no prave, ze mi prijde, ze to vypada az moc dobre, i kdyz za podivani se nic nedam a uvidi se, mam to kousek takze pohoda..
T5
eltoroloco
Nováček

Odeslat příspěvekod eLzyx 3. 8. 2009 14:28

teď se dá narazit na celkem super nabídky. Nevím jestli je to tím, že sem tam někdo přijde o práci a tak se snaží prodat co nejdřív aby měl na zaplacení důležitějších věcí ... a nebo lidi kupujou jak diví nová auta a starých se klíďo zbaví pod cenou.

Tohle je tak 100 000Kč pod cenou
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eltoroloco 3. 8. 2009 14:36

elzyx: no právě ale zas to neni jediná takováhle nabídka, známej koupil cca před 2 měsícema to samý, stejnej motor S40 2006 najeto 70tis, za 300tis, sem se právě divil jak to bylo výhodný a to mě přivedlo na ymšlenku pořídit tohleto, protože ta cena se mi zdá dost zajímavá.
T5
eltoroloco
Nováček

Odeslat příspěvekod spitfireIX 3. 8. 2009 14:41

eLzyx píše:Jo ... hluboko vyjetý koleje, 225/45 gumy a předjíždění pod plným plynem moc dobře nejde, ale ...


Přesně tohle jsem měl na mysli. Čtyřkolka (i když je to "jenom" Haldex) je v podobnejch situacích jistější.
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eltoroloco 3. 8. 2009 14:41

jen se bojim aby to treba nebylo treba novinarsky auto, vim moc dobre jak se k takovejm autum kazdej chova, par sem jich taky mel pujcenejch a to by zas nebyla uplne vyhra..
T5
eltoroloco
Nováček

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 3. 8. 2009 15:16

Cena není zase tak divná, když si člověk vezme, jak je to malé auto a jakou pověst žrouta má ten motor.. Holt je to realita, že taková Octávka v dieslu jde na odbyt lépe než tohle.. 8-)
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 3. 8. 2009 15:26

Mr.Semtex píše:Cena není zase tak divná, když si člověk vezme, jak je to malé auto a jakou pověst žrouta má ten motor.. Holt je to realita, že taková Octávka v dieslu jde na odbyt lépe než tohle.. 8-)

ideální pro nového majitele ... hlavně po tom, co zjistí, že to není pravda.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 3. 8. 2009 15:29

Tak úplně nejnižší ta spotřeba taky nebude, ale obecně jsou takovéhle motory hůř prodejné ve státě kde je modlou 1.2 HTP a 1.9TDI.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 3. 8. 2009 15:33

8mi litrová spotřeba při mimoměstském provozu mi na takovou kategorii auta přijde velice slušná.
HTP na tom o moc líp taky není - to taky za 5 nejezdí
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gewehr 3. 8. 2009 15:37

eltoroloco píše:gewehr: co znamená ukrutně malé, nějaký srovnání? A co třeba poruchy, návštevy servisu, jak je na tom?

no dlho som v tom nejazdil, bola to motorizacia 2.0D, tusim od PSA. Jazdilo to obstojne, bez problemov a bez nejakych vycitiek, ale neviem preco to auto pcha volvo do strednej triedy, hlavne na zadnych sedadlach bolo za mnou miesto porovnatelne ako v O1, batozinak pod urovnou vacsiny sedanov strednej triedy. Takze ak jazdis sam, pripadne vo dvoch, tak v pohode, pokial chces niekoho vozit vzadu (nedajboze rodinu/deti), tak ti lepsiu sluzbu poskytne vacsina sucasnych hatchov nizsej strednej.
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eltoroloco 3. 8. 2009 15:51

mr.semtex: tak spotřeby se nebojim, tam to záleží na stylu, když na to budeš šlapat vezme to hodně, když nebudeš tak o trochu míň, nemám iluze, ale zas, že by to byl nějakej extrém to si nemyslim znám pár lidí co měli, maj 2,5T a spotřeba odpovídá... jak se řiká, když chceš mít opici, musíš mít na banány...:-)
gewehr: jezdim sám/ ve dvou, takže pohoda, místo vzadu mě netrápí vůbec, kufr potřebuju aby se vešel golfovej bag+vozík, toho se trochu bojim, proto mám v hledáčku i tu V50.
nj jenze hatch nesezenes v takovy motorizaci, ( jasně když neberu verze cupra atd.).
T5
eltoroloco
Nováček

Odeslat příspěvekod eltoroloco 3. 8. 2009 15:53

elzyx: no právě já jel teď s fábkou HTP do Jíčína, 140 na dálnici a spotřeba se nebeznepčně blížila 8 litrům a to s tim jezdim v klidu a nezapomene že to má třetinový výkon, takže HTP opravdu žádnej šetřílek neni..
T5
eltoroloco
Nováček

Odeslat příspěvekod 911 3. 8. 2009 16:08

to srovnavas jabka s hruskama.pokud hodlas jezdit 140, tak htp neni pro tebe, ta se uz pri tomto mirne drti a volvo bude samo lepsi. pokud budes jezdit 200, volvo neni pro tebe a chce to neco silnejsiho, co se tak nedrti apod.

jinak ten najezd je minimalne nestandardni ne? tohle neni taska na nakupy.
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eltoroloco 3. 8. 2009 16:20

911: ja to daval jako priklad ke srovnani, ono Fabie HTP si myslim, ze neni vubec moc na dalnici..
kazdopadne 200 jezdit nepotebuju...
ten najezd se mi zda dost nestandadni a k tomu jeste ta cena, urcite v tom bude hacek nejak..pojedu to okouknout, ale stejne na tom asi prd poznam...
T5
eltoroloco
Nováček

Odeslat příspěvekod 911 3. 8. 2009 16:23

tak sebou naber nejakeho mechanika, nebo znalejsiho...zase kdyby to nekdo stacel, tak tak mala a blba cifra by ho snad nenapadla.
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků