BMW a vše kolem nich II.

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Deli 28. 10. 2006 08:57

pjanda píše:brzdy na 330d utaha jedno brzdeni z 240 a zeptejte se Bonda, ktery ma najeto mnohem vice, tomu uz to nezabrzdi ani jednou a to muze menit desticky i kotouce az do aleluja...

Tak Bond zase tolik nebrzdí, ne? :hm :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 28. 10. 2006 09:26

ef: tezko te bude u benzinovyho bmw tahat rizeni ;) myslim ze myslenka pjandy byla takova, ze ostrejsim prevodem rizeni semaskuje tupost auta ;)
btw: co se ti nelibi na komunikativnim rizeni? proste s tebou komunikuje, dava o sobe vedet, neni takovy mdly jak v golfu :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 28. 10. 2006 09:27

deli: brzdi jen amateri, ja mam noho porad jen na plynu a na spojce :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 28. 10. 2006 09:29

Bond007 píše:deli: brzdi jen amateri, ja mam noho porad jen na plynu a na spojce :D

Já to věděl :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 28. 10. 2006 10:42

Bond: Jelikož nereaguješ v galerii :P Tak se zeptám tady, jak zapnu tu skutečnou rychlost, abych viděl kolik mi to fakt jede :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 28. 10. 2006 10:43

Všem zadokolkářům: Máte lopatu? Příp. jakou? :) Nějakou asi budu potřebovat, ale nevím jakou si pořídit :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 28. 10. 2006 11:07

lepsi nejaka kovova, s kratsi nasadou ;) a siroka, na snih je lepsi...
no podrzis nulovaci tlacitko na denni pocitadlo kilometru cca 5-10s, zacne ti tam blikat tusim 1, nebo 0, pak tlacitko azcnes mackat dokud ti tma nenaskoci polozka cislo 19... prestanes mackat a zacne ti tam poblikavat v nekolikasekundovych intervalech _on_ a _off_ tak pockas az tam bude _on_ a tlacitko chvili podrzis zmacknuty... po chvili ti tam zase skoci ta 19 a ty budes klikat dokud tam nebude cislice 7, pak to amckaci tlacitko zase na chvili pustis a objevi se ti tam 7.0, nekolikrat ho zase zmacknes az tam bude 7.3 tak je to okamzita rychlost ;) je to slozite popsany, ale je to jednoduchy...
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 28. 10. 2006 11:10

heh tak moje fotka je mezi nejlepe hodnocenyma :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 28. 10. 2006 11:14

Bond007 píše:lepsi nejaka kovova, s kratsi nasadou ;) a siroka, na snih je lepsi...
no podrzis nulovaci tlacitko na denni pocitadlo kilometru cca 5-10s, zacne ti tam blikat tusim 1, nebo 0, pak tlacitko azcnes mackat dokud ti tma nenaskoci polozka cislo 19... prestanes mackat a zacne ti tam poblikavat v nekolikasekundovych intervalech _on_ a _off_ tak pockas az tam bude _on_ a tlacitko chvili podrzis zmacknuty... po chvili ti tam zase skoci ta 19 a ty budes klikat dokud tam nebude cislice 7, pak to amckaci tlacitko zase na chvili pustis a objevi se ti tam 7.0, nekolikrat ho zase zmacknes az tam bude 7.3 tak je to okamzita rychlost ;) je to slozite popsany, ale je to jednoduchy...

Vůbec to nechápu Mr. Green

Asi to bude třeba podrobně rozebrat... :P Ale dík :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911T 28. 10. 2006 11:14

Diky za video Andr3w a za minirecenziu Pjandovi. Aj ked o COUPE som sa vela nedozvedel. Co hovorite na tesnenie bezramovych dveri a odhlucnenie pri vysokych rychlostiach? :hm
Video je v poho. Zaujmala ma hlavne akceleracia, ale aj zvuk. Pjanda je stasne skromny. :D
911T
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMira 28. 10. 2006 11:41

ExFun: nemusíš mít strach, u e9x je komunikativní asi tak, jako já ve spánku. je přesné, ale o komunikativnosti ve spojitosti s ním bych moc nemluvil.
FWD na pojizdky, AWD na potah, RWD na zabavu, co vice si prat.
MMira
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pjanda 28. 10. 2006 11:52

EF: Obavam se, ze uz Vas prvni prispevek popira smysl dalsi diskuse, oznacit rizeni prasecke je hloupost. Ze Vam dane rizeni nevyhovuje je vec jina, tim ale rikate pouze to, ze preferujete styl jizdy, ktery nejake zasadni informace od kol nevyzaduje. To neni nic spatneho, ja to respektuji a ctim, ostatne prave pro takove lidi ladi rizeni driva vetsina automobilek - prednosti komunikativniho rizeni by jejich zakaznici nevyuzili, ale jeho negativa by v beznem provozu pocitovali neustale.

Obecne muzeme rizeni oznacit za vhodne nebo nevhodne k danemu typu vozu, coz ja prijimam, ostatne v mnoha testech oznacuji za dobre i rizeni nekomunikativni. U nekterych vozu by opak ani nemel smysl, tu informaci nepotrebujete vzdy. Nevim, co bych delal s komunikativnim rizenim u Eckoveho Mercedesu... Atd.

Nicmene pokud je rizeni komunikativni a prenasi k Vam to, co se deje na kolech, bude to vzdy provazeno negativnimi aspekty, ktere zminujete. Rici, ze rizeni predava jen "ty spravne" informace a "ty spatne" si nechava pro sebe je totalni bullshit objevujici se v testech nekterych zmatenych novinaru. Takove rizeni proste neexistuje, vzdy prenasi urcite pensum informaci, ze kterych nelze vyberove odfiltrovat to ci ono. Jde pouze do urcite miry utlumit, cim vetsi miru vyrobce zvoli, tim mene se k ridici dostava jak toho dobreho, tak toho spatneho. Ano, komunikativni rizeni je citlive na nerovnosti a tisice dalsich neduhu silnic. Ale to k tomu patri a to je to, co ja prijimam jako obet za to, ze se z rizeni neco dozvim a ze mi jinde umozni snadno hledat hranice vozu.

Ze u Golfu 1,6 vetsina lidi komunikativni rizeni neoceni, tomu rad verim, u trojkoveho kupe ale ocekavam neco jineho. Samozrejme, ze u aut do bezneho provozu voli kazdy vyrobce nejaky kompromis, jde pouze o to, kam se od pomyslneho stredu vyda.

BMW v poslednich letech neutlumena rizeni rozhodne nedela ani u benzinovych modelu, ani M3 nebo Z4M nema prilis komunikativni rizeni. Nicmene u beznych benzinovych modelu je zvolen kompromis, ktery se mi zda byt rozumny s ohledem na cestovne-sportovni zamereni vozu. U dieselovych je to ale posunuto uplne jinam a o tom zde hovorim. To rizeni je co do komunikativnosti VW/Audi-like a to se mi opravdu nelibi. Vam by tedy mozna vyhovovalo...

Srovnavat rizeni aut s prednim a zadnim pohonem nema smysl. Nicmene Ford je v tomto smeru daleko, jina vec je, zda zrovna Smax komunikativni rizeni potrebuje. Tim si nejsem jist, po mem soudu si na sportovni jen hraje (byt velmi dobre) a jeho zacileni je prece jen jine a prilis citlive rizeni by mohlo vadit i me. Nevim, s Smaxem jsem jezdil jen po okruhu, kde bylo rizeni rozhodne prijemne ;) Ale to uz do teto diskuse nepatri....
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pjanda 28. 10. 2006 12:07

911T: Coupe dal neni nicm zvlastni, ma pouze dvoje dvere misto ctyr a nema ramy oken. Jinak jej od sedanu technicky nic neodlisuje. Z ostatnich veci jen sirsi zakladni vybava a vzhledem k pozdejsimu faceliftu nektere technicke extras jinak nasazene az u E87/E90 (treba adaptivni svetla) nebo nektere drobnosti typu moje oblibene ledky vzadu ;)

Tesneni dveri je v pohode, dokud se nevymacka, aerodynamicky hluk je do cca 220 km/h nizky. Proti sedanu zadny znatelny rozdil, zmeni se to az s casem...
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 28. 10. 2006 12:54

Jinak jsem si taky stáhnul to video s 325i a dva postřehy:

- líbí se mi ke konci ty Beach boys :)
- při začátku filmování je prům. spotřeba 8.5 a ke konci 9.1 - dobrý :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 28. 10. 2006 16:56

Tak křídlo je dole :D

Foto dodám později, protože te´d jsem se vrátil pro peníze a jedu koupit nějakej sajrajt na ty díry a rovnou řeknu, že 6 jsem jich vážně nečekal a 2 jsou přímo dovnitř do víka :? Jsem zvědavej co s tim vymyslim :P
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků