CULT OF PORSCHE

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ertacek 9. 5. 2005 08:45

koukal jsem, jak se tu rozmaha ferrari, lambo a jine italske sportaky, tak nesmime stat stranou :P

Vyhodu proti nim mame v neuveritelne spolehlivosti. Najdou se zde dalsi fanousci, kteri by radi meli na znacce 09:11 nebo 19:11 a k tomu odpovidajici auto? :D

cult of porsche :tleskani
cult of 19:11
ertacek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 9. 5. 2005 08:48

to odpovídající auto bych bral :-) bez té značky bych se ale klidně obešel, ono stačí, že to auto samo dost přitahuje pozornost...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JP 9. 5. 2005 08:52

Ja bych bral Cayene, ale jinak me sportaky neoslovujou. Nelibi se mi sezeni primo na silnici ;-)
JP
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ertacek 9. 5. 2005 09:00

JP: Cayenne je fajn, hlavne S, ale hodne lidi ho nema rado, protoze je to prvni porsche s 5 norm. dvermi :)
Stejny podvozek ma snad i Touareg, ale ten bude mit urcite pomalejsi pokles ceny...

Jsem take zvedav, jestli si porsche udrzelo kvalitu i u Cayenne, az budou nejake testy kvality...

Porsche je o emocich, ne pro setrilky :)

Super je navrat ke korenum u novych modelu - zase klasicka kulata svetla...
cult of 19:11
ertacek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JP 9. 5. 2005 09:01

Bohuzel u nas je vzhledem k cenam Porche vetsinou auto pro paprdy ...
JP
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 9. 5. 2005 09:05

s tou kvalitou je to otázka, Caynne se vyrábí v Bratislavě na stejné lince jako Touareg, pak se pošle do Německa, kde akorát namontují motory a snad i dodělají interiér...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ertacek 9. 5. 2005 09:20

JP píše:Bohuzel u nas je vzhledem k cenam Porche vetsinou auto pro paprdy ...


Zas tak hrozne to neni, vidam v nich dost casto mlade kluky. Daleko hure je na tom mercedes - bud paprdove s peknym briskem nebo mladi vyholeni teepci, kteri reprezentuji odvracenou stranu sveta/zakona. Prispiva tomu i relativni snadnost kradeze mercedesu, mala informovanost a snobsky pristup rady lidi.

ad kvalita: passat se take snad vyrabi v blave a kvalita myslim take nic moc... :(
cult of 19:11
ertacek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 9. 5. 2005 09:24

no právě, VW sice nedělá vysloveně extra poruchové vozy, ale na kvalitu Porsche asi mít nebudou, navíc tech společných dílů z Touaregem je opravdu hodně...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivory 9. 5. 2005 09:36

Tak do Cayenne i nové 911 bych šel hned. Jen můj finančí poradce by z toho neměl radost :-)

A při pohledu na splátkový kalendář bych se z toho neutrhl ani já pozor2
VW New Beetle 1.9 TDi - CULT CAR
Mercedes-Benz C class 240 aut. - BEST CAR
Ivory
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 9. 5. 2005 09:43

No, fanoušek jsem, ale než budu mít peníze na své první Porsche asi ještě chvíli potrvá... :-(
Byl jsem zamilovám do 911GT3 a už se moc těším, až ukážou definitivní podobu GT3 u nového modelu...

Ze všech sportovních značek u mě vyhrává jednoznačně Porsche, i když v poslední době se mi do hlavy tlačí i to nové TVR Sagaris...
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ertacek 9. 5. 2005 09:46

Ivory píše:Tak do Cayenne i nové 911 bych šel hned. Jen můj finančí poradce by z toho neměl radost :-)
)/quote]


Ale tvuj pojistovak by slintal radosti :)

Jack No.1 > ale GT3 je spis na okruh, znam tedy jednoho cloveka, co ma GT2 starsi model, britskou verzi a ten s nim jezdi normalne po Praze, ale to je velka skoda dle me...
cult of 19:11
ertacek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 9. 5. 2005 10:20

ertacek: však já bych to v žádném případě neměl na normální ježdění... Na to bych měl něco jako BMW 330d, apod., prostě svižný ropáček.

Porsche bych měl jen na víkendové projížďky (nejlépe v neděli ráno, kdy je minimální provoz) a nemám to daleko do Brna, kde bych byl téměř v každém termínu, kdy tam pouští veřejnost...

Ale to jsou už úvahy zcela mimo momentální situaci. O sporťáku bych uvažoval, až bych měl svižný diesel (ani by nemuselo být BMW, stačilo by třeba Mondeo TDCi... :-) ) a slušný byt, což znamená 1,5 mega na auto a byt, dalšího 2,5-3 mega na mírně jeté Porsche a mega jako rezervu doma pod polštářem... :D

No a 5 milionů jen tak mít nebudu... Ale sny jsou to krásné... :D


Jinak jiné Porsche než GT3 mě ani moc neláká. Jedině nějaká výkonnější verze 911 a v nouzi i ten výkonnější Boxter, ale to už jedině při velmi výhodné finanční nabídce, tj. že bych to koupil, rok pojezdil a pak za tu samou cenu prodal...)

GT3, jedině GT3... :D
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ertacek 9. 5. 2005 10:47

Jack No1. - hele ty nejsi pravoverny fan! Co ty ferrari na tvych strankach a Schumi, he? pozor2

Tomuhle se rika cizacka inflitrace! :)
cult of 19:11
ertacek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 9. 5. 2005 10:56

ertacek: to jsem musel splácat za 2 hodiny na zápočet z Výpočetky... ;-)
Ty auta mě vůbec neberou, ze sporťáků jedině Porsche, jak jsem už psal... (možná teda ještě to TVR, ale to jsem ještě neviděl naživo a z obrázků se nezamiluju... :-) )
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 9. 5. 2005 10:58

Jo a Schumiho mám rád, to přiznávám... :D
Však teď se mu teprve dobře fandí, když nevyhrává. Posledních 5 let mi už bylo blbý mu fandit, když vše vyhrával... :D
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků