Dacia Duster

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod stimpounek 11. 8. 2018 18:14

M.r.d.k.a z vnitra: Ti pověděla bába od vedle? (Merkel)

-- 11. 8. 2018 19:15 --

Ty domluvy na slevu mi zní jak ty půjčky z Kamali. Tam taky zaplatíš a pak možná dostaneš půjčku, ale prachy když nevyjde nikdy neuvidíš.
stimpounek
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 8. 2018 18:16

Arnie J píše:A tak se vydělává na Q7


Tak to nevyslo. Udelal sem ale maximum. To ze riskujes 10k jsi vedel. Tak nepindej
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 8. 2018 18:17

Je to tak, ale když to nezkusíš, navždy se budeš trápit v hujdě.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 11. 8. 2018 18:18

To by goes fakt si nechal poslat desítku a pak by tě poslal do hajzlu? Nevim noo
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 8. 2018 18:20

Není blbej, nechá si zaslat předem 4999,-
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 8. 2018 18:21

stimpounek píše:julius7: já se zase bavím tím, že pokud by měl goes auto v ceně Q7 za hotové tak se tu s náma vůbec nebaví, protože to nemá zapotřebí. Ale v 99% si takové auto v CR pořídí leda na operák na firmu a pak si v něm honí brčko (rozuměj, takové auto nevlastní, pouze užívá). Nebo druhá možnost, koupí ho za hotové v germánii po "důchodci" a modlí se, aby se na něm něco nevy...., protože pak bude jezdit leda MHDčkem. A tady píše bludy o tom, že vlastní Prémii.


Ty kozu vôbec nepoznáš... :-) Nič ho tak nebaví ako niekoho rozhodiť a ty si sa chytil...
Čo sa týka jeho prémie, tak si počítaj tento thread :

viewtopic.php?f=806&t=1203311

Ale problém je inde...Vieš, veľa ľudí si kúpi či už za hotové, alebo na požičku auto, ktoré nie je zrovna ich sen, ale chce seba aj ostatných presvedčiť, ako dobre kúpil, že je na tom lepšie, ako keby mal mainstream alebo prémiu. A má low-cost. A nejde o to, či kúpil za hotové alebo na splátky. Ide o princíp. A to nie je zrovna chytré sa takto správať, lebo to o niečom svedčí...
Vlastne, kazím goesovi zábavu, ale si tu nový, tak som ti chcel vysvetliť pointu...
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 8. 2018 18:22

Není novej, jen zabedněnej
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 8. 2018 18:22

Ty ses...

-- 11. 8. 2018 19:23 --

Hele duster je fajn auto. Za ty love az moc.
anonymni

Odeslat příspěvekod salam01 11. 8. 2018 18:25

HrdinaJan píše:Někdo někdy koupil nové auto za cenikovku?

Myslím, že já asi jo. Ale já jsem debil, takže se to nepočítá.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 11. 8. 2018 18:46

Takže je vlastně všechno v pořádku. :)
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stimpounek 11. 8. 2018 19:37

julius7: nemusíš to tolik rozvádět. Voni věděj, že mě tak trochu baví to trolení. Já se tu ukážu jednou za čas (když mi to dovolej v sanatoriu) a pak na tohle vypisování nemám čas. Od pondělka zase hokna, tak budete mít pokoj.
stimpounek
Nováček

Odeslat příspěvekod Hustoles 11. 8. 2018 21:15

Nech si zdát něco hezkého o Dachně, koupené samozřejmě za hotové a dej bacha na nechtěný výron semene při tom snění.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stimpounek 12. 8. 2018 07:04

:lol:
stimpounek
Nováček

Odeslat příspěvekod Frogger1 15. 8. 2018 00:52

Zdarec pánové ! To jsem já, co chválil Dustera. A pořád chválím, jsem absolutně spokojenej, jezdím po polích, po lesích, samozřejmě hlavně po silnicích. Nikdy za cca 13 měs. mě nenechal ve štychu. Samozřejmě MELLO, či jak se jmenuje, použije jedno ze svých slov, které za celý život poznal - tj. PÍČUS nebo ČÚRÁK, nic jiného jsem tu od něj neviděl.... :-(. Chlapi, mějte se, čekám opět pořádnou várku urážek, hlavně MELO se překoná a použije obě slova, která ho maminka a škola naučila, naráz, že ??? Přeji hezký den všem !
Frogger1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glider 15. 8. 2018 02:45

Slabota.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků