BMW a vše kolem nich II.

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pjanda 27. 10. 2006 17:54

Andrew: Tak dobre ;) Rad bych udelal neco akcnejsiho se 130i, ale nevim, zda k tomu bude prilezitost... Test napisu za chvili, fotky se nejake najdou, ale udelat video chce moc casu a dva lidi...
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andr3w 27. 10. 2006 17:56

pjanda: ja vam s tym videom kludne pomozem ;)
mam na Vas taku otazku, o kolko je lepsi Mkovy podvozok oproti seriovemu napr. u 325i?
Seat - Auto emotion
Andr3w
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pjanda 27. 10. 2006 19:25

Lepsi? Nerekl bych, ze je jakkoli lepsi, je jiny a je na vnimani kazdeho, zda mu bude vyhovovat ten ci onen. Standardni podvozek je pomerne komfortni, coz pro CR vidim jako lepsi volbu. Mkovy je samozrejme tvrdsi, vice eliminujici naklony atd., ale na nekvalitnich cestach (a tim nemyslim jen rozbite, staci jen rozhodupane, coz jsou skoro vsechny) si s nim prilis pohody neuzijete a rychlejsi jizda Vam celkem zacvici s vnitrnostmi :) Oba jsou ale perfektne odhlucnene, a to jak z hlediska filtrace nerovnosti, tak z hlediska hluku od kol, takze zasadni rozdil je jedine v tvrdosti.

Na cpe mam Mkovy a 18", na sdn standardni a 17", to druhe vidim s ohledem na cestovani a obcasne rychlejsi vsezenmi jako lepsi kompromis, ale ke coupe patri sportovni podvozek. Dieselu to stejne nepomaha, minimalne to ale dobre vypada ;)

A predpokladam, ze bydlite v SR, to by mi asi moc nepomohlo ;)
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andr3w 27. 10. 2006 19:38

Mate pravdu, byvam v SR ;). Cesty tu mame tiez rozbite, ale v poslednom case ich zacali opravovat a blizko mojho bydliska su dobre klukate horske cesticky, kde sa da dobre vysantit.
Ide mi ci sa da aj so seriovym podvozkom robit dobre drifty, ci to ide lahko alebo to chce viac namahy...
Seat - Auto emotion
Andr3w
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pjanda 27. 10. 2006 19:43

Nemam pocit, ze by na toto mela tvrdost podvozku nejaky zasadni vliv, rozhodne ne v intencich, v jakych se naladeni pohybuje u BMW.

Ostatne, nejaky nadherny drift s otevrenym diferencialem tezko udelate, pro dokonalou cistotu a ladnost to chce LSD :lol:
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 27. 10. 2006 19:48

andrew: drifty jsou k nicemu ;) a i s 330i to nebude bez LSD ono... chce to proste M verzi, tam to jde samo ;)
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andr3w 27. 10. 2006 19:52

bond: no hej, ale M3 je s cenou uz trosku niekde inde :)
Seat - Auto emotion
Andr3w
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 27. 10. 2006 19:54

andrew: taaci jeta Z4M ;) nebo Z3M ;)
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andr3w 27. 10. 2006 19:59

len tam sa mi nezmestia 4 ludia a niekedy jeden kocik :D
Seat - Auto emotion
Andr3w
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 27. 10. 2006 20:01

si ench ibizu jako zalohu...
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andr3w 27. 10. 2006 20:03

uz som nasiel staru M3 e36 za 550tSK
http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=141402
Seat - Auto emotion
Andr3w
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andr3w 27. 10. 2006 20:03

Seat - Auto emotion
Andr3w
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 27. 10. 2006 20:28

Bond: LSD koupis na bawora za par penez, takze v tom bych problem nevidel. Tedy za par penez s ohledem na cenu vozu - tam se nejakych 20-40tis za spreru vuci porizovaci cene 330i zcela ztrati...
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ExFun 27. 10. 2006 23:51

pche komunikativní řízení. Jsem teď jel S-maxem s fordovsky úžasně komunikativním řízení a mám pro to jen jedno slovo - to řízení je pokažené. Nikdy bych si auto s tak praseckým řízením nekoupil.
Každá zatáčka, každá nerovnost tahá za volant.

Komunikativní řízení je takové, které mi jen podává informace, ale nutit mě se s ním přetahovat a neustále korigovat, to opravdu ne. nevidím jediný přínos takové prasárny. Opravdu jsem nejel s horším řízením, než má S-max. Řízení jsou ostřejší, gumovější, ale takto vykiglané řízení jako u S-maxu jsem zažil snad jen u 15 let staré Š105 před rozpadnutím.

a teď k BMW - jsem jezdil jen s dieselama, chcete říct, že BMW dělá u benzínů stejně prasecké řízení jako Ford?
OOOO Audi TDI Power
VW Golf Power
Beyond Fun´s life .....
Use Your IQ....
IMHO
ExFun
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 28. 10. 2006 08:49

pjanda píše:Kupte si 17" Sternspeiche, alespon budete moci rikat, ze mate kola jako ja ;)

Ty se mi moc nelíbí :hm Ale zase z hlediska image, když je má pjanda... :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků